Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:19 01.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Мъките на кура минови  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано02.09.11 12:47



не се бъзикам, това е тема-анкета към(но не само) мъжете: колко от вас спят без бельо? В частност в тия жеги и по принцип - дори зиме?
Аз, освен ако балдъзата или някоя дама не ни е на гости, винаги го правя, макар това да носи своите неудобства: налага се да спя в средата на леглото, за да не ми провисва онаа работа от ръбовете на леглото, че кучето да го ближе, а това, съгласете се, е твърде перверзно даге...


П.С: пак добре, че нямам котка

Орална и анална любов са гнусна содимия и водят към ада, дори и за женени с църковен брак!

Тема Големи мъки в тоз' клуб!нови [re: Kиpo]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано02.09.11 12:52



Нямам спомен някога да съм спала с бельо. Крайно неудобно ми се вижда това. Пък и не мога да стана жертва на дискомфорта да ми провисват разни атрибути и слава Богу- щото имам и котка.




Редактирано от PipilotaV. на 02.09.11 12:53.



Тема Re: Големи мъки в тоз' клуб!нови [re: PipilotaV.]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано02.09.11 12:56



Да, котките са безполезни и себични, както казваше един гениален колега-кучкар. Но това е офтопик, а и да: права си.

Орална и анална любов са гнусна содимия и водят към ада, дори и за женени с църковен брак!


Тема Re: Мъките на кура минови [re: Kиpo]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано02.09.11 12:57



Спим и със и без бельо.Засега нямаме домашни любимци,така че освен някоя зажъдняла мадама,няма кой друг да го ближе.





Тема Re: Големи мъки в тоз' клуб!нови [re: PipilotaV.]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано02.09.11 14:27



Уф, сетих се за вица за бабата, която постъпила в болница с рана в бедрото - искала да се прободе в сърцето и се прицелила под лявата гърда.

Ни най-малко не намеквам, че важи за Пипи или за някоя друга клубарка, вкл. за мен.

Котките са полезни - ловят хлебарки и други подобни твари. Е, някои котки ги мързи, ама то и някои кучета ги мързи да са полезни.



Тема Re: Големи мъки в тоз' клуб!нови [re: Mиpa_M]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано02.09.11 14:46



Ох, слава Богу, ловене на хлебарки не се налага. Бъррррр...

Затова пък постоянно ми се носи я щурец, я скакалец. Последният път изпаднах в истинска паника от огромна богомолка (бях виждала такива само на екран и на снимка), с която котаракът се забавляваше в хола и когато онази твар тръгна да се качва по пердето, гледайки ме мноооого строго, срам- не срам, викнах един съсед да я неутрализира. Не я уби, де- само я изхвърли през терасата да си прави номерцата със страшния поглед на някой мъжки, егати.


Редактирано от PipilotaV. на 02.09.11 14:50.



Тема как му посъчувствах,нови [re: Kиpo]  
Автор Mилфeтa (вафличка)
Публикувано02.09.11 14:56



Кире, на тоз, кура ти... напрао няма ми повярваш!

Провисва , викаш?! Добре, че нямам собствен такъв, а ползвам заемки, щот - лоша работа тва... със шоколад опитваш ли?!?



Тема Re: Мъките на кура минови [re: Kиpo]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано02.09.11 16:12



Мда, кофти е да спиш на толкова тясно легло - то сигурно не е и половин персон, за да може да стигне до края, че и да висне!



Но все пак, сигурно ще ти е по-лесно, просто да се завъртиш на другата страна - със сигурност няма толкова тясно легло, че да ти стигне и натам до ръба. и йогите спят на по-широки дъски!

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Мъките на кура минови [re: Kиpo]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано02.09.11 17:06



Аз спя с бельо. Имам усещане, че нещо ми липсва и се мятам цяла нощ, ако съм без него.

Само ако заспивам до мъж, не се сещам за бельо. Унасям се спокойно... различно е.
Но понякога скачам през нощта и си го слагам. Сутринта го захвърлям и... така си мятам дрехите, даже се забавлявам като се прицелвам с тях някъде и улуча.

Не в котката ми, де!



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Мъките на кура минови [re: Kиpo]  
Автор jumbles ()
Публикувано02.09.11 18:34



лепи го с тиксо или изолирбанд




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.