Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:32 30.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Здравей,нови [re: спиридон]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано23.03.12 17:53



Да, де. В мъжете е разликата. Ти си още момче.



Тема Мечтай на глас-)нови [re: Obstinacy]  
Автор HA KOЙ MУ ПУKA (ДА-))))
Публикувано23.03.12 17:53



какво караш бе, муцка, тури едно червило и бегай с 200, не си лоша, ама мн фалш, мацко, мммммнннннннноггго



Тема Re: оффф,нови [re: HA KOЙ MУ ПУKA]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано23.03.12 17:55



Лъжеш.
Аз нека се чудя къде да изхарча 5000 евро, пък НАКОЙМУПУКА да ме обижда, че съм тъпа.



Тема Re: Мечтай на глас-)нови [re: HA KOЙ MУ ПУKA]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано23.03.12 17:56



Нивото ти на фрустрация се покачва.



Тема Re: Скъпи, купи ми нещонови [re: Obstinacy]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано23.03.12 18:04



Не,то е до генетика по-скоро,в някои случаи колкото и да тренираш и колкото и химия да взимаш некои групи имат лимит на порастване и след тва просто няма достатъчно мускулни влакна за да се надуват.
Е за тва Блуфен е много прав за стволовите клетки....



Тема Re: Здравей,нови [re: Obstinacy]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано23.03.12 18:05



охаля,както казват испанците.Дано си остана винаги такьв.Защото мила аз имам избор и винаги сьм имал.Там е разликата в мьжете ако ми следиш мисьлта.както и да е.Междудругото ти сьщо си момиче още,ама тва честно ти го казвам,ама нормално като пораснеш ще ти се промени мисленето и поведението и отношението.Единствения шанс да не се случи е да си намериш някой дет да та слуша,ма ти няма го изтьрпиш,а тия кат мене,немож ги командваш.Просто виждаш че не си единствена





Тема Re: Скъпи, купи ми нещонови [re: El Capitan]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано23.03.12 18:09



Доктор Енчев предлага и услуга

.
Мисля, че е справедливо всичко планиращи да кандидатстват за виза за Бело Левуново да прочетат този матерал.
Ако вие ходите на консултация за прасеца, ще ви придружа, за да разпитам за горната интервенция. Искам да подаря на едно мило нещо подобно.



Тема Re: Здравей,нови [re: спиридон]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано23.03.12 18:13



аз съм си решила проблема с толерантността и издържането и поведението и търпението.Съжителството и съобразяването мене ме уморяват и ми образуват нерви.Аз обичам да ме слушат,ама обичам и да не ме слушат-Тва в единия смисъл,иначе в другия обичам дори да не ме слушат,да се праат.освен тва аз съм си решила проблема и с командването.Като си фанеш некой дето командва с месеци,после не му е до к омандване.А и да му е ти немаш проблеми да се подчиняваш.Абе аз съм си ексра,вий му мислете.Че да търпиш капризи и чекнежи всеки ден не си е работа.Максимумь е три години.И така.





Тема Re: Здравей,нови [re: Obstinacy]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано23.03.12 18:24



То тва с кой кого слуша изобщо не е черно-бяло а си е баш дифрънт шейдс ъф грей....





Тема Re: Скъпи, купи ми нещонови [re: Obstinacy]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано23.03.12 18:25



Трябва да могат да се стискат силно - факт. При жени между 15 и 55 естествените гърди в над 80% от случите са за препочитане. Макар, че аз не съм гнявил силиконови цици досега де! Основните предимства на силикона са приложенията извън циците.

А пък твоите гърди са толкова чудесно оформени, че е направо престъпление преди 55-тата си година да мислиш за силикон.

Да, и огромните цомби са за деца не за мъже.

Надявам се, че помогнах.

ЗДРАВЕЙТЕ ПРИЯТЕЛИИ!!!



Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.