Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:41 04.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема eden flamingoнови  
Автор zai4e_v_4a6ka (нобелов лауреат)
Публикувано03.04.12 19:33



И като се замисля, няколко случки са ми били особено вълнуващи, но толкова вълнуващи, че може и да съм си седяла в ресторанта и да съм изглеждала усмихната и приятно лежерна, но вътрешно направо съм щяла да се пръсна от вълнение - това винаги е бил първият път с даден мъж и то след много чакане, очакване и мечти за този мъж. Най-хубавите, най-вълнуващите мъже са тези, които са ми стрували много усилия, много време, били са ми недостижими по някакъв начин, страдала съм, че не мога да ги имам, полудявала съм от тоя факт... И когато най-накрая седиш в банята на този мъж, гледаш се и осмисляш това, което ти се случва. Осмисляш колко много си го искала този мъж и ето, най-накрая ще го получиш. И направо ще се пръснеш от вълнение, защото знаеш, че когато влезеш в хола ще го видиш него, а той те чака, седящ на фотьойла, и те чака да го направиш твой... За такива моменти живее Eden Flamingo, а такива моменти се случват рядко.

направо ми беше удар през кръста това....даже си спомних какъв цвят бяха ФУГИТЕ в банята и хидромасажния бляблябля.....бля бля...

бях длъжна да го напиша на отделна тема

как се сборвате с един особен вид спомени...които,докато са били настояще,сте се чувствали на място,където няма пространство и време и близостта с някого толкова дълго чакан,желан,мечтан и бленуван все едно ви затваря в най-гладкия,най-лъскавия, най-хубавомиришещия и най-непропускаемия сапунен мехур...

а после този някой просто вече го няма...знам,животът продължава,но....докато продлъжи нормално,как се справяте с такава абстиненция,която на моменти причинява не душевна,а физическа болка....от липса...

Редактирано от zai4e_v_4a6ka на 03.04.12 19:36.



Тема Re:нови [re: zai4e_v_4a6ka]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано03.04.12 19:58



Темата е голяма ..., но щом има болка, значи има излишни илюзии ... и човек не изпълнява едно от основните си задължения - да е отговорен за себе си.


Човек изпитва, мечтае и прави това, което наистина иска, ... когато е достатъчно буден.




Тема Re: eden flamingoнови [re: zai4e_v_4a6ka]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано03.04.12 20:08



Напиваме се.

До безсъзнание.

С ром.






Тема Re:нови [re: El Capitan]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано03.04.12 20:40



Ако връзката е била дълга, това по никакъв начин няма да помогне. Казвам го от опит.




Тема Re: eden flamingoнови [re: zai4e_v_4a6ka]  
Автор Kнaфн ()
Публикувано03.04.12 20:51



Шибаната, почти физическа абстиненция.

Виеш известно време и един ден се събуждаш друга.



Тема Re: eden flamingoнови [re: El Capitan]  
Автор Monica123 (пристрастен)
Публикувано03.04.12 21:13



+1:)))))





Тема Re: eden flamingoнови [re: zai4e_v_4a6ka]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано03.04.12 21:14



Еми как - купувам си нови обувки и стъпвам с двата крака в настоящето и с поглед в бъдещето. Във всеки случай, не се тръшкам като пясък.



Тема Re: eden flamingoнови [re: Kнaфн]  
Автор Monica123 (пристрастен)
Публикувано03.04.12 21:14



Времето лекува ....а също така нова любов....



Тема Re: eden flamingoнови [re: Monica123]  
Автор Kнaфн ()
Публикувано03.04.12 21:16



Не е времето, реално и след пет минути мога да забравя всичко. И аз не знам какво е.





Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор zai4e_v_4a6ka (нобелов лауреат)
Публикувано03.04.12 21:16



абсолютно си права...
има излишни илюзии, но виновни няма...
най-фрапиращото е, че.....връзката не беше дълга...
грешката в мен е, че тръгнах отново с някакви мои си очаквания,илюзии и мечти,макар че знаех,че перспектива няма....искаше ми се просто...да можем да продължим поне да си говорим като приятели,а не....просто да го няма в един момент...
грешката в него е,че най-вероятно дори с доза "несъзнателно и без да иска" с действията и думите си направи така,че семенцата от моите нагласи да избият в такива огромни желания,мечти и надежди...разбираш ли,когато започнеш да вярваш в нещо,то не идва просто ей така,от самосебе си,обикновено е подхранено от някого,макар че може и просто да сте говорили на различни езици...и дори да знаех,че е невъзможно....още не мога да let go....
липсва ми той, липсва ми тогава...
и последно-не мога да задължа никого да оправдава очакванията ми,не мога да обвиня никого,че не е на моята вълна....но все пак си мисля,че човек трябва да се отнася с по-голямо уважение към чувствата на отсрещния,още повече когато е наясно с тях....
а аз продължавам и продължавам да го оправдавам,въпреки самоуважението и достойнството си, защото ако не оправдая него,няма да оправдая себе си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.