Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:46 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Кои бре .. спамерки?нови [re: Obstinacy]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 22:03



Абе прати и поздрави и и пожелай и на нея,да срещне някой пич и да спре да пише тука.даваше някви индикаций че е красива,ама много льскаше имиджа което е типично за тези които от вчера са разбрали че са хубави,нали не да си го знайш

Ама дано,дано,да се оправят хората,щом е красива,да си намери готин пич,хич с льохмани да не са занимава и кажи.И да плаща сметките,тва пьк как мое един мьж да го напрай незнам...................Ма такива с право ги нареждате,заслужават си го,като си плащаш жената е в краката ти и когато си поискаш може да я смениш,ти си кумандира тя кукла на конци.Навремето тук имаше една дет ми беше много приятна ма изчезна,хубо че изчезна даже по-добр стана.Отначало викам да не е екстето,ама оная нямаше писателския талант на екстето.



Тема Re: Кои бре .. спамерки?нови [re: El Capitan]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 22:04



ми аз си мислех че си отскоро тука и някьв спамер че си

или че си на екстето ник,ма то пьк аз 5 година ма е нямало тука,нормално да незнам.



Тема Re: я,янови [re: El Capitan]  
Автор HA KOЙ MУ ПУKA (ДА-))))
Публикувано17.03.12 22:05



ми може и 40 или 34, ква е разликата, ако приемем 30-31 за граница?
Знаеш ли за кво се замислих за тва - значи баща, лека му пръст, се е оженил на 48 за майка ми, която била на 33. Не еимал бракове и други деца преди това. Много наши познати (мъже, разбира се) са ми казвали винаги (понеже той дружеше с млади хора), че "ще следват неговия светъл пример"

, което обаче за мен си е вид крайност. Но понеже точно днес правихме помен-една година, се замислих над живота му - какво е правил той до цели 48 г., та да не се ожени (изключително красив и умен човек, казват, че тия качества се предават през поколение, та работя по въпроса ) ами - правил е кариера и когато е достигнал тази така сериозна вече възраст си е намерил млада булка и е направил дете (мен), което му е дало Допълнителен, мощен стимул за живот и работа и реално 3-4 години след ражденето ми постига най-високия си връх в кариерата, слд което се съсредоточава върху детето си, и продължава да работи, печели-демек да живее.
А както е известно, много хора действително правят деца на по 20-23-4 години, работят, съвместяват родителство с кариера, послед къмто 50 децата вече пораснали-напускат семейното гнездо, а тех ги пенсионират, двоен срив..., липса на стимул, понякога.
Та реално, всичко е хипотетично...,и да разликата в поколенията се усеща, моят първи шеф, пък беше 41 с дете на 19, което се изнесе да учи в друг град и той започна втора младост, щракаше с пръсти, май се разведе и сега пътува по света....



Тема Re: Кои бре .. спамерки?нови [re: спиридон]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.03.12 22:10



нема случайни неща,така е.Аз също не споделям лични неща,щото после ме пишат насам натам.Освен тва аз съм много недоверчива и спазвам дистанция.Нали се усещаш,чен нема как всеки да ти е френд.Просто няма как да су случи в тоя живот тва!!!!!!!!!!!!!!Абе и аз мразя хаус,ама го казах,за дане кажеш,че съм чалгаджийка.Моят живот е поп фолк и много айрън мейдън,на какао заведението не ходя-там само некви малки.Иначе по плажа ходя.Ама предпочитам бедрум и ънду, то и там е техно,ама всички се правят,че им харесва.А аз там се ползвам на тоя терен с привилегии,но не искам да казвам що.Все тая.Аз ходя на съни за да се смея.Там е шоу без завеси,предпочитам влас,там около пристанището.Много по-яко е.Ама плажуват некви по-интелигентни. И няма показност, няма парти,ако ме разбираш.Друго си е да седиш на розовите възглавници върху белия ратан и да гледаш визаж ти ви беге и малко иветфешън.Аз мъж не си търся.Е такова пъ в заведение да ме заговори някой е почти невъзможно.не искам да ти казвам що.НЕ е щото не съмпривлекателна, но сега да не се надувам излишно. Тука в клуба на мен не ми е ясно как се ебат по бележки,не ми е в стила тва на мене.Нямам аз бройка от клуба,е ти ще кажеш,че съм загубила, ама сега ти нали поне си с 3 деца,не е необходимо да правим такива неща.

иначе говоря за жени-идват и се правят на гъзарки,ама само щото знаят,че може да ги огрее,ама и за тва не ми се говори.аз съм такъв човек,че несъм дребнава.то и някои мъже не обичат да си плащат,ама ко да се праи.Мене иначе марките ме вълнуват,не знам що.ама и да не е,важното е да се комбинира добре,сещаш ли се.Да си готин някак, нещо стилно да има.да и интересно и добре съчетано.парфюми хубави ще ти каже- в дъ съркъл едно такова щандче в дъ мол. аз като съм в бГ оттам си купувам само.много съм доволна, мини и ще видиш.благодая за слънцето където ми пожела и за линка,аз точен човек си имам.



Тема Re: я,янови [re: Obstinacy]  
Автор HA KOЙ MУ ПУKA (ДА-))))
Публикувано17.03.12 22:11



хахаха, недей налучква, и тва не ти е силна страна, както и свиренето ли кво беше там


за да заклщчим темата - жените винаги са с предимство по овреме да...нали, че приказката "мъжът е като винито - колкото по, толкова по" може и да не е общовалидна, но е ясно, че обратното е валидно за всяка една жена, почти! Но ти иедва ли си от почти-то



Тема Re: Кои бре .. спамерки?нови [re: Obstinacy]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 22:13



Кой знай ко,няма закво да са дразни никой.Нищо кой знай ко не си казала,единственото което говори лошо за теб ако е истина,е че плащаш на всички.Тва аз сьм го прайл рядко и не го прая,секи да си плаща,сеа ако си закьсал,ши почерпя голяма работа,ама на цялата тумба,забрави,само на рожден ден.Ти си голям бальк ако плащаш на сички.Добре де,кво ти пука за хората тука,кой кво мисли,ма който когато кьдето си иска да прай квот си иска,ТИ ГЛЕДАЙ СЕБЕ СИ,гледай живота си,хората.........................остави ги да говорят и мислят каквото искат,те не те бьркат,излишно си затормозяваш мозьчето.АЗ жена си имам,много сьм щастлив и ти пожелава м и ти така да се почувстваш скоро време,не я давам за нищо на света,земята ще обьрна за нея.ЗАщо сега пиша а не я еба си е мой проблем и няма да ти давам информация.Вьв всеки случай това скоро ще се промени.Когато пиша тук,значи не сьм в кьщи с нея.Просто един вид командировки ми се налагат така да се каже.Няма значение,важното е следващата песен





Тема Re: Кои бре .. спамерки?нови [re: спиридон]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано17.03.12 22:17



Аз пиша по тея клубове още когато некои от тукашните юнаци/юначки са скачали на ластик пред блока бе,къв бот?





Тема Re: Кои бре .. спамерки?нови [re: спиридон]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.03.12 22:18



ще и кажа.много си мил тая вечер.

ти ме изумяваш!!! честно ти се заклевам.за парите и подаръците кво да ти кажа..............В икономиката на дефицита купуването на подарък е лесно!няма пари, няма стоки, няма пари, няма избор, няма проблеми!има червени карамфили и полски парфюми за дамите.има найлонови ризи и хавлиени чорапи за господата.ама тва не е важно.въпросът Е как се впечатлява мадама, която непрекъснато подарява сама на себе си.Е тва е трудно.за плащането на жените не знам кво да ти кажа.идва един момент когато пък ако си мъж и много плащаш жена ти почва да се счита отговорен да плащаш все повече иповече и трябва да се внимава.според мен мъжът трябва да дава на жената секс,пари,секс пари и все някък е в тоя хронологичен ред. то може и обратното,ама тогава е тъпо.
най-интересно е когат жената има ама и мъжа дава.всичко дава.тая жена е свикнала не само да цица но и да пази.начи представи си че ти си уникална мадама и си имаш пачки и всичко и много ясно че ти ще искаш някой пачкосан,нали така.Ама като е до тебе няма да ходиш да му пилееш пачките с някви по-малко пачкосани.ти трябва да го уважаваш и да не позволяваш да те ебат некви еле па с неговите пачки.и е евтино да ходиш да си го слагаш въобще с някви при положение че си имаш страшен пич.ама тва не значи че трябва да му се качиш на главата и да се правиш на незаменима. нали ме разбираш.уважение трябва. а не всяка го умее тва.



Тема Re: Кои бре .. спамерки?нови [re: Obstinacy]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 22:26



Льжеш че имаш гадже.НЯМАШшшшшшшшшшшшшшшшшшш.ДСигурен сьм 100%,не е сериозен в най-добри случай

Аз сьщо немога да пея,грача много ама обожавам да пея по караокета,имам даже отскоро клипове ма няма как да ги покажа.Иначе мязам на веско маринов по старание и вживяване докато пеяОпитваш са да ма пускаш по пьрзалката...............как да ти обесня че аз не играя,неискам,аз ако беше наживо отдавна да сьм те изигралНе ме пускай по пьрзалката.Пиши си без предубеждение.Казватм ти пиша ти искренно в момента,просто сьм в такьв момент и имам време сега.Утре няма да имам.Когат имам тогава.Начи и твойта приятелка екстето са има за ч ниво над мене,ама ако бяхме реално друго щеше да е ,ама карай айдеАз сьщо не сьм ебал от клуба никога никоя,чувал сьм че го правили някой клубари,ама предполагам че е верно.Аз сьщо необичам да нареждам хората,когато ги усетя че са ранени много,жал ми става и ги оставям не ги закачам.Ама има някой дето си заслужават да останат сьблечени и ненаебани понякога.А това нещо реално сьм го причинявал на доста жени като по-млад ,които си мислят че може те да ме избират.Ама тука нали е виртуално,няма какКакто и да е ,мен много ми се избухва и сьм бесен на жените тази вечер че ме прецакаха така гадно..........то ко са виновни жените,мьжете кат са мухльовци и ги слушат ама.............

поздрав



Тема Re: Кои бре .. спамерки?нови [re: Obstinacy]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 22:28



забрайх поздрава бря



За домашно ти оставам да си помислиш,аз кьде сьм и да се замислиш какьв човек сьм от това което четеш в клуб.ЗА пример сьм аз за примерЩях да ти кажа че та обичам сега,толкова ми е готино,ама айде +1




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.