Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 26.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Море от любофффффффффнови  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано16.02.12 17:15



Здравейте. Аз съм на 25г. До снощи бях девствен. Така се случи, че не успях да правя секс до сега с никоя жена. Нямам подход ли, незнам... Преди два месеца се запознах с НАТАЛИЯ (запозна ни мой колега по професия съм озвучител). Излизахме на кафе, на кино ходихме и аз се поотпуснах малко. Вчера ме покани у тях. Предчувствах какво ще стане. Просто усетих, че иска да преспим. Хапнахме, говорихме си, филм си изтеглихме. Беше много забавно. По едно време тя донесе някакво вино и си пийнахме. Започнахме да се натискаме, като тя стана доста напориста. Сърцето ми щеше да се пръсне. Някакво странно вълнение ме налегна. Изведнъж много ми се доходи по голяма нужда, но реших, че е от вълнението. Стисках, а тя почна да ме съблича. Няма да навлизам в подробности, но и аз я съблякох и вхола на дивана почнахме да правим секс. А аз едвам стискам, но ме срам да кажа. Прошепна ми, че иска аз да свърша и после с език да я задоволя. И аз отгоре, тя ме хванала с краката си и аз действам. Стана ми много хубаво и усетих, че ще свърша (бях с презерватив). И забързах с движенията и се изпразних. Още се празнех и тя почна да ме бута и да вика: Спри, спри, махни се, спри... И аз много се смутих. Реших, че я боли от бързите движения и спрях, а тя някаква ужасена става и тогава видях, че целия диван е в лайна (разстройство). В първия момент си помислих, че е от нея, но после усетих как по краката ми се стича нещо топло и се усетих какво е станало. Направо ми идеше да скоча от терасата, ама живее на 2-рия етаж. Тя се затвори в банята и пусна душа. Аз в първия момент хванах слиповете и с тях се изтрих, ама незнам, от това, че се отпуснах ли, от какво ли, още си излизаше от мен кафявото нещо. Опитах се да го спра, но си течеше и си сложих отдолу слиповете и да капе на тях. Незнаех какво да правя, отидох в кухната и почнах да се мия на мивката, а тя беше в банята още. Позамих се и си обух дънките. Намерих един вестник в хола и завих в него гащите. Облякох си якето и си тръгнах. Разревах се. Застанах пред банята и почнах да се извинявам, а тя каза: Няма нищо, върви си. Тръгнах си. Още усещах миризмата. Прибрах се и влязох в банята. Ритах, ревах... Сега съм по-добре, но това ще ме травмира за цял живот. За нея направо забравям. Няма смисъл след тая излагация. Ами това е. Просто сега ми е по-леко. Но е адски тъпо!!! По дяволите!!! Егати случката!!! Моля се да не я видя, че ще умра сигурно. Благодаря, че прочетохте!
П.С. Натлия прости ми,че ти направих МОРЕ ОТ ЛАЙНА в хола.

Нещата от живота



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Море от любофффффффффнови [re: Джoaннa]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано16.02.12 17:42



те затова първи секс или в банята или сред природата



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Море от любофффффффффнови [re: Джoaннa]  
Автор лахудзи. (пак така)
Публикувано16.02.12 18:02



Боже, Боже, колко мъка има по този свят...




Историята е поучителна... За щастие подобно нещо не ми се е случвало, но е добре всеки да си вземе бележка...

Иначе веднъж взимахме аналната девственост на колежка от университета... Тя, гаджето и и аз за помощ и експертиза... Тогава девойката се насра ама яко... от леглото по коридора до банята офърля всичко в кафява, миризлива гама... а аз експерта я убеждавах, че няма страшно от подобно събитие преди да започнем... после ми се сърди два дни....



Тема Re: Море от любофффффффффнови [re: Джoaннa]  
Автор Monica123 (ентусиаст)
Публикувано16.02.12 19:07



Къде се губиш Джоанкее?:)))))))))
Тоя Свети Валентин+ Трифон Зарезан направо те остави без сили за чатене:))))

Иначе тази простотия съм я чела отдавна.:))))))))))
Кажи сега, дай подробности, къде как и т.н. мина празника:)



Тема Re: Море от любофффффффффнови [re: Джoaннa]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано16.02.12 23:59



Това е гнусно...



Тема Пъ данови [re: Джoaннa]  
Автор Цар Изрод (XVIII)
Публикувано17.02.12 01:59



и аз понякога се забавлявам да чета из



ЗДРАВЕЙТЕ ПРИЯТЕЛИИ!!!

Тема Re: Море от любофффффффффнови [re: Джoaннa]  
Автор tedinkata2 (измамница)
Публикувано17.02.12 07:48



Ех,направо си разлях кафето от смях..............





Тема Re: Море от любофффффффффнови [re: Джoaннa]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано17.02.12 08:38



Сексуалните комплекси до какво ли не водят... Без значение истинска или не е историята, поуката е ясна: срането преди всичко...



Тема Re: Море от любофффффффффнови [re: Джoaннa]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано17.02.12 08:53



то това много фройдистко бе, Джованке. Сега само да се чудим главния герой съчувствие ли търси, или тайно се гордее със себе си и придобития опит. А де!


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Море от любофффффффффнови [re: LadyMorgana]  
Автор UbuHtu Man 11x (Oneiric Ocelot)
Публикувано17.02.12 14:12





Той е само на трети километър и така до края на постинга.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.