Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Кои бре .. спамерки?нови [re: спиридон]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.03.12 21:47



СЕга ще ти кажа и нещо друго,ама не искам да дразня фтица или други.Аз обикновено като вляза в някой клуб,в който ходя редовно и почват да ме поздравяват с любимите ми песен.Ама на други изпълнители де, щото аз не съм певица.Кат малка за тва си мечтаех.Да съм певица.Ама така и не станах.Немога да пея въобще, много съм фалшива.И като ти казвам много-щом и в пайнер с връзки няма да ме пуснат, начи смятай.това ми драмата в живота, другото или го мога или не ми е интересно.А тва ми е интересно,но не го мога.

Мен иначе тука много ме кефи-ще ти кажа що.на живо всички са ти приятели,идват ти на масата,поздравяват те,паркират ти, отварят ти вратата,викат ти наздраве докато си сипват от бутилката дето ти плащаш и ти ядат от линда и морковите и ти слагат лед, все едно няма сервитьори,а после ти правят мизерии.Сещаш ли се.Тука горе-долу пак е така.Тука обаче поне те мрязат в темите,ма много те харесват не бележки и често ти го откровеничат тва - и първото и второто.
аз днес по-късно може и да съм навън,ама може и да не съм.в едно заведение ми пазят там место до 0000и ако не ида го пускат на друг.снощи излизах ама пак беше някво смехотворно. и така нататък. ти имаш ли си са някоя мацка?Къде ходите,кво праите?



Тема Re:нови [re: HA KOЙ MУ ПУKA]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано17.03.12 21:47



Какво ти е на ника, много си е хубав.
И моят беше на кирилица, после с тиренце, сега е на маймуница.




Тема Re: я,янови [re: HA KOЙ MУ ПУKA]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.03.12 21:49



начи сори, ама аз така мисля. Трябва да има един мъж дете до определен момент. Един мъж като има дете тогава става мъж.

Ти може и да не ми повярваш, но това си е твоя работа.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор HA KOЙ MУ ПУKA (ДА-))))
Публикувано17.03.12 21:50



!HA-KOЙ-MУ-ПУKA™
опитам се ли да го правя се превръща в Уникалния ник, секс-трепача "ЙУПУ", хахха, и после го закрепям по начина, по който го виждаш сега.



Тема Re: я,янови [re: Obstinacy]  
Автор HA KOЙ MУ ПУKA (ДА-))))
Публикувано17.03.12 21:53



напротив, абсолютен фен съм на теорията, даже като бях малък исках да имам първо дете на 18, а после още три

, абе общо-взето футболен отбор, аха да се бях постарал и златното поколение от 94-а да има едни добри наследници къмто 2018-20г.
И тук да питам- и за жените ли така смяташ, или нека те мъжете да смятат за тях? И ако твоят човек един, като поотраснеш и ти дойде време да раждаш дечица, се окаже, че е на 37, неженен, неосъждане и ерген, без деца, а ти няма да го отвхърлиш заради това, че ще си помислиш, че му има нещо?



Тема Re:нови [re: HA KOЙ MУ ПУKA]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано17.03.12 21:55



Без тиренца и удивителна е по-хубав.




Тема Re: я,янови [re: HA KOЙ MУ ПУKA]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано17.03.12 21:57



37, неженен, неосъждане и ерген, без деца

Еми нещо не е наред тука пич, нещо не е както трябва...



Тема Re: Кои бре .. спамерки?нови [re: Obstinacy]  
Автор спиридон (барон)
Публикувано17.03.12 21:57



абе някой неща ще се нагласят като му дойде времето.Аз не споделям нищо много лично на никой.Моя живот се знае повьрхностно от всички,сам си давам сьвети.Ти пьк що си мислиш че льжа за децата???????От това дет говориш за годините ми са издаде че хвьрляш пьлно за празно,пьк и от клуба никой не ме е виждал от 5 години

А оттогава толква води изтекоха.........единствено мога да кажа че мьжете с вьзраста ставаме все по и по...Аууу хаус,техно мразя,тая музика незнам как я слушате,тва си е за линеали музика.Незнам как без да си зел нещо може да издьржиш,че и на какао бийч концерти цяла вечер,как издьржат не ги знам,аз не ходя с тях.НЕ ти се излиза по партита,понеже имаш нужда от друго-от мьж.Знам че в бг е ужас да си намериш нормален мьж,ама трябва да имаш вяра,познавам много хубави момичета дето се тюхкат,ама няма как,просто оглеждай се и тва е.Ама за да се оглеждаш трябва да излизашТо не че и тука от клуба неможе някой да си паснете,ама бележки трябват.И кви са тия дет очакват да им са плаща???За мьже ли говориш?????Верно ли с такива движиш.........да си сменяш компанията веднага,тез измекяри кьш.Аз нямам на долче бельо.затуй няма да стане нищо,ама имам на други марки.Аз като цяло не ме ебе марката,аз гледам да ми харесва,милионер да сьм няма да ходя марково облечен,аз обичам да се харесвам кат се погледна,оттам нататьк ма боли гьза кой ко мисли.Верно имам маркови работи,ама не сичко,само парфюмите са ми маркови,ма то няма траен парфюм да ме кефи и да е ефтин,не че сьм тьрсил ама сьм сигурен.Айде специално за теб с пожелание на твойта улица да изгрее слунце май месец като се раздвижиш(демек да срещнеш точния човек)



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор HA KOЙ MУ ПУKA (ДА-))))
Публикувано17.03.12 21:57



не еееееееее, искам си тиренцатааааааа, чуденката и трейд марка. Киррррррлееееееееееее, пали моторетката и съдейства, баце!



Тема Re: я,янови [re: HA KOЙ MУ ПУKA]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано17.03.12 21:58



аз смятам, че ти трябва да си се придържаш към теорията и нищо, че си минал 18 да почнеш да правиш сега деца. В тоя живот няма време.

Ти направи, имай си, щото те нещата не се получават винаги както се стараеш.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.