Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:59 10.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Как да я накарам да даде отзад  
Автор спиридон (барон)
Публикувано16.03.12 22:27



Какво ли не сьм пробвал,включително и с времето сама да поиска е не и не.Има ли някой чальм?Много е разкрепостена иначе,ама за анален неще.Чальмите дет ги прилагам са само за такива дет поне един пьт са го прайли.Ама за такива дето никога не са го прайли и неискат да пробват незнам как е.Не ми дава даже да си играя сьс шпионката .Някой пьт като ши го вкарвам нарочно там го бутам,тьркам уж нещо да усети малко да я жегне да поиска някой пьт-няма братче.В чудо сьм са видял,голям инат.Дали като минат годинките и жената стане кьм 35 от самосебе си не се отваря изцяло и си казва-един живот живея,искам всички отверствия да се осеменят или си е до човека т.е. може никога да не пробва анално?



Тема абе, подмятай й...нови [re: спиридон]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано16.03.12 22:48



... аз например покрай моя съм се размислила доста да пробвам... а той не е нахален, просто понякога подмята "обеща, пък все не даваш"!

... и, не е от годините, до мъж си е! ей тоз, например, ме кефи, и може и да успее да го получи!



Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано16.03.12 22:58



Кво ви привлича това дупе не мога да си обясня, аз съм путколюбец, не дупелюбец





Тема Re: абе, подмятай й...нови [re: parvaty]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано16.03.12 22:59



подмятам и години вече,ама не и не.Предполагам че я е страх да не излезе нещо затва.ПЬк е интелигентна,образована,ама знам ли кви притеснения минават през главата на една жена...........Кажи някой идея

Тя е влюбена в мен и ме обожава,години вечетака че не е от мьжа,секса ни е вьрха,не е от мен проблема.Трябва нещо да измисля да и промия мозька...................



Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано16.03.12 23:01



А иначе нали ти казвам, сега се сещам за една приятелка с която съм го пробвал, та тя като ме виждаше че все аз се дърпам от там, тя пък искаше - въпреки че принципно не искаше.

Та........психологичен е въпроса, ако нещо стане на въпрос - въобще не искам, не не искам......и накрая тя сама ще си поиска.

Другия вариант е докато е в оргазъм или леко опиянена, или пък ти и пусни някое опияняващо хапче и и го тури в дупето като толкова ти е мерак.





Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: XищниK]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано16.03.12 23:02



абе идеята бе,мен по ма кефи в путката,ма нали трябва на масрафа да си надвия.

Ко става ббе, америката има ли за ебане или си на чекия?



Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано16.03.12 23:05



за ебане колкото искаш по барове и клубове......за всичко има...е сега не е азия или източна европа където наистина жени да искаш.....на талази - жените по азия и източна европа са просто повече........та enjoy!



Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: XищниK]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано16.03.12 23:05



Тва с времето пробвах,аз от началото я натискам ама нещеше,недава да си играя даже.Затва виакм с времето сама ши поиска.Е да ама не.От самосебе си -нестава ПРИ НЕЯ.Иначе е много разкрепостена,за някой неща аз излязах по-малко идеен от нея.



Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: XищниK]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано16.03.12 23:09



Бе аз са гледал снимки на американки-анти са и имигрантките,хубо че има изключения,то навсякьде по света са анти повечето жени като цяло,само от източна европа има пички.Питам те ебеш ли нещо или си на чекия?





Тема Re: абе, подмятай й...нови [re: спиридон]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано16.03.12 23:14



е, то има иригатори, ще си направи клизма, няма проблем!... не знам, просто й намекни, че искаш да опитате!





Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано16.03.12 23:24



то навсякьде по света са анти повечето жени като цяло

Много ме радваш

Смея се, но не като подигравка, а искрено.

Иначе по темата - няма какво да я убеждаваш, тя вече знае, че искаш и го е запомнила. Ако някога й щукне, че иска да пробва, ще те уведоми. Вече с настояване само може да го превърнеш в принципен въпрос и за нея, което няма да е в твоя полза.

..rude & not ginger...


Тема Re: абе, подмятай й...нови [re: parvaty]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано16.03.12 23:33



намеквал сьм много пьти,файда - йок

Абе аз толкова я промених та едно ебане ли няма да променя,ама минаха години не и не и ми е криво че неще. Днееска сьм сантиментално настроен спомняш ли си тая песен,кви купони бяха едно време.......Много е гадно като влезеш в сериозния живот,мноо



Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: Doctor Who]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано16.03.12 23:36



ти си уникално умна и ме разбираш,аз сьм твой фен.Няма да говоря повече,ама няма ли някьв чальм да я изманипулирам така,нещо да и кажа и с времето примерно след няколко месеца да даде????????





Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано16.03.12 23:40



Просто не я подценявай. Иначе по-скоро някоя приятелка би могла да й пусне мухата, споделяйки положителен опит... колкото и да не се връзва, ще остане някакво съмнение "Ами ако изпускам нещо..."

Но иначе по принцип и аз съм против

, тъй че... мога да съм по-скоро от полза какво да не правиш, защото ще има обратен ефект.

..rude & not ginger...


Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: Doctor Who]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано16.03.12 23:45



Аааааааааа виж кьде бил ключа за палатката............тя е чула отнякьде примерно че някоя са изпуснала докат са и го вкарвали и са е психирала и така.........аааааааааааааааааааааааааааааааааааа.Браво-сговорна дружина-дупе повдига





Тема Re: абе, подмятай й...нови [re: спиридон]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано16.03.12 23:46



дааам... едно време! ... хубаво време беше - където и да влезнеш - пълно с хора, игла да пуснеш няма място... и всички - усмихнати, отворени, готови - за нови - приключения, познанства!... друго беше, да...

ето ти втората песен от кюито ми... ако искаш го чуй цялото, но е леееко депресарско, установих тия дни!





Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор borecom (The клубарЪ)
Публикувано16.03.12 23:49



Дупе не се чака да се дава

брат. Взема се .. решително и със замах. Харесването и желанието идват после.

За дупе важи правилото - 'жената е защитната система на путката'. Не се моли, а се преодолява.

Тва не ти е свирка, да иска муза и талант. Ни е путе, да завлачи собственицата си след .. мерака си.

The show Must go On

Тема Re: абе, подмятай й...нови [re: parvaty]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано16.03.12 23:52



междудругото,тук от тоя клуб установих че хората са ебати различните откьм музикални предпочитания в клуба,направо никой няма общо с другия.........

Щот нали в живота малко или много слушате подобна музика компанийте дет сте си.
с тва парче сьм израстнал,тва като химн беше,незнам знайш ли го



Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: borecom]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано16.03.12 23:53



е как аджаба да я накарам..........................

ай кажи директно ко да и говоря,щот то трябва да и промия мозька,тя не е проста



Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано16.03.12 23:59



Американките са по-хубави определено от Българките и източно европейките като жени.........и са определено по-трудни от тях в пъти.......тук ако чукаш жени в България ще се разпорваш от жени....аз за това очаквам в България поне по 1-2жени различни месечно да чукам.........





Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор borecom (The клубарЪ)
Публикувано16.03.12 23:59



Не говориш .. действаш.

The show Must go On


Тема Ко? .. кооонови [re: XищниK]  
Автор borecom (The клубарЪ)
Публикувано17.03.12 00:02



Американките са по-хубави определено от Българките и източно европейките като жени

Ко пушиш бре? Дай и на мен ..



The show Must go On

Тема Re:нови [re: спиридон]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано17.03.12 00:05



Аз мисля, че в какъв живот ще влезеш е въпрос на собствен избор.
По-голяма съм от теб, имала съм много тежки моменти, но никога не съм ходила по акъла на другите.
Точно вчера бях толкова извън "сериозния живот", но пък бях в истинския живот, защото правех нещо, което обичам и то с много прекрасни хора. Бях наистина щастлива. Та твоята носталгия не я разбирам, всичко си зависи от нас. Майната им на страхливците, които още на 25 години стават чичковци и лелки и остаряват, такъв им е манталитета. Хората са различни.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 00:07



е да де,ма около мен сичко са ожени и са отдели от купона,малко останаха тиа дет са поддьржаме.Как си льче има ли светли льжи които да огряват ежедне

вието ти?



Тема ППнови [re: спиридон]  
Автор borecom (The клубарЪ)
Публикувано17.03.12 00:07



Интерсен си .. тя пита ли те, как да ти се отдава? Казва ли ти - така ще те поема, тук ще ме боцнеш, там ще те усетя .. не, нали? Просто го прави, напасва се по теб.

Не разбирам, ти що питаш как да я обладаеш .. просто го направи.



The show Must go On

Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: XищниK]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 00:10



аз ако сьм в америка,на американките,ще им ебавам майката само защото са отвратителни жени,апьк имат самочувствие,ама ей я са виж в огледалото ма нако отгоре фасон имаш,аз такива ги вкарвам под земята,всяка жена има косури,а аз ги виждам.

Тия овце брат заслужават да ги прайш за смях



Тема Re: Ко? .. кооонови [re: borecom]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано17.03.12 00:10



Никакво намерение нямам да споря дали от 3,5млн жени има по-хубави и красиви или от 150млн....никой не говори тук за средностатистически, тогава Българките бият........но ако е много красива и поддържана(с много възможности финансови) то Американката ще е по-хубава, по простата причина, че сравняваме със страна от третия свят, където повечето жени са, летс фейс ит - бедни





Тема Re: Ко? .. кооонови [re: borecom]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 00:10



той е на амфети с панадол





Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор OSagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано17.03.12 00:11



Дай я на мен, няма жена която да ми е отказала, и после на всички им харесва и искат пак.

--

::

Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано17.03.12 00:11



Америка не ти е България, с това отношение и ако не внимаваш, нищо и чудно на бързичко да те депортират в България....няма да си първия Български мъж...на който му се е случило.





Тема Re: ППнови [re: borecom]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 00:13



не ще.ТО не са езици,не са прьсти докато чукам,не са смазки под душа,ко ли не,не и не.Аз не сьм прост нито смотан,казванм ти не е от мен проблема.Дай някой чальм щом ги разбираш много





Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: XищниK]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 00:14



едва ли,ама тва е друга тема





Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: OSag]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 00:17



няма как да ти пусне,ако даваше на други отдавна щеше да е аут от сметките.То и аз сьм ебал жеми които искат,как са ебат жени които неискат а??????????????????МОдертор са водиш,я да та видя колко можеш -айде дай акьл





Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор OSagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано17.03.12 00:17



Дали са ти достатъчно, ма ти дали ще го поемеш ...

--

::

Тема Re:нови [re: спиридон]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано17.03.12 00:20



Ами на мен винаги си ми е било светло, където и да ходя - и в мрачните пещери и в слънчевия ден. И са лъЧи, а не лъЖи.


Светлината е в душата.
А точно сега наистина ми се случват хубави неща и съм на пътя си. Мисля, че е въпрос на духовно осъзнаване. Вселената наистина прави, каквото искаме, просто ние не й казваме, какво е то. Защото поради неверие, често дори и не знаем, какво би ни направило щастливи, за да вървим към него.

Да ти кажа, че животът е сериозен и тъжен, това никога няма да ми се случи. Може понякога да е тежко, да умрем, но човек винаго може да се усмихва, да бъде свободен и щастлив.




Тема Ми ..нови [re: спиридон]  
Автор borecom (The клубарЪ)
Публикувано17.03.12 00:20



Не знам друг номер .. освен горемногопътиизброения.



Доминираш я .. и тва е. Ако искаш друг - предавам се ..

The show Must go On

Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: OSag]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 00:23



ти да не си гей?



Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор OSagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано17.03.12 00:24



Не, аз тоя дето знае как да наебе жена ти в гъза, за разлика от теб.

--

::

Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 00:26



е тва е бе,тва е позитивен човек евала,малко са готините хора,повечето са се отдали на една меланхолия една отчаяност........кажис кво да те черпя,няма как реално,затва дай виртуално,каква песен си избераш?





Тема Re: абе, подмятай й...нови [re: спиридон]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано17.03.12 00:27



е , ти пък, как да не го знам?!!!?!... в моето детство за първи път НДК се отваряше за така нареченото парти "2х5", Игор Марковски беше водеща звезда и водещ в Зала 1 на забавите, не знам ти помниш ли - всички зали работеха, а във коридорите над Люмиер ставаше луда дискотека! Имаше един момък - Дръм -бръм, първия стрийт-бийпър (замина за щатите 95-та), водеше ни през тунелите под НДК от голямото към малкото- задължително се откриваше партито със Джъмп Ъраунд! Нещо като запазената марка на Ясен Петров в Ескалибур (преди да се придоми във Маскара) - започваше всяко парти в подлеза със "Инсомния" на Фейтлес... това е вече 96-та...

... хубаво беше! мдаам... ама, и сега си има хубави места и мигове! ... просто няма тази свобода, която сме усещали тогава, защото не сме плащали цялата сметка за партито на Живота ни! ... реколваш ли?!?



Тема Re:нови [re: спиридон]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано17.03.12 00:27



Твоята усмивка ми стига.






Тема Re: абе, подмятай й...нови [re: parvaty]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 00:30



az sxm ot golqm grad ama ne sofia.





Тема Re: Ми ..нови [re: borecom]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 00:30



nikoga ne se predavai,vinagi ima izhod





Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 00:34



eeeeeeee mnogo si goliama chestno.........................

Аз много обичам усмихнатите хора яи тея дет не мислятлошо на другия ,а ти си от тяхБьди себе си винаги и им еби майката на всички-да са спасяват,или ше е както ти искаш или не са за теб



Тема Re: абе, подмятай й...нови [re: спиридон]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано17.03.12 00:35



ааа, не знам, майна, аз ти казвам при нас как беше!





Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: OSag]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 00:35



е добре де кажи как да я наеба айде кат много знайш дай акьл айде.УЖ модератор си айде да та видим......................

Ти нали секшоп имаше ако не се льжа????



Тема Re: абе, подмятай й...нови [re: parvaty]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 00:38



не сам и майна,МАкар че единствената майна дет познавам има бая пари да ми дава ама айде,тва хубави жени в пловдив.....................дека са...........епа я цел площадо обиколих нема ни 1.......................избягаха кат ма видяха ли ко........................ 3 дена бжях у пловдив е не видях яки путки,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, май само в комиксите на супермен са





Тема Борето,нови [re: спиридон]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано17.03.12 00:39



понеже е пич, не иска да ти кажа, че иска да ти каже всъщност, че трябва да я нахлузиш там директно, без много приказки! ... ма, аз не мисля , че тя няма да ти е сърдита после.... та! ... не знам дали да го слушаш!





Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 00:41





Ти си супер готин човек,винаги сьм го усещал.поздравявам те с тая песне,дано ти харесва и ти желая да си много щастлива тая година и да ти се сбьдне най-ськровеннната мечта,ама ако ти се сбьдне искам да изпиеш едно голямо в моя чест и да си кажеш-е тва е за теб доне.



Тема Re: Борето,нови [re: parvaty]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 00:45



малей кви панаири кво нешо,оная розавата чапла дет са махна от клуба е като кротко котенце в сравнение.........................ти си прай изводите,шанса за нахлузване кьв е.Аз сьм пробавал-абсурд е..............................Затва гледам да я подльжа сама да поиска,да си каже абе може да е яко,ама кой знай приятелките кви глупости са и казали и тя ако е повярвала...........





Тема Re: Борето,нови [re: parvaty]  
Автор Koтeигpaчka (Всичкотрошачка)
Публикувано17.03.12 00:45



Дан' му скършвам хатъра на човека, обаче на мен някой така да ми направи задна изненада, ще е предпоследния път, когато ме вижда. Последния ще е, кога отида да си ДОсъбера багажа.
Човекът каза, че става дума за години - за толкова време, ако тя е искала, досега да са забравили за стандартните отверстия. Значи не иска. Не вярвам да остане щастлива при подобна изненада.
Щом той иска толкова, може "случайно" да обърка дупките за 3-4 вкарвания - ако жената не изпищи на умряло, може пък и да се получи.
Ама гаранция не давам!

***
Нали знаеш котка като си хване нещо, как го рита със задните крака? Това ритане е коте-играчка.

Редактирано от Koтeигpaчka на 17.03.12 00:46.



Тема Re: Борето,нови [re: Koтeигpaчka]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 00:47



мойто момиче аз питам има ли чальм,не лаф моабет да си прайш.......Много ми падаш в очите с тоя ти отговор.А това е лошо





Тема Re: Борето,нови [re: спиридон]  
Автор Koтeигpaчka (Всичкотрошачка)
Публикувано17.03.12 00:49



За чалъм - виж ми последния абзац, преди да кажа, че няма гаранция. Ако си го пробвал и не става - значи няма начин. Сори.



***
Нали знаеш котка като си хване нещо, как го рита със задните крака? Това ритане е коте-играчка.

Тема Re: Борето,нови [re: Koтeигpaчka]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 00:53



бе ти са прайше на манекенка пьк сега- няма начин.................винаги има начин,важното е да го знайш

Ко стана я кажи ти хубава мацка ли си?Щот одеве са прайше на мацка в темите с онез двете чуми



Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано17.03.12 01:17



Кой си ти бе, мижитурко? Познаваме ли те?

ЗДРАВЕЙТЕ ПРИЯТЕЛИИ!!!


Тема Re:нови [re: спиридон]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано17.03.12 01:20



Благодаря ти.

Песента много ми хареса, пуснах си я няколко пъти.
Разбира се, че ще пия в твоя чест, даже не ми трябва друга причина, за да го направя. Ти си много весел, слънчев и жизнерадостен, винаги си бил такъв през годините и ми се иска да не променяш в лоша посока тези хубави качества. Това си е умения и дар, трябва да се пазят.




Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано17.03.12 01:24



Това е Дон Паблито, бе и след 100 смяни на ника му си личи.





Тема Re: ППнови [re: спиридон]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано17.03.12 01:28



Какво ти обяснява тя, защо не иска? /Не,че е длъжна да иска./




Тема Re: Борето,нови [re: parvaty]  
Автор borecom (The клубарЪ)
Публикувано17.03.12 01:39



М .. ще се сърди, да се сърди .. колко да се сърди.



До в други ден, да и попремине оххх-усета, и ще се отсърди. Мисля към седмица .. до две да минат докат 'случайно' се нахлузи отново.

'Случайно' е кодовата дума .. тя вече са е заинатила .. нема стане с агитации. Само е така .. случайно.

The show Must go On

Тема Re: Борето,нови [re: borecom]  
Автор ellynora (пристрастен)
Публикувано17.03.12 03:01



Не си познал, щото и без това за хора със съмнителна ориентация това е толкова важно, но да не забравяме, че на някои хора и карфица не може да им влезе там.





Тема Re: Борето,нови [re: ellynora]  
Автор borecom (The клубарЪ)
Публикувано17.03.12 03:48



Бас фащам .. че и на теб карфица не ти е влизала там.

Хайде .. за три желания.

The show Must go On

Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано17.03.12 06:52



Ако излъчваш тази тинейджърска екпериментаторска страст и любопитство, току- виж й втвърдиш ината на жената

. Няма жени, които да обичат секса, да си падат по съответния мъж и "да не дават"- има мъже, които не знаят как да ги предразположат. А за целта твоята жена трябва да бъде убедена (щом напористи атаки не помагат), че го правиш, не за да отчетеш и тази дейност, а за да й е още по- хубаво и да усети още повече от многообразните удоволствия в секса. Най- подходящо ми се струва да започнеш по време на френска с нежни фрикции на заветното място и лубрикант върху пръстче. После... кога и как, ти си знаеш.

Ако пък и случайно намериш някое произведение на порно- индустрията предишните дни, което още по- случайно да съдържа и фистинг (нека да не е най- юнашкия), тогава може жена ти да се убеди, че човешкото тяло съдържа неподозирани възможности.

П.П. Не го слушай Борето (Боре, няма да се сърдиш обаче), който те окуражава да я изненадаш подло в гръб. Това не всеки го адмирира. Жени, които са силно настроени да бъдат доминирани от мъжа и склонни към цялостно отдаване отвъд собствените си граници даже, могат да понесат доста неща с точния партньор, но иначе... трудно. Но пък на нежната и настоятелна мъжка настойчовост на любим човек трудно се отказва. И й говори, говори..., нали се сещаш. С известно подобрение на стила, ако може.


Редактирано от PipilotaV. на 17.03.12 07:12.



Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор danaia nn ()
Публикувано17.03.12 07:03



Разкрепостена била и дори повече идейна от теб хаха смехории

+ 1 за мненията на Борето и модератора, иначе случайно минавам. Успех



Редактирано от danaia nn на 17.03.12 07:11.



Тема Re: абе, подмятай й...нови [re: parvaty]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано17.03.12 07:26



златна гъзица и сини очи

нема как да не тия поиска.

Veni, vidi, vici

Тема Re: абе, подмятай й...нови [re: мapдyk]  
Автор danaia nn ()
Публикувано17.03.12 07:59



а ти искаш ли я



Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано17.03.12 09:04



първо и дай ти



With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема П.П.нови [re: PipilotaV.]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано17.03.12 09:15



В краен случай можеш да й пуснеш "Последно танго в Париж" и да направите домашен римейк на сцената с маслото, в която Марлон Брандо свлече Мария Шнайдер на пода, намаза й дупето с масло и й направи, каквото й направи (това отпреди епохата на лубрикантите и с известна доза романтика

). Само внимавай с маргарините- някои съдържат натриев хлорид, т.е. обикновена готварска сол, и могат да предизвикат бърз отскок до близката аптека за дефламол или нещо подобно. И окончателен отказ от анални игрички.




Тема цръна маца,нови [re: danaia nn]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано17.03.12 09:36



око да види и ръка да пипне, па ша си покаже.



Veni, vidi, vici

Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано17.03.12 10:26



До човека е - този, с когото си, независимо на колко години си или какъв опит имаш до момента.

Скромността изразява точният баланс между крайностите.


Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.03.12 11:38



те ти един чальм заведи я на турската граница онаа където е на евросъюза тва би тряяло да я възбуди допълнително.издебни нашия пост да не гледа и отидетйе на браздата нйекъде из хълмовете в твое лево от капитан андреево се едно сме преди 20 години и ше бегате в турция.опъни я на задна но бъди с гръб към нашта съседка.от красивите ти космати голи бутове устата на турските граничари ше почне да се изпълва със слюнка и те ше подвикват разни недробронамерени да не кажа хомосексуални намеци на висок глас обикаляйки като лъвове в клетка шото немат право да пресичат браздата.ти на свой ред изпитай нечовешка възбуда от желанието по твоя стар задник и свърши с неподозирана сила на браздата на жертвата

Редактирано от Obstinacy на 17.03.12 11:41.



Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: Obstinacy]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано17.03.12 11:46



Покъртително ! Аз след такъв пост мастурбирам .. злобно.







Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: pravil_nick]  
Автор Koтeигpaчka (Всичкотрошачка)
Публикувано17.03.12 12:11



А как го четеш, защото аз не можах?
Иска се талант, за да се пише хем неграмотно, хем четимо, който липсва на грамотните хора... поне в момента, в който се заядат.

***
Нали знаеш котка като си хване нещо, как го рита със задните крака? Това ритане е коте-играчка.


Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: Koтeигpaчka]  
Автор Kнaфн ()
Публикувано17.03.12 12:13



дарлинг, чувала ли си за ирония?





Тема Re:нови [re: Obstinacy]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано17.03.12 12:14



"Неговият стар задник" ? Мисля, че Паблито е по-млад от теб.




Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: Kнaфн]  
Автор Koтeигpaчka (Всичкотрошачка)
Публикувано17.03.12 12:23



Да, а ти?

***
Нали знаеш котка като си хване нещо, как го рита със задните крака? Това ритане е коте-играчка.


Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 12:23



тва не е общинацито





Тема пффф, не, не, ненови [re: Kнaфн]  
Автор HA KOЙ MУ ПУKA (ДА-))))
Публикувано17.03.12 12:31



няма нищо общо с иронията, наистина. Колкото до Самоиронията - истинското изкуство, трябва да се изчетат няколко хиляди от моите постинги, за да може човек да види какво е самоирония, и то далеч не в най-съвършения й вид. Демонстрираната такава (самоирония) тук, напоследък цикли около манекенки и гиганти, и за съжаление едни и същи изрази се преповтарят и подесетват във всеки един постинг и така не само загуби евентуално първончалния си чар, ами взе да мяза и на една грозна истина.

Пабло сигурно е десетилетие в клуба, и с един замах Е оправял не един и двама, та едва ли ще е по-различно и сега, а както се вижда има огромно чувство за хумор и човечност, каквато напр. аз не притежавам, освен това забелязвам пълна липса на злоба (за разлика у други, които се опитват да я трансформират в "ирония"), та така



Редактирано от HA KOЙ MУ ПУKA на 17.03.12 12:34.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.03.12 12:33



Това че ти не можеш да мислиш си го доказвала много пъти.



Тема Re: пффф, не, не, ненови [re: HA KOЙ MУ ПУKA]  
Автор Kнaфн ()
Публикувано17.03.12 12:37



О, пич, не искаш да знаеш мнението ми за случващото се тук.





Тема Re: пффф, не, не, ненови [re: Kнaфн]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано17.03.12 12:38



Гротеска?






Тема Re: пффф, не, не, ненови [re: PipilotaV.]  
Автор Kнaфн ()
Публикувано17.03.12 12:39



И ти не искаш цууууннннн





Тема Re:нови [re: Obstinacy]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано17.03.12 12:54



Хахахаха



Вземи се отрови наведнъж, че ми е мъчно като те гледам, как се мъчиш.




Тема Re: пффф, не, не, ненови [re: PipilotaV.]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано17.03.12 12:56



Просто сериозен дефицит на възпитание и липса на добра среда още от детство.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.03.12 13:00



Ще те помоля собствените си хрумвания относно твоя живот да не ми ги пласираш. Озапти се, уравновеси се и си спомни кой има тежък товар за носене.
Аз избягвам да те нападам теб, защото теб животът достатъчно те е нападнал.



Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано17.03.12 13:10



Пусни и

някоя романтична вечер, след като преди това си я понастроил да мисли в посока на интимност.

ако и тогава не се навие- просто правиш като в песента. виждаш и как да се извиняваш после

друго по темата не мога да те посъветвам. освен да споделя че аз не си падам по тази дупка....

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re:нови [re: спиридон]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано17.03.12 13:13



абе мисля че си е общата, ама просто и е дошло и е по-злобна от нормалното.

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re:нови [re: Obstinacy]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано17.03.12 13:24



Не ми дрънкай глупости и изобщо не дрънкай глупости в клуба, защото на хората им идва в повече.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.03.12 13:27



Много добре знаеш какво ти намеквам, изнемощяла тетке. Хората, за които ми намекваш пък ти - да се ебат в ушите, ти включително.



Тема Re:нови [re: Obstinacy]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано17.03.12 13:28



Грозни са ти фантазиите, запази ги за себе си.




Тема Re:нови [re: Б.Ф. Mюнxayзeн]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.03.12 13:28



Много поздрави на майка ти.



Тема Re:нови [re: Obstinacy]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано17.03.12 13:28



Чета те и мъничко се чудя: при положение, че определено имаш интелектуален потенциал за много повече, на какво се дължи леко инфантилното удоволствие от непрестанното заяждане, злобничките провокации, придружени с откровени обиди? Или ако не съм разбрала какво толкова се дели в това клубно пространство, чието предназначение би трябвало да бъде вербално удоволствие и забавно, разтоварващо общуване, моля да бъда осведомена.




Тема Re:нови [re: PipilotaV.]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.03.12 13:31



И аз се чудя защо някой все се прави на квестор и почва да изсиква обяснения все не от този, от когото трябва.
Никого не съм вързала да ме чете. Мога да си пиша с всеки за всичко - по неговия начин.



Тема Re:нови [re: PipilotaV.]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано17.03.12 13:33



Просто много, ама много я надценяваш. Аз досега не съм прочела един постинг, в който да съм видяла, че мисли. И то е нормално, ако мислеше нямаше да е толкова комплексирана.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.03.12 13:35



Ама ти си ми била почитателка???
Интересно, аз пък теб не те чета, ако не ми се набуташ някъде в разговора. И останалите по същия начин, но и те докато въртят очички и понякога ей така някак се удрят в шамарите ми.



Тема Re:нови [re: Obstinacy]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано17.03.12 13:43



Естествено, че можеш да си пишеш с когото си поискаш за нещата, които те вълнуват, но ме учудва, че ти допада високата токсичност в атмосферата на клуба.

"Никого не съм вързала да ме чете" е универсален псевдо- аргумент, тъй като той важи за теб, включително.

И не съм квестор, а нещо като умиротворител. Какво да се прави, бек- граундът ми е из средите на дипломацията.






Тема Re:нови [re: PipilotaV.]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.03.12 13:46



Всъщност, фактът, че аз съм мила с теб не е ли доказателство, че аз съм мила по принцип? На всеки според заслуженото.

Редактирано от Obstinacy на 17.03.12 13:46.



Тема Re:нови [re: Obstinacy]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано17.03.12 13:54



Явно усещането за пролет ме изпълва с нереални очаквания тази благодат под формата на нещо като мило държание- започна да звучи прекалено мазно и ликьорно, но едва ли е толкова фатално за идеята ми- плюс повечко чувство за хумор да осени и клуба.



Окей, аз дадох своя малък принос. До скоро.




Тема Re:нови [re: PipilotaV.]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.03.12 14:03



Присъдите на списващите в този клуб не ме интересуват особено. Няма как да е така - за мен е важно да се возя в майбах и да имам яхта, купена и кръстена с мое име. Приятели не търся. Не съдя никого - разбирам всекиго. Може би това се дължи, че не ми пука за никого. Всеки да си живее живота - едни на село, други сред морето. Лотария. Мен лично не ми дреме на капака на спортното купе, че тук половината са много бедни - откъм интелект, чувства за хумор, фантазия и всичко необходимо за щастлив живот.
Несправедлив е животът.



Тема Re:нови [re: PipilotaV.]  
Автор Kнaфн ()
Публикувано17.03.12 14:18



И мен ме изпълва, с очакване за френскоговоряща сметана. Е реално ли е ми кажи!?



Редактирано от Kнaфн на 17.03.12 14:18.



Тема Re:нови [re: Kнaфн]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано17.03.12 14:26



Ами, леко сюрреалистично е. Но в някои анимации го има, а би могла да го постигнеш и след употреба на някои халюциногенни гъби. Почти нищо невъзможно не остана- каква скука!






Тема Re:нови [re: PipilotaV.]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.03.12 14:34



Като човек, който никога не е употребявал наркотични и въобще и други вещества, които създават краткотрайно повишение на нивото на толерантност и енергийност у потребителя, би ми било интересно да прочета за вашия досег до халюциногенни гъби.



Тема Re:нови [re: Obstinacy]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано17.03.12 14:42



Честно казано, въпреки няколкото си пребивавания в Амстердам, където както е широко- известно, въпросните гъби са на една ръка разстояние, и аз никога не съм пробвала. Имам едно старо ДВД от там обаче, в който ефектът е илюстриран с множество примери- повечето са на хилещи се неадекватно девойки, но какво точно се случва в главите им, е трудно да се каже.




Тема Re:нови [re: Obstinacy]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано17.03.12 14:47



Всъщност, никога не съм употребявала наркотични вещества. Имах някакво любопитство преди време по отношение на микса трева- секс, но въздействието е индивидуално, а и има шанс митологията да е повече от ефекта след задоволяване на любопитството. Но, ако трябва да се върна в конкретната тема, предполагам, че жената на Спиридон няма да се церемони особено дали да бъде щедра на анални ласки след един джойнт.


Редактирано от PipilotaV. на 17.03.12 14:51.



Тема Re:нови [re: PipilotaV.]  
Автор Kнaфн ()
Публикувано17.03.12 15:32



Или да се размаже, като на една филия така да се каже





Тема Re: Борето,нови [re: Koтeигpaчka]  
Автор WMC (Прах във вятъра)
Публикувано17.03.12 15:33



Ееее - ти му даде 100% гаранция за провал пък после се отмяташ.

Той даже ми се струва, че трябва да е благодарен, че тя го търпи с години наред да си иска "чалъмски похвати".



Тема :)))нови [re: мapдyk]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано17.03.12 16:21



златна, златна, със везани гащи!





Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор applespirit (seduction)
Публикувано17.03.12 17:02



едно време хич не ме питаха искам или не искам и ми хареса може би затова, че не бях питана



Тема Re:нови [re: Obstinacy]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано17.03.12 17:06



яхта, купена и кръстена с мое име

това как би трябвало да звучи?! "Мunicipal yacht"

или " Yacht of the Municipality"

Сподели Общинската, как точно ще се казва коритото?



Но ако ти ще я управляваш, може би "Municipality Concordia" би било най-подходящото

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Борето,нови [re: borecom]  
Автор ellynora (пристрастен)
Публикувано17.03.12 17:07



Ставаш любопитен , не любознателен.



Тема Щомнови [re: XищниK]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано19.03.12 12:53



и ти си разбрал ...



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано19.03.12 13:23



Мчи кък! Ши я излъжиш, чи искаш дъ я цьепиш на задна прашка. Тье шиндити мноу си падат пу заднитье прашки, щот им влиза гот. И кът съ навий, ши й гу бутниш в гъзъ. Докът съ усьети, ши и късно вьечи





Тема Работещ съвет!нови [re: спиридон]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано19.03.12 13:27



Какво ли не сьм пробвал,включително и с времето сама да поиска е не и не.
Не си пробвал всичко, приятелю. Предложи пари и аналния ти е сигурен. Безплатен обяд няма.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Какнови [re: спиридон]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано19.03.12 13:50



абе ти пробва ли с гривна с диаманти ??





Тема Re: Какнови [re: ViktorKrummm]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано19.03.12 17:24





With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: Obstinacy]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано19.03.12 17:41



Брях, как съм пропуснал това чудесно конструктивно предложение за решаване всички житейзки проблеми на питащия.

ЗДРАВЕЙТЕ ПРИЯТЕЛИИ!!!


Тема Re:нови [re: Б.Ф. Mюнxayзeн]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано19.03.12 17:44



Дрисна, облегчи се. Айде сега с потапяй, че много започва да смърди, а няма толкова санитари да търчат да поддържат хигиената след всичко, което излиза от теб.

ЗДРАВЕЙТЕ ПРИЯТЕЛИИ!!!


Тема Re:нови [re: Цар Изрод ХХ]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано19.03.12 22:10



добре че ти тичаш навсякъде след мен, та мога да те ползвам като тоалетна хартия!

не си ароматизирана и си малко изродска, ама ставаш за целта, криво ляво



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Докато се говори занови [re: спиридон]  
Автор Graefenberg ()
Публикувано20.03.12 14:27



"даване" това означава, че има някаква неравнопоставеност. Щом някой дава - значи друг взима.
А сексът е преди всичко взаимност колкото и порното да размива този имидж.



Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано21.03.12 00:34




Ти склонен ли си да пуснеш шпионката, м?Твоята.
Предложи взаимност, да е по равно.

Инак..имам лоша новина..според мен, ако и е табу - значи..не я провокираш достатъчно. Не съм фенка на аналиерите, ако мога да избирам - ще предпочета други практики за ежедневието, но..когато узрях да поискам точно такива ласки - беше с човек, който просто ме палеше достатъчно. В главата и между краката. Провокираше в достатъчна степен желанието ми да опитвам и това, някак преодолях задръжките, с това беше различен като партньор. И досега е в челната тройка, така да се каже.



Тема Re: Как да я накарам да даде отзаднови [re: спиридон]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Добре познат.)
Публикувано26.03.12 23:03



Ми освен да си го намажеш добре с качествен германски грес и да и го туриш със засилка, не знам какво друго можеш да опиташ, човек!



Надявам се да съм помогнал.

------------------------------------------




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.