Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:16 27.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Доколко ебливо универсален вкус имате?нови [re: Obstinacy]  
Автор дoнop (мозъчен)
Публикувано05.03.12 15:38



Трябва да ти благодаря за това витаминозно откъм настроение изказване. В него има нещо сплотяващо мъжете в планетарен мащаб. Не знам как се е чувствал екипажът на Аполо 13 докато минавайки над тъмната лунна страна са се превърнали в най-изолираните същества на всички времена, може би твоите 4-5 избраници имат някаква косвена идея по симпатия.

Пък аз съм се затъжил да не бъда изключение и най-безпретенциозно да се посмеся със случайната тълпа сънародници, че ми липсваше известно време. Нещо, което Брат Пит не го може.

А теб ако някога те клонират не по-малко от 365 пъти дано да науча, може да си ъпдейтвам списъка с улици за разходка.



Тема Re: Доколко ебливо универсален вкус имате?нови [re: дoнop]  
Автор Kнaфн ()
Публикувано05.03.12 16:12



Чудя се.. да изпия ли едно кафе преди да тръгна, или да сложа тъмните очила и да тръгна както съм си на една (може би) чаша вино...?





Тема Re: Доколко ебливо универсален вкус имате?нови [re: Kнaфн]  
Автор Kнaфн ()
Публикувано05.03.12 16:16



п.п. сутринта беше тотален покрус, но да кажем, че и аз не бях една Тодора прогледнала все още.



Тема Re: Доколко ебливо универсален вкус имате?нови [re: донор]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано05.03.12 16:16



Избирателната пропускливост варира.


Според настроението, възможностите и нуждите във времето
Точно днес и сега...1:много.
Трябва страшно силно да ме впечатли някой, не само визия, ами и душата му бездънна най - малко, трябва да покаже нещо много повече от онова, което имам. Просто съм презадоволена, заситена, разглезена, цялостно ми е.
Когато човек не е в такова състояние - а има потребности, глад и нужди за запълване..как да ти кажа..има един лаф - и на по - красиви сме отказвали, и по - грозни сме ебали..
Та така.



Тема Re: Доколко ебливо универсален вкус имате?нови [re: донор]  
Автор Kнaфн ()
Публикувано05.03.12 18:12



Първо искам да кажа, че беше доста забавно. Утре пак ще го направя.



Излизам, слагам очилата, топло е, шляйкаво ми е, не закопчавам палтото, слагам ръцете в джобовете и ... крачка, втора, трета, bang! - тип с тъмни очила с ръце в джобовете отсреща, наброихме се наум едновременно, разпознахме се по усмивката, едно на нула не, ами едно на сто! пета, осма десета, bang!.. bang!.. bang! (стига бе, тоя беше рус!) bang! - ми да, мен гледат, и то с интерес. Не бих забелязала, ако не трябваше да внимавам. Улицата е усойна, закопчавам палтото, не, не, не, не, твърдо не, оо не, не, ужас!, не, мммммпо- скоро не, готова съм пак да се разкопчая, за да проверя току що възникналата си теория, ноооо.. не! след толкова не- та загубих мотивация. Очевидно вкусът ми остро апелира да пуква пролет най- после.. ааааамаха:-)))))



Тема Re: Доколко ебливо универсален вкус имате?нови [re: impulce]  
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано05.03.12 18:21



Към теб пиша, защото е в тон с написаното от теб - аз не се влияя от момента, в който срещам човек. Има хора, които навсякъде и винаги ще харесам и такива, които просто няма как даже на тъпия клиширан самотен остров.

..rude & not ginger...



Тема Re: Доколко ебливо универсален вкус имате?нови [re: Kнaфн]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано05.03.12 18:27



По- пролетна импресия от това, здраве му кажи.






Тема Re: Доколко ебливо универсален вкус имате?нови [re: PipilotaV.]  
Автор Kнaфн ()
Публикувано05.03.12 18:31



Ами да вождесо, изведнъж на един квадратен метър се събраха много интересни мъже

Можех да си спра ей там, и просто да минават покрай мен. Колко му трябва на човек- един квадратен метър и малко слънце.



Тема Re: Доколко ебливо универсален вкус имате?нови [re: Kнaфн]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано05.03.12 18:54



И просто да се присегне...






Тема Re: Доколко ебливо универсален вкус имате?нови [re: донор]  
Автор Monica123 (пристрастен)
Публикувано05.03.12 19:11



От мъжете които срещам през деня, харесвам за секс около 10 %




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.