Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:02 27.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Скъпи, купи ми нещонови  
Автор Obstinacy ()
Публикувано23.03.12 11:23



Здравейте приятели мои най-добри!
Тази нощ сънувах доктор Енчев. Аз го познавам лично, защото той много обича да ходи на партита и да раздава визитки. Нямам негова визитка, но имам неговото предложение за приятелство във фейсбук. Стои си неприето от две години насам.

Днес искам да ми пишете за силикона. Аз много харесвам имплантите в женската гръд. Не знам колко от вас са на това мнение, но какво по-хубаво от това да усещаш чуждо тяло в себе си. Аз ви казвам, че много малко неща са по-хубави от това. Сега не знам колко от вас са се радвали на такива бюстове, но предполагам, че много от вас са усещали чужди тела в себе си.
Красотата не жената е толкова подчертана, като е почерпена с няколко кубика силикон откъм гръдна обиколка. Пък и каква хубава молба е само тази:
- Скъпи, купи ми нещо, моля те. Например... нови цици.
И така дами - говорете ми в сантиметри...
И така господа - предпочитате да купите сутиен или чифт гърди?





Тема Re: Скъпи, купи ми нещонови [re: Obstinacy]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано23.03.12 11:27



аз имам друго питане - как стои въпроса със силиконовите подплънки за устни! Цици нямам нужда да си слагам, моите са страхотни за сега, в мига, в който усетя, че нещо малко не стават, веднага ще си сложа - аз съм "за" всякакви интервенции, които те карат да се чувстваш добре в кожата си! Обаче, напоследък ми се върти в главата да си сложа импланти в устните, както казах, силиконови! Е, малко се разминаваме в представите за дебелината с доктора - той иска 5 а аз 3 мм., ма ще се споразумеем!

Та? Имаш ли наблюдения, някой познат!? Не говоря за силиконови инжекции а за импланти!

Много хубава тема, браво!



Тема Re: Скъпи, купи ми нещонови [re: parvaty]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано23.03.12 11:31



Не чакай, действай.

. Малко мяза на кравешка вагина след осеменяване от ветеринар, но е непреодолимо "секси".

Редактирано от Kиpo на 23.03.12 11:32.



Тема Re: Скъпи, купи ми нещонови [re: Kиpo]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано23.03.12 11:34



очаквах, че някой ще ме нападне тутакси, но не очаквах, че ще си точно ти! Аз не искам уста като на Мара Отварачката, и определено други са нещата с тези подплънки, никога няма да разбереш, че са слагани, обаче цялостната визия на устните седи ... ммм... Аз и сега имам хиалурон в устата, от две години нося, пък никой не ми е казвал или предполагал, че имам! проблема е, че със филърите от хиалурон ставаш "касичка" за клиниката, в която ти ги слагат - издържат около 8-9 месеца (поне на мен!)



Тема Re: Скъпи, купи ми нещонови [re: parvaty]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано23.03.12 11:44



Честно казано, много мразя корекции в устните. Независимо какви. Просто го намирам за отвратително. Никога не съм се замисляла дали, ако имах кофти устни бих ги променила, защото аз имам плътни и хубави устни. Аз съм на принципа, че на една уста са й по-необходими здрави и бели зъби. И някое хубаво червило, може и червено.



Тема Re: Скъпи, купи ми нещонови [re: Kиpo]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано23.03.12 11:46



Не вярвам на нито един мъж, който твърди, че не би чукал Мария.



Тема Re: Скъпи, купи ми нещонови [re: parvaty]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано23.03.12 11:46



Нападам?? Глупости. У мен кака Мара не предизвиква даже погнуса, а само недоумение. Но очевидно си има огромен брой мющерии, кой съм аз, че да обсъждам вкъсовете на хората??


В общия случай обаче, НИКОГА не бих пипал нито силиконови цици, нито бих целувал напомпани устни, все едно по кой начин: с хиалурон, със силикон, с кура ми, или с екстракт от ташаци на рептилоиди.



Тема Re: Скъпи, купи ми нещонови [re: Obstinacy]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано23.03.12 11:47



Доверието помежду ни, мило, нима и него би предала?


Аз не бих. Наистина предпочитам лейди Гага, ако изборът е чукане на една от двете или смърт(или скопяване, все едно). То...като се замисля, дори модератора бих предпочел пред нея.



Тема Re: Скъпи, купи ми нещонови [re: Kиpo]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано23.03.12 11:50



Наистина не ти вярвам. Аз не я харесвам, например, но нямам проблем да призная, че тя би събрала много повече погледи от мен.



Тема Re: Скъпи, купи ми нещонови [re: Obstinacy]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано23.03.12 11:50



аз имам хубави и бели зъби!

Но нямам много плътни устни, по-скоро нормални!... затова питам! ... абе, ще си питам в "Тялото", но реших, че може да си коментирала с някого!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.