Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:33 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Бързата свалка ...нови  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано12.03.12 22:43



.....си е вид адреналин нали така сладури, викам малко да обменим опит за бърза и мимолетна свалка която не остава траен спомен освен в случаите когато някой не заговори по темата и ти се удряш по главата и си казваш " Ейй, верно бе, веднъж като летях до Париж в самолета се запознах с една готена мацка ,верно не говорих езика и но се оставихме на ръцете и телата да говорят вместо нас , не го направихме в самолета , но като слезнахме на летище "Орли" се шмугнахме в тоалетната и се оставихме на гравитацията да реши кое къде и защо " После си измихме зъбите и всеки си хваня пътя с усмивка и спомен.


Ко ще кажете по въпроса, клавиатурата направо тръпне в очакване

всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Абе...:-)нови [re: Джoaннa]  
Автор nikie (учен)
Публикувано12.03.12 22:47



Това със бързата свалка - много хубаво, ама това дето ти описа по-скоро е бърза свалка с бърз хепиенд и липса на бавни и мъчителни последици

. Та кое по-точно - бърз и безгрижен one-night-stand, или просто бързо химическо омесване, при което и двамата си викате "ей, да бях ерген - хуубу щях да ти кажа аз" .



Тема Re: Абе...:-)нови [re: nikie]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано12.03.12 22:50



....ама това е истина , не ти ли се е случвало примерно в заведение да свалиш и набързо в тоалетната ...и после всеки по пътя си



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Абе...:-)нови [re: Джoaннa]  
Автор nikie (учен)
Публикувано12.03.12 22:54



Случвало ми се е - няколко пъти, да се залепи "нещо" и да искам да избягам преди да ме натика в тоалетната или квартирата си

.

А най-кретенското беше, когато някога излезнах да "ям пасти" с бъдещата си жена навремето - оставяйки всичко в апартамента да свети, работещо - дори любимия ми филм на "пауза" - с адското убеждение че "ще набързо хапна една паста с т'ва девойче дето се запознахме на няк'ъв купон и се прибирам за мъжки удоволствия" - на сутринта като се прибрах - всичко си светеше и отчаяно ме чакаше...



Тема Re: Бързата свалка ...нови [re: Джoaннa]  
Автор Koтeигpaчka (Всичкотрошачка)
Публикувано12.03.12 22:55



Джоанно, жива и здрава да си за убавата тема!
Бързата свалка на мен ми се получава само ако господинът дойде при мен и съм го забелязала и огледала предварително и да знам, че няма да му откажа, ако нахалства. Туй жена да сваля мъж за на бързо не е работа.

***
Нали знаеш котка като си хване нещо, как го рита със задните крака? Това ритане е коте-играчка.


Тема Re: Абе...:-)нови [re: nikie]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано12.03.12 22:56



......ами защо не продължихте от стоп паузата нататък или вече нямаше сили



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Абе...:-)нови [re: Джoaннa]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано12.03.12 22:56



Ебал съм два-три...ъъъ...пет...там некъде пъти...в тоалетна....само един път е било хубаво...другите са ми оставяли спомен за нехигиеничност...



Тема Re: Бързата свалка ...нови [re: Koтeигpaчka]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано12.03.12 22:57



...ама в това е тръпката , решаваш че той ще бъде тази вечер и не те интересува дори как се казва, вече няма да го видиш ....всеки си хваща пътя ....



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Бързата свалка ... [re: Джoaннa]  
Автор Koтeигpaчka (Всичкотрошачка)
Публикувано12.03.12 22:59



Надявам се, че това "как се казва" беше хиперболизирано. Изпитвам огромни затруднения да сайба с мъж, когото не мога да наричам с човешко И традиционно за страната или поне ситуацията име.

***
Нали знаеш котка като си хване нещо, как го рита със задните крака? Това ритане е коте-играчка.


Тема Re: Абе...:-) [re: El Capitan]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано12.03.12 23:01



....не сте ли се поливали с питие ,спирта веднага хигиенизира



всичко е в ръцете ми .......мамка му


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.