Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:27 29.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Абе Obstinacyнови [re: бeз ycилиe]  
Автор Eden Flamingo (just a second!)
Публикувано21.01.12 17:37



Глупости. Защо трябва да ви се осигурява атракция на вас, не знам. Ами докажете се първо, покажете вие кои сте, какво можете, фокуси-мокуси, направете впечатление, пък после някой ще си губи времето да ви се доказва. Ако реши да си го губи.



Тема Re: Абе Obstinacyнови [re: Eden Flamingo]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано21.01.12 17:45



доколкото съм запозната емо-тата не правят секс, но не твърдя, че е съвсем достоверно



Тема Re: Абе Obstinacyнови [re: Virgo]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано21.01.12 18:17



Извинявай, но Емо не е ли мъжко име? Какво друго значи?



Тема Re: Абе Obstinacyнови [re: шyндa]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано21.01.12 18:24



Ами точно това е, че не ми е отговорила още. От отговора и зависят желанията ми. Ако се сещаш за коя естетика ти намеквам.



Тема Re: Абе Obstinacyнови [re: Eden Flamingo]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано21.01.12 18:29



Абе секс с чалга е най-добре. Другите ще те бият, това е (без емотата разбира се, те са душевни мазохисти ). А ако е блек метъл, трябва да си вързана за леглото и сама да си си донесла камшика преди това. Ама аз не си падам по това, аз съм галантен и най-грубото, което прилагам е анален секс ( в смисъл аз го вкарвам в дупето ако се сещаш ).



Тема Re: Абе Obstinacyнови [re: Eden Flamingo]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано21.01.12 18:31



Тук идва въпросът - ами за какво ми е на мен пък да се доказвам? Хм, не изпитвам такива импулси... Знам, че съм готин, секси, интелигентен, висок, строен... с красив пенис... Какво имам да доказвам повече и на кого?



Тема Re: Абе Obstinacyнови [re: Obstinacy]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано21.01.12 18:34





Честно казано не искам дъщеря ми да е емо.



Тема Re: Абе Obstinacyнови [re: Eden Flamingo]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано21.01.12 18:34



Еми аз горе долу съм се показал. В 0,8% горе долу се различвам от пича в сигата ми ( без грима разбира се ) та в общи линии така. Сега ти кажи на кого преличаш за да имам ориентир ( ама не казвай Меган Фокс или Асдис Ран, защото ще го приема за провокация ).



Тема Re: Абе Obstinacyнови [re: бeз ycилиe]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано21.01.12 18:37



Е как на кого бе, ти пък са. Ми на фламингото и на твърдоглавата естествено. Все пак сме естети и трябва да задоволим повечето любопитсва.



Тема Re: Абе Obstinacyнови [re: Virgo]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано21.01.12 18:43



Това е само културно, но нищо не пише за стила. Емотата се обличат с черни костюмчета, носят вратовръзки, с черни коси с перчем над едно око, винаги намръщени и ако хубава мацка ги заговори обикновено отвръщат с маниер "или ще си с мене или ще се самоубия". В общи линии... не ги заговаряй. Иначе са хубави момченца.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.