Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:05 22.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Пролетно чистене  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано03.04.12 15:32



Сигурно ви се случва да се захванете с разчистване на гаредоба. Отваряте и гледате- всякакви неща висят или са надиплени в стройни купчинки или пък в артистичен безпорядък. И се заемате една по една да ги вадите и поглеждате. Тази става, тази не съм я обличала никога, тази пък що я купих, оназ там съм я носила преди 5 години, ама не ми дава сърце да изхвърля, щото с нея бях когато....

.
Та в този ред и наклон на мислите ми, разчиствате ли гардеробите си- материалните, емоционалните и всякакви други?
Какво изхвърляте и какво оставяте?


Влюбена в теб


Тема Re: Пролетно чистененови [re: glupcho]  
Автор shshtt (ентусиаст)
Публикувано03.04.12 16:10



основно изхвърлям
обаче после като се присетя и много ме е яд на мен че съм такава къщовница



общо взето миналите ми превъплъщения не ме вдъхновяват особено, най-често не искам да си ги спомням дори, а камо ли да се идентифицирам с тях
но.......
има някои неща от които не можеш да избягаш ако искаш да си спомняш как се казваш............и се примиряваш че не си съвършен
дори аз!


п.п. а понеже човек не избира къде какво да му се случи
днес в този най-неискрен клуб ми се ща да кажа че плаках цял следобед
плаках защото пих или пих защото плаках не знам
но има ли значение

:)

Редактирано от shshtt на 03.04.12 16:16.



Тема Re: Пролетно чистененови [re: glupcho]  
Автор Фpeди (бунтовник)
Публикувано03.04.12 21:30



Четеш ли Лем, Глупи? Този Лем, от който е една друга моя сигнатура. Та в този стил нека те попитам - чела ли си Соларис?



Ами добре. Виновен съм. За всичко съм виновен... но ме няма!!!

Тема Re: Пролетно чистененови [re: glupcho]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано03.04.12 23:13



Глупи, миличка, толкова се радвам да те видя!



Да, разбира се, че почиствам периодично, дори бих казала - доста често.
Всъщност, ми е лека мания, да си призная, ако не са подредени както ми се иска..натрупва ми се някакво напрежение.
Обичам всичко да ми е по конец, по цвят, по големина, закачалките винаги обърнати в една посока и т.н.
Обикновено изхвърлям трудно, обаче..особено си имам някакви любими одежди, които съм нарекла за късметлийски и всеки път се каня да ги метна в коша (повечето вече не ми стават), но всеки път си ги прибирам обратно.
Като казах кош..уж искат да стимулират разделното изхвърляне, но..аз лично - само веднъж съм виждала специализиран контейнер за събиране на отпадъци - дрехи. Обикновено трябва да ги метнеш настрана от другия боклук, че барем бъдат от полза за някой човек в нужда.

Сега за емоционалните..какво да ти кажа - имам някои чекмедженца..като едни тайници са!
Съхранявам скъпи спомени там - от камъни и дърве до...някакви сантименталности, които съм си наумила, че няма да изхвърля - и аз не знам защо.
Инак главата си гледам периодично да я продухвам, инак не става.
Ама тя и се самопочиства..и слава Богу



Тема Re: Пролетно чистененови [re: glupcho]  
Автор Ceдeфчo (sex addicted)
Публикувано04.04.12 21:01



Разчиствам да,но не се бях сещал че пазя някой дрехи без да ги нося подсьзнателно.Като прочетох темата ти се светнах че това са ценни спомени.

Само тиа неща оставям ,които са малко.Сичко друго фьрлям.В емоционалния си гардероб,всеки има по някой дреха,ама мойте са много избелели ис приятно чувство си ги спомням.А идеята за неотстрелян дивеч-да дразни ме малко,ама радостното е че с времето ми се струва по-непривлекателен дивеча и така.Общо зето емоционално имам само нови дрехи долче и габана и версаче



Тема Re: Пролетно чистененови [re: Ceдeфчo]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано04.04.12 21:20



аз пък имам всякакви- стари, протрити и съвсем обикновени дрешки, но топли, уютни и удобни като втора кожа, обличам си ги често и като ги облека и се погледна в огледалото, гледам, че са нови и лъскави като в първия ден, много си ги обичам- тези не подлежат на изхвърляне мисля никога, малко са на брой
имам едни други, пак стари, те не са толкова уютни, но са сгряващи сърцето и пълни със спомени, те също са малко и също не се изхвърлят
имам и нови, харесвам си ги, сигурно някой ден някои от тях ще станат обичани и неразделни като другите, старите
обаче имам един голям чувал, нагласила съм го за подаряване

, не ми стават вече....ха има такива, чисто нови, явно погрешно разпознати като мои...къде съм бляла кат съм ги избирала и аз не знам...добре, че тези са малко, иначе голям разход
но като погледна, май съм голяма събирачка и трудно изхвърлям

Влюбена в теб


Тема Re: Пролетно чистененови [re: glupcho]  
Автор Ceдeфчo (sex addicted)
Публикувано04.04.12 21:29



шото си жена,забелязал сьм че не само ти сьбираш дрехи а всички.Има някой с по цял гардероб дрехи за спомен

Как е пролетта?надявам се ти носи само положителни емоцийПоздрави от мен многоТи на яхтата дето се организира от фламингото ще идваш ли?Спомняш ли си дето навремето така щяхме да са сьбираме



Тема Re: Пролетно чистененови [re: impulce]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано04.04.12 21:30



и аз ти се радвам, айде, иде време за летни раздумки на открито
ех като казаха подредба, мен ме обхваща периодично желание да подреждам, но кратко ме държи и после хаоса взима връх, но добре се ориентирам именно в хаоса, иначе ми е по-трудно

впрочем преди две три години търсих такъв контейнер, но така и не открих
вече не оставям дрехи до контейнера за боклук, щото после си ги намирах разнесени по цялата улица, сега гледам да намеря на кого да ги дам

пък емоционалните ми шкафчета са пълни догоре, обаче тях рядко ги изпразвам, по- скоро купувам допълнителни

Влюбена в теб


Тема Re: Пролетно чистененови [re: glupcho]  
Автор Ceдeфчo (sex addicted)
Публикувано04.04.12 21:32



Представяш ли си да имаш и тесте снимкии,между дрехите и да ги разхвьрлят по улицата





Тема Re: Пролетно чистененови [re: Фpeди]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано04.04.12 21:36



хелоууу, де си бе, шемет?
чета , разбира се
не се сещам за сигнатурата, обаче
виж каква хубава идея да я прочета пак
обаче, доколкото те познавам, искаш да кажеш нещо с тоз въпрос, нооо аз днес съм особено глупава, дай с прости думи



Влюбена в теб



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.