Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:13 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Любовницата...?нови  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано19.02.12 14:15



Няколкото поредни теми за просперитет и пари ме накараха да се опитам да ги свържа със секса, каквато е темата на този клуб. За протокола ще кажа, че съм семеен и за над 20-те години семеен живот съм имал няколко любовници. Та питането ми е: дали, доколко и как според вас е нормално женен мъж да спонсорира любовницата си. Любовниците ми са били по-млади от мен, една от тях беше семейна и мноого по-млада, тя държеше по заведения да се редуваме да плащаме сметките - веднъж аз, веднъж тя. Възпротивих се, защото държа да се знае кой от двама ни е мъжа, но накрая се предадох, защото тя много настояваше. Разбира се, опитвал съм се да я "прецакам" и съм успявал да наглася плащането на сметките: аз-тя-аз-аз-тя-аз-аз-аз-тя, но така и не успях да се преборя с нейното желание и понякога и тя да плаща. Това е бил единствения компромис, който съм правил със себе си, каквото и друго да сме правили, където и да сме ходили, сметките съм плащал само аз.
Друга, също семейна направо си искаше подаръчета и то честичко, получаваше си ги и всичко си беше наред, докато трета (разведена) искаше не само подаръци за нея и за децата й, но и да плащам сметки за ток и телефон, както и суми кеш (понякога сериозни). С нея навсякъде всички сметки съм плащал аз, което ме е карало да се чувствам мъж, но когато ми каза, че иска да й дам 50 лв за дънки, а тя с тях ще плати телефоните на децата си, тогава се усетих, че може би прекалявам със спонсорството, или (което е по-лошото), че ме има не за любовник, а за чичко-паричко, или казано още по-ясно - като клиент.
Та въпроса ми е: доколко е нормално да се подпомага една любовница? Разбирам, че никой не може да даде точен отговор, но все пак предполагам има някакви неписани правила, които не бива да се прехвърлят.
Очаквам мненията ви.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Любовницата...?нови [re: The Stranger]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано19.02.12 14:19



Подаръци,сметки по заведенията, хотелски сметки и самолетни билети-да.

Сметки за ток,парно,телефон,Фантастико,Била и кварталния супер-не.

Елементарно е....



Тема Re: Любовницата...?нови [re: El Capitan]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано19.02.12 14:24



Водейки се от твоята логика, вероятно НЕ-то важи и за пари кеш? Един приятел ми беше казал, че даването на пари в брой разглезвало жените...

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Любовницата...?нови [re: The Stranger]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано19.02.12 14:29



Абсолютно!

Гаджето е лукс и трябва да осъзнава статута си на лукс.
Плащането на сметки и парите на ръка са неща променящи статута до този на Съпруга Номер Две, аре нема нужда....



Тема Re: Любовницата...?нови [re: El Capitan]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано19.02.12 14:33



Благодаря, Капитане!
Очаквам и други мнения, ако има такива.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Любовницата...?нови [re: The Stranger]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано19.02.12 14:46



за това в арабския свят нещата са толкова ясни



With dreams to be a King, first one should be a man!

Тема Re: Любовницата...?нови [re: The Stranger]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано19.02.12 15:24



Аз също съм давал.
Живял съм в бедност и лишения.Гладувах и мръзнех през зимата,понеже нямах пари за храна и дрехи.Лягах да спя ,за да задуша глада.Носех преправени дрехи от баща ми.
И затова много добре разбирам бедните и гладните.
Естествено има неща и които ме отвращаваха.
Като студент прибрах от улицата един клошар.Нахраних го,сложих го да спи в моето легло,а аз спах на едно диванче за кучето на хазяйката.На другия ден видях клошаря с шише ракия (вероятно купено с моите пари)в парка.Отвратих се.
Друг случай.
Периодично си прочиствам гардероба от стари дрехи.Изпирам ги,изглаждам ги и ги оставям до кофите за смет.Веднъж гледам един клошар да ги вади от плика и да ги подбира като ги хвърля върху боклуците.
Имам и други случаи и то съвсем наскоро.
Повече не подарявам нищо.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Любовницата...?нови [re: The Stranger]  
Автор Kнaфн ()
Публикувано19.02.12 15:28





Вероятно има неписано правило, че даваш според желанието и възможностите. Но пък подпомагане не ми звучи френдли. Понякога сами не издържате на собствените си изхвърляния, и после хоп- светът изведнъж се окаже пълен с меркантилни кучки.



Тема Re: Любовницата...?нови [re: Kнaфн]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано19.02.12 15:36



Понякога сами не издържате на собствените си изхвърляния, и после хоп- светът изведнъж се окаже пълен с меркантилни кучки.

Евалата!



Тема Re: Любовницата...?нови [re: The Stranger]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано19.02.12 17:37



Та въпроса ми е: доколко е нормално да се подпомага една любовница? Разбирам, че никой не може да даде точен отговор, но все пак предполагам има някакви неписани правила, които не бива да се прехвърлят.

Ето ти и едно женско мнение по въпроса. Аз нямам особен опит като любовница, само една моя връзка е наподобявала такива отношения, но ще ти кажа, че кучето скача според тоягата.

Не съм привърженичка на постоянното мрънкяне към мъжа 'купи ми това, плати ми онова', а и като сме излизали някъде съм била сравнително скромна с поръчването по ресторанти, защото го приемам повече като жест, а не като последна въможност да се натъпчеш с екзотични храни, които иначе няма сам да си поръчаш.

Но наистина мъжът си има определена роля в тези отношения, и трябва да си я поема. Като на мъже ще ви цитирам как един пич, който за известно време изпълняваше някакви функции там, като ме видя, че не съм мрънкежно и почна да минава по 'тънката лайсна' - даже секса искаше да го правим в офиса му, че да пести пари от хотел. Или пък "хайде да отидем на ресторант, ама нещо свърших парите, да поемеш сметката ти". И не се усещаше, че деликатно получава "не" за тези си предложения.

След като бе дисквалифициран се сети да предлага да ме водел у тях!!! (върха на лукса вероятно) и "спокойно, можем да отидем на ресторант, имам пари". И това, след като съм казала, че "виж сегаааа, то няма да се получи между нас, каквото било, било" и т.н. "НЕ".

Пичове, аз нямам проблем да наемам най-луксозните хотели, и да си взема жиголо, но .... мъжът трябва да си знае мястото , самочувствието и мъжкото поведение.

Пича който ви описвам е на няколко по 15 - т.е. не ми го оправдавайте, че е малък и ще се научи! Нема усещане за мъж в такива неща, немаааа!




Major e longinquo reverentia


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.