Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:51 02.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема не, пиле,нови [re: HA KOЙ MУ ПУKA]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано23.03.12 23:22



Юрата си е Юрата, тъмно син ник, написала е, че сме кокошки , или нещо подобно, ма не ми се влиза във фермерски спорове!

напълно си права - човек трябва да се чувства добре със себе си! Аз няма да си слагам цици, а имплантите искам да сложа по съвсем друга причина, която не смятам да поствам публично! Но... всеки знае него си! Идеята ми беше, че не следва да заклеймяваш някого, ако не го разбираш! Аз казвам ли нещо за Деница Суроджийска, дето тази сутрин ми чете новините по Нова? Ми, харесва се жената с тоя нос... хубаво! Ама, аз ако бях на нея 10 пъти да съм го корегирала!... въпрос на лично виждане за нещата от Живота! Видно, жената успява да се харесва и продава успешно и с него!



Тема Re: е...:-)нови [re: paзбиpaм]  
Автор nikie (учен)
Публикувано23.03.12 23:22



Това е само като ползвам бобени-лещо интро-импланти, но търся начин за постоянно решение, защото иначе съм абонат на женския пазар - не изкарват и 8-9 часа и пак трябва да се подменят - то така ако го ше го даваме - по-добре с бензин...





Тема Re: Нали?нови [re: paзбиpaм]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано23.03.12 23:24



абе, ей! вие нямате ли с кого да се шегувкате, ей!!!

и кво ся? ако искате, да изровя някоя друга кака?



Тема Re: е...:-)нови [re: nikie]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.03.12 23:24





Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема :-)нови [re: OSag]  
Автор nikie (учен)
Публикувано23.03.12 23:25



Защо раздаваш така лесно бизнес идеи

, вместо да им предложиш "яко търбушене" без вазелин - ефекта ще е същия - и вместо на клиниката на теб ще ти бъдат абонати...



Тема Re: Нали?нови [re: paзбиpaм]  
Автор спиридон ()
Публикувано23.03.12 23:27



мани бе то бива си циция,разбирам топлийка да не даваш да влезе,ма чак пьк толкоз............Скрьндза,поече няма да си играйм и да и пьлня дупето с пяськ





Тема Re: Нали?нови [re: parvaty]  
Автор спиридон ()
Публикувано23.03.12 23:28



ми зехме та за мезе,ний такива кат тебе наиш ко ги прайм с разбирачева.Искаш ли да издирим твой снимки,ние имаме врьзки с всички клубари,понеже сме от старите.Най-хубо пусни сама,да не се докопаме ний пьрво





Тема Re: не, пиле,нови [re: parvaty]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.03.12 23:29



Ми, харесва се жената с тоя нос... хубаво! Ама, аз ако бях на нея 10 пъти да съм го корегирала!...
Не е толкова фрапиращ, колкото на Цеци Ризова почти липсващата брадичка, ама кво от туй? Бе всеки си решава сам, но все пак тръгне ли се по пътя на дирене на физическото съвършенство, много лесно се стига до извращения. Примери по света и у нас - бол!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Нали?нови [re: спиридон]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано23.03.12 23:29



пясък? ПЯСЪК?? Верно нЕма си играя с тебе! И той ще говори за циции!! Да ми пълниш дупето с ПЯСЪК?!? Е, не! Тва вече е тотална подигравка!



Тема Re: Нали?нови [re: спиридон]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.03.12 23:30





Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.