Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:38 10.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Доколко ебливо универсален вкус имате?нови  
Автор донор (на мозък)
Публикувано04.03.12 22:12



Начи аз из центъра на София обичам да движа с 6+ км/ч пеша или чат пат с обществен транспорт. Ся тва мож да не е ултравип, обаче спестявам време, залъгвам се, че правя кардио, а зяпам и мадами. Освен тва темата си е кучешка по дефолт.

Та днес някой и друг час така блажено сливайки се с тълпата по навик сканирам де що има плячка от противоположния пол и радвайки се на лукса да съм останалия насаме с ума си натюр простак, който така или иначе съм, си мисля единствено – „тая бих я ебал” и „тая не бих я ебал”.
Дотук нищо ново откак наште ме разхождаха кат 10 годишен по главната на Приморско.
Работата е, че примерно днеска имаше точно две независими една от друга бабички с забрадки в метрото, за които си помислих по отделно и гузно „тая не бих я...”. А за всяка друга от стотиците, с които се разминах без оглед възраст, маса и дължина на косата – „майййко, ко бих та напрайл”.

Подозирам, че имам към 98.9% универсален вкус откъм жените, които бих опънал на секундата. Коет’ разбира се никак не бъркам с тия една две, с които бих си отровил остатъка от живота.
Тука приканвам секи да си сподели процента на ебливост спрямо средата му, като поради безбройните задкулисни определящи фактори при дамите бих ги помоли да го завишат антикомплексиращо.

пп. не се чукам така изобщо, просто се правя на Моцарт развивайки си питането.



Тема Re: Доколко ебливо универсален вкус имате?нови [re: донор]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано04.03.12 22:37




Малейййй!!!
От теб ще стане велик любовник(може би си), радост за тия една - две, които ще тровят живота ти.

Скромността изразява точният баланс между крайностите.

Тема Re: Доколко ебливо универсален вкус имате?нови [re: донор]  
Автор OceanOfDreams (σ'α&#)
Публикувано04.03.12 22:46



Не съм се замисляла, освен да направя и аз едно замерване утре и ще пиша пак.





Тема Re: Доколко ебливо универсален вкус имате?нови [re: OceanOfDreams]  
Автор НА КОЙ МУ ПУКА (ДА-))))
Публикувано04.03.12 22:56



направи замерване на сантиметрите, с които си била - да речем, инак ти тича, опредлено-))
Новата одежда





Тема Re: Доколко ебливо универсален вкус имате?нови [re: Vitalite]  
Автор дoнop (на мозък)
Публикувано04.03.12 22:58



Тъкмо убиха Ахил по бтв. Мерси, че ми притъпи малко мъката.



Тема Re: Доколко ебливо универсален вкус имате?нови [re: донор]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано04.03.12 23:01



писал съм го и друг път - на главната в Ст. Загора, през дена, броейки само жени във фертилна възраст и резултата беше 1 от 17. средно. оценявах над 100 жени

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Доколко ебливо универсален вкус имате?нови [re: НА КОЙ МУ ПУКА]  
Автор samb ()
Публикувано04.03.12 23:01



коя е тя?





Тема Re: Доколко ебливо универсален вкус имате?нови [re: samb]  
Автор НА КОЙ МУ ПУКА (ДА-))))
Публикувано04.03.12 23:04



последното попълнение от актуалния FC ГЗС тим, виж последния ми отговор към нея в друга тема-))



Тема Re: Доколко ебливо универсален вкус имате?нови [re: Б.Ф. Mюнxayзeн]  
Автор дoнop (на мозък)
Публикувано04.03.12 23:13



Ти си армия от един, зат'ва та уважавам. А Ст.З. е баси якия град откъм жени, ма все пак добре, че нямам твоя коефициент при мойта успеваемост





Тема Re: Доколко ебливо универсален вкус имате?нови [re: донор]  
Автор Kнaфн ()
Публикувано04.03.12 23:44



Тая нощ смятам да имам мокри сънища с една чанта. И със Стойчо- един смелчага, който, ако не беше дошъл с прелестната си усмивка и в целия си сладурчест блясък да се запознаем, при обичайно ниския ми коефициент бих пропуснала поради разсеяност. Нооооо.. утре ще поброя специално заради теб.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.