Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:42 08.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Кои бре .. спамерки?нови [re: El Capitan]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано18.03.12 00:10



ти и ти акьла ти кат детската градина,абе неможе ли да са усетите,че има хора дет не ги ебе и просто си лафят без да са предубедени или да искат нещо.В случая аз сьм пича ако са сещаш.Кавалер се пак





Тема Re: Кои бре .. спамерки?нови [re: спиридон]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано18.03.12 00:14



Аз си лафя, непредубеден съм,не искам нищо от никого и общо взето не ме ебе за нищо...

Просто ме дразнят тъпаците....



Тема Re: Кои бре .. спамерки?нови [re: El Capitan]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано18.03.12 00:16



и мен така





Тема Re: Кои бре .. спамерки?нови [re: Kнaфн]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано18.03.12 05:05



Моят глас е за Пабло. Често, когато го чета се изкушавам да започна да пиша като него - без да чета, какво се получава, обичам свободата, ще ме кефи, но другите няма да ме разберат. Някой път ще го направя, но ще се натрупат едни хора, с които да се обяснявам, защо пиша така, коя съм, каква съм ... Ужасно изморително и излишно.




Тема Re: Кои бре .. спамерки?нови [re: Luchezara]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано18.03.12 09:08





Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: я,янови [re: El Capitan]  
Автор Kнaфн ()
Публикувано18.03.12 11:57



ееебе, евала!





Тема Re: слънчоглеееееееееееееееееееееднови [re: HA KOЙ MУ ПУKA]  
Автор СлънЧоглед (СаладоЛед)
Публикувано18.03.12 13:25



и аз се радвам да те видя. Знаеш ли, че всеки път като вляза тук трябва да влизам в профила си , за да си напиша Ника и то не както си беше...всеки път като вляза като ник ми стои потребителското име...никак не е приятно.



Тема Re: чеки да са помола:нови [re: Luchezara]  
Автор СлънЧоглед (СаладоЛед)
Публикувано18.03.12 13:27



Привет, Лъчи, Според мен ако Киро прояви мъдрост/която по принцип не му липсва/ и дипломатичност/това повече му липсва/ и върне Библиотеката на мястото и...може да е един вид жест, че тук всичко е ОК и доста от обичаните ни Никове ще се завърнат, за да пишат.



Тема Re: Тема за заключваненови [re: glupcho]  
Автор СлънЧоглед (СаладоЛед)
Публикувано18.03.12 13:32



И аз и аз...и вярвам, че Библиотеката ще си дойде на мястото. Все пак тя е солта...без нея месТенцето е постно и безвкусно...



Тема Re: Тема за заключваненови [re: СлънЧоглед]  
Автор Kнaфн ()
Публикувано18.03.12 13:39



Аз лично разбирам носталгията ви по библиотеката, но се беше появила една неприятна за сегашните списващи рефлексия да се препращат към нея всеки път при повдигане на въпрос от тематиката на клуба. Което лично мен ме дразнеше. Хубаво сте писали навремето, наистина хубаво, и сигурно не сте имали претенция за последноинстанционност по всички сексуални въпроси.






Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.