Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:29 19.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Как да я накарам да даде отзаднови  
Автор спиридон (барон)
Публикувано16.03.12 22:27



Какво ли не сьм пробвал,включително и с времето сама да поиска е не и не.Има ли някой чальм?Много е разкрепостена иначе,ама за анален неще.Чальмите дет ги прилагам са само за такива дет поне един пьт са го прайли.Ама за такива дето никога не са го прайли и неискат да пробват незнам как е.Не ми дава даже да си играя сьс шпионката .Някой пьт като ши го вкарвам нарочно там го бутам,тьркам уж нещо да усети малко да я жегне да поиска някой пьт-няма братче.В чудо сьм са видял,голям инат.Дали като минат годинките и жената стане кьм 35 от самосебе си не се отваря изцяло и си казва-един живот живея,искам всички отверствия да се осеменят или си е до човека т.е. може никога да не пробва анално?



Тема абе, подмятай й...нови [re: спиридон]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано16.03.12 22:48



... аз например покрай моя съм се размислила доста да пробвам... а той не е нахален, просто понякога подмята "обеща, пък все не даваш"!

... и, не е от годините, до мъж си е! ей тоз, например, ме кефи, и може и да успее да го получи!



Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано16.03.12 22:58



Кво ви привлича това дупе не мога да си обясня, аз съм путколюбец, не дупелюбец





Тема Re: абе, подмятай й...нови [re: parvaty]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано16.03.12 22:59



подмятам и години вече,ама не и не.Предполагам че я е страх да не излезе нещо затва.ПЬк е интелигентна,образована,ама знам ли кви притеснения минават през главата на една жена...........Кажи някой идея

Тя е влюбена в мен и ме обожава,години вечетака че не е от мьжа,секса ни е вьрха,не е от мен проблема.Трябва нещо да измисля да и промия мозька...................



Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано16.03.12 23:01



А иначе нали ти казвам, сега се сещам за една приятелка с която съм го пробвал, та тя като ме виждаше че все аз се дърпам от там, тя пък искаше - въпреки че принципно не искаше.

Та........психологичен е въпроса, ако нещо стане на въпрос - въобще не искам, не не искам......и накрая тя сама ще си поиска.

Другия вариант е докато е в оргазъм или леко опиянена, или пък ти и пусни някое опияняващо хапче и и го тури в дупето като толкова ти е мерак.





Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: XищниK]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано16.03.12 23:02



абе идеята бе,мен по ма кефи в путката,ма нали трябва на масрафа да си надвия.

Ко става ббе, америката има ли за ебане или си на чекия?



Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано16.03.12 23:05



за ебане колкото искаш по барове и клубове......за всичко има...е сега не е азия или източна европа където наистина жени да искаш.....на талази - жените по азия и източна европа са просто повече........та enjoy!



Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: XищниK]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано16.03.12 23:05



Тва с времето пробвах,аз от началото я натискам ама нещеше,недава да си играя даже.Затва виакм с времето сама ши поиска.Е да ама не.От самосебе си -нестава ПРИ НЕЯ.Иначе е много разкрепостена,за някой неща аз излязах по-малко идеен от нея.



Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: XищниK]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано16.03.12 23:09



Бе аз са гледал снимки на американки-анти са и имигрантките,хубо че има изключения,то навсякьде по света са анти повечето жени като цяло,само от източна европа има пички.Питам те ебеш ли нещо или си на чекия?





Тема Re: абе, подмятай й...нови [re: спиридон]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано16.03.12 23:14



е, то има иригатори, ще си направи клизма, няма проблем!... не знам, просто й намекни, че искаш да опитате!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.