Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 17.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Кои бре .. спамерки?нови [re: спиридон]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано17.03.12 23:35



Елементарно може и да е,ама виж че на част от тук пишещите не им е интересно и пискат за офтопик ако постинга ти не съдържа поне едно нещо от типа "и като я подпрях на стената та и го набутах до диафрагмата и очите и отскочиха и право у стената и ти пинг-понг бате виждал ли си"....

Аз отскочих до тука за малко ужким,колкото да си поговоря и посмея с Мис Идън, Обстинаси и зайчето и да сдухам двама трима малки братя на джуджето Хаяско, покемони и бакуган-топчета и общо взето добре се получиха нещата..





Тема Re: Кои бре .. спамерки?нови [re: El Capitan]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 23:40



аз никога не смь са притеснявал,едно време писах само на латиница и никой не ма трийше,пишех си навсякьде и нямаше проблем,сега пак е така,причинта е че с мен може да се смееш отвреме навремед

Неможах да разбера само закво ги защитаваш вьрло двете си приятелки,познаваш ги лично ли....някво ми е страанно щот аз ако не познавам някой лично никога няма да го защитавам,то като незнаеш кой е прав..............



Тема Re: ми да са примолимнови [re: HA KOЙ MУ ПУKA]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано17.03.12 23:45



далалаля



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: я,янови [re: спиридон]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано17.03.12 23:52



На такъв требва да му се каже че да си най-богатия труп у гробищата не е оферта и че тва дето ти остава накрая като теглиш чертата, е тва дето си дал на другите..
Във всеки един смисъл...



Тема Re: я,янови [re: El Capitan]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 23:55



ама е смотано момчето,да са спасяа,дьрт пергишим от много мозьк по тез компютри откачил.Хубо че поне ти си тука че май никой не остана в клуба.Кат най глемите тьпаци сьбота вечер с тебе тука в инет.





Тема Re: Кои бре .. спамерки?нови [re: спиридон]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано17.03.12 23:58



Ами да речем че по стила на писане и по тва дето го пише, ако можеш да четеш внимателно и като гледаш да виждаш, а не да се пързаляш фигурно по повърхността, можеш да си съставиш много точно мнение за някой,дори без да си го виждал.
Даже ще стигна по-далеч и ще кажа че можеш да опознаеш някой по-добре ако го четеш,отколкото да го гледаш и слушаш,щото във втория случай често се разсейваш от външни прояви-кой как изглеждал па кой колко бил убав па на кво миришел и някви такива повърхностности.

За тях имам много добро мнение,това е....



Тема Re: я,янови [re: спиридон]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано18.03.12 00:00



Е,понякога се налага да се работи в събота, не мое само пичета и синьо и рейбаните на диадема и върти по кафетата..





Тема Re: Кои бре .. спамерки?нови [re: El Capitan]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано18.03.12 00:04



интересно.Аз рядко чета внимателно,не ми са занимава,ама много театьр тука.то поне кат льжеш качествено льжи кат мене,да са разбира,не кат някой други.Е на нали видя,дьржа са добре лафя си нормално ма синята са напрай на интересна и ши а пуска по пьзалката,е баш пьк мене...............смяй колко повьрхностно чета и пак я усетих..........

Малко детската ясла.



Тема Re: я,янови [re: El Capitan]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано18.03.12 00:07



аз неска мое се каже че пари не сам изкарал изобщо.Е има едни неща ама те аз сьм инвестирал отдавна така че неможе да се брои за днешкашно.общо зето неска си беше отпускарско,ходих с мой хора напред назад,туй онуй,ама утре са стягам вече.

Ти кой набор си бря?



Тема Re: Кои бре .. спамерки?нови [re: спиридон]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано18.03.12 00:08



Е...нищо не си усетил значи, мъчно ми е да ти го кажа...






Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.