Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 29.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Я дайте...нови  
Автор HappyTeapot (разбита)
Публикувано02.03.12 23:04



един съвет.
С един младеж се целувахме в парка. Готино.
Минаха 4 години.
С този мъж се целувахме в едно кафене. Не сме първите, които го правят.

Обаче понеже ми се струва адски скапано да минат още 4 г, щото след тях съвсем ще се сбабичосам, реших, че е крайно време да не си играем на ученици.
Сега ми се вижда много смешно ако решим да се виждаме на по кафе /освен ако не са преломните 5 текили в живота ми/, а от друга страна такъв е живота, че спонтанният секс, за който мечтая ще видя през крив макарон. От трета страна тези истории с хотели, стаи за почивка ме хвърлят в пълен ужас...Предполагам, че мъжете в крайна сметка си казват , че или ще е секс, или няма да е нищо.

С други думи, губи ли се готината идея, просто защото е ясно с каква цел ще се видиш с някого? И колко може да продължат такива едни нахвърляни срещи, които в крайна сметка излиза, че са неплодотворни /понеже аз кафета, чай, мога да изпия много и да ми е забавно, но вече не сме деца и е ясно за какво иде реч/.
Дайте идея какво да се прави /без идеи от типа "Вземи че се застреляй"/, при положение, че като имате жена без опит и мъж без опит става мамата си трака положението.

Всъщност въпроси конкретни не съм задала кой знае колко... Ако може да споделите за опит, който сте натрупали, като гледам имате такъв.



Тема :-)нови [re: HappyTeapot]  
Автор nikie (учен)
Публикувано02.03.12 23:05



Вземи се застреляй!

И после дай направо на въпроса следващия път!



Тема Re: Я дайте...нови [re: HappyTeapot]  
Автор HA KOЙ MУ ПУKA (ДА-))))
Публикувано02.03.12 23:07



а от друга страна такъв е живота, че спонтанният секс, за който мечтая ще видя през крив макарон - не му става или си девствена, къв е проблема? Иде пролет, а за топлюлюбивите - и лято след това. Искаш ли още насоки за спонтанния секс или...?





Тема Re: :-)нови [re: nikie]  
Автор HappyTeapot (разбита)
Публикувано02.03.12 23:08



Това е лесната част, един кУршум в тиквата.
Труднот е да решиш как и къде да се видиш с някого с точно определена цел. Изключваме дома.

Редактирано от HappyTeapot на 02.03.12 23:12.



Тема Re: Я дайте...нови [re: HappyTeapot]  
Автор caiko (Idiot)
Публикувано02.03.12 23:09



С един младеж се целувахме в парка. Готино.
Минаха 4 години.

е ти пък за къде бързаш земи помисли още 4 год.....пък ако още ти помни името го покани на КАФЕ!


редполагам, че мъжете в крайна сметка си казват , че или ще е секс,
бе глупости мъжета се интересуват само от плетки и дали трябва да се накисва фасула преди да се свари!



Тема Re: Я дайте...нови [re: HappyTeapot]  
Автор samb ()
Публикувано02.03.12 23:10



Виж сега.Животьт е един.Раждаш се,минава ти времето като американски изтребител и умираш.Неусетно.Затова,харесва ли ти някой-атака,ти си жена-с нишани,ако е тьп по така явни нишани.Измисли си някво оправдание да се срещнеш с него или ако знаеш кьде ходи ''случайно'' се срещнете.Наебете са,ако ви хареса ебането-пак и пак.Ако ше става врьзка ше стане,кат не-по хубо да не си губиш времето,щот друг та чака.А живота минава като американски изтребител-виж ма мене още си мисля че сьм на 17 ама не-само на акьл.





Тема Re: Я дайте...нови [re: HA KOЙ MУ ПУKA]  
Автор HappyTeapot (разбита)
Публикувано02.03.12 23:13



Абе пролет, лято, то за тях и аз си мисля, но явно въпросът е малко по-належащ

Имах предвид, че едно е да си някъде сред природата и да се изсексиш, щото така ти е скимнало, но в настоящото положение ще е малко хладно /ако не решим, че от емоциите ще ни ври кръвта/



Тема Re: :-)нови [re: HappyTeapot]  
Автор nikie (учен)
Публикувано02.03.12 23:14



Не знам - при мен е лесно - виждам се за: приятен разговор, работа, любов (като бях ерген), секс (като бях ерген), хоби, спорт и забавления.



Избери си .



Тема Re: Я дайте...нови [re: samb]  
Автор HA KOЙ MУ ПУKA (ДА-))))
Публикувано02.03.12 23:14



еха, говориш като чукнал поедната кръгла годишнина? Не си ли чувал, че най-доброто тепърва предстои


Да, на смачканяците по 17-20 им е по-широчко, но в тях и е риска от....случайно погиване на "долуподписания", поради...елементарни НЕпознания, да речем



Тема сангриянови [re: HappyTeapot]  
Автор HA KOЙ MУ ПУKA (ДА-))))
Публикувано02.03.12 23:16



знаеш ли кво е, да го еба? Ок, ако ли не-кат се позатопли, замени текилите с бяло вино и газирана вода или спрайт, ако сте по-сладколюбиви. Разбира се, може и да чукнеш две-три бири.
Останалто - каквото и да е то, може да додйе от самосебе си




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.