Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 22.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Идеалната любовницанови  
Автор Obstinacy ()
Публикувано19.03.12 11:05



Очевадно е, че сте опечалени и дълбоко оскърбени. Ще се опитам да ви разведря, но без да се старая особено. Ще ви възнаградя, мили абитуриенти и абитуриентки, с въпрос на клубна тематика.
Моля споделете каква трябва да е идеалната любовница? Но искам подробности - в секса, в това дали да ви кани на гости или да ви плаща хотела, да не ви се обажда, всичко. Сега нямам време да развивам анкетата, но очаквам да бъдете изчерпателни вие.
Можете да ми кажете и за опита си с ангажирани, с особено семейно положение, така да се каже.
Ако реша да си търся любовник - какъв ще ми върше най-добре работа? Нещо там правила, игра, как е препоръчително да се случват нещата?



Тема Re: Идеалната любовницанови [re: Obstinacy]  
Автор nerra ()
Публикувано19.03.12 11:26



Идеалният любовник/ца е този, дето не иска да се жени за теб.





Тема Re: Идеалната любовницанови [re: nerra]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано19.03.12 12:31



много са ти скромни изискванията. това което казваш е само 'подходящ любовник'. до идеален има още бая характеристики...

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Идеалната любовницанови [re: Obstinacy]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано19.03.12 12:31



Ако реша да си търся любовник - какъв ще ми върше най-добре работа?
Ко съ прайш на бадем в слива с шоколадова глазура?
Ми истьествьено, че хибрида банкомат-вибратор с най последната версия на софтуер.



Тема Re: Идеалната любовницанови [re: Б.Ф. Mюнxayзeн]  
Автор nerra ()
Публикувано19.03.12 12:36



Аз щото съм теоретик на тази тема, но пък са ми интересни разсъжденията на практиците и затова се включвам.





Тема Re: Идеалната любовницанови [re: Obstinacy]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано19.03.12 12:37



Че защо любовница и усложнения? Дори цените на миските паднаха, криза.

"Мисис България 2003 Маги Желязкова е категорична,че в модния бранш има момичета, които се продават по каталог. Тя се кълне,че е разглеждала т. нар. списък, в който фигурирали две Мис Българии, куп манекенки, водеща и фолкпевици. По думи на Желязкова, час с вип дамите струвал между 5 – 10 хиляди лева, но само 6-7 от най-известните си позволявали такива тарифи. Останалите взимали едва по 4 хил. лева.

Мис Плейбой 2009 Светлана Василева пък разказва, че каталогът се разпространява на диск, като цените започват от 600 евро нагоре и според слуховете сумите се делят между девойката и агенцията, която осигурява ангажиментите."



Тема Re:нови [re: Obstinacy]  
Автор Freng ()
Публикувано19.03.12 13:13



що ти е любовник изобщо като си имаш немска машина само за себе си (качеството се подразбира от етикета)





Тема Re: Идеалната любовницанови [re: nerra]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано19.03.12 13:53



Трябва ми тоест някой със статус необвързан във фейсбук, така ли?

Идвам току-що, извинете за забавянето.



Тема Re: Идеалната любовницанови [re: Б.Ф. Mюнxayзeн]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано19.03.12 13:54



Бъди пътеводна светлина в тази тема. Вярвам, че можеш да дадеш доста отговори.



Тема Re: Идеалната любовницанови [re: XlNG]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано19.03.12 13:56



Много ти се моля да престанеш да ми пробутваш някви изрезки от вестници.
На мен ми е ясно, че ти за жена в тоя си живот още не си плащал. За миски пък въобще да не говорим.
Разкажи за любовниците - елементарен е въпросът...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.