Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:25 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Ами ако го бяха ступали...?нови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано12.03.12 19:45



Правиш допускания на база какъв си ТИ и как ТИ ги разбираш нещата. Наивно обаче да смяташ, че всички останали са като теб.



За твоя информация мъжът ми има kyokushin karate черен колан и е от хората, които говорят само и единствено, ако имат какво да кажат.

П.С. Ония двамата не бяха тийнейджъри.



Тема Re: Празнични емоции или как гълтат жени на 38...нови [re: PipilotaV.]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано12.03.12 20:58



след като даваш толкова негативна оценка на описанията на автора, не мога да се въздържа да те поканя и теб да покажеш къде си описала ти сексуалните си изживявания.
Ако си го правила и съм го пропуснал, извинявам се и ще те помоля да дадеш линк към съответната тема. мерси

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема ...нови [re: Caramel]  
Автор nikie (учен)
Публикувано12.03.12 22:06



За съжаление в реалния живот - всеки може да си изпати доста неочаквано - ако ще 3 пояса да има - брат ми имаше същия проблем с управлението на гнева - той нямаше черен пояс, но ако успеше да нацели едно кроше на някой "каратист" можеше да му откачи главата. Наложи се дълго и търпеливо да му разяснявам, че откачалки има навсякъде и силово налагане на морал е най-глупавото нещо. Достатъчно е някой наперен лигльо да има достатъчно остър нож или Глок със заличени номера - улицата не е зала за тренировки.



Тема Re: ...нови [re: nikie]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано12.03.12 22:08



Това,приятели,е една неприятна тема,по която предлагам да не говорим,сериозен съм....



Тема Re: ...нови [re: El Capitan]  
Автор nikie (учен)
Публикувано12.03.12 22:11



На мен ми костваше доста усилия да набия в главата на малкия, че главното ти "оръжие" в съвременния свят е ума

. От побойник постепенно се превърна в анализатор на Форекс-пазарите ("Преображение" от Кафка) .



Тема Re: ...нови [re: nikie]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано12.03.12 22:12



Да си канализираш физическата агресия в тва да правиш пари-тва е то истината....



Тема Re: ...нови [re: El Capitan]  
Автор nikie (учен)
Публикувано12.03.12 22:14



По-добре от мен - от инженер да почнеш да композираш рок рифове

- поне се успокоявам, че още не съм захвърлил работата си, за да отпраша за Холивуд на стар очукан custom .



Тема Re: ...нови [re: nikie]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано12.03.12 22:16



Е че кво толко?

Не те подстрекавам де,ама....замисли се...къде ше ти е по-добре...





Тема Re: ...нови [re: El Capitan]  
Автор nikie (учен)
Публикувано12.03.12 22:23



Може да ти звучи адско - но тук си ми е най-добре

. Обиколил съм целия западен бряг - Америка си е за американците .



Тема Re: ...нови [re: nikie]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано12.03.12 22:25



Йор чойс....






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.