Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:19 17.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Мъките на КлинтъНнови  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано30.08.11 03:09



За възрастовата разлика пак да питам......
смятате, ли че е възможно едно момиче на 22-28години да обича мъж на 32-35години, и тази средна разлика нека за пример 25годишна с 33годишен,
от 8 години много ли ви се вижда?

Проблема ми е следния - и аз както Лейдито Морганче каза - не права разлика от Българските мъже - въобще не ценях жените - защото ми беше пределно лесно да си ги сменям и т.н.......е да ама отидох в чужбина - в сравнително - мъжка ареа и индустрии - където просто в тази 5-6милионна арея - жените са 35процента от населението - има всякакви мъже които идват от различни страни, защото тук има много работа за дадени специалисти и така, а те са предимно мъже в тази област......
Тааааааааааа ей сега се научих, че ако си харесам една жена трябва много да я ценя - защото надали след 2 седмици ще се "въргалям" с друга както беше в България

И много съжалявам сега че си разкарах сериозната приятелка с която бяхме заедно 1-2години преди да дойда в Щатите

И проблема ми е, че поради една главна причина трябва да стоя тук докато стана на 32...още 3-4годинки и после да си заживея обратно в България и така.

Обаче пък ме притеснява факта, че малко удъртях, и вече дори моите наборки към 29годишните - да си призная, не ме бийте ама като ги гледам - все повече ми се струват дърти и все по рядко жена над 29-30ме привлича.
А и не само това, аз си държа жената за която ще се оженя и ще имам семейство да не е на повече от 27-8. По други причини които няма да казвам, така искам просто идеалното 25-26-27годишна.

Тази разлика от 5-7 макс 8 години много ли е, и тоест жената наистина ли ще бъде с мен заради мен си или просто поради други причини главно финансови ще предпочете някой с 6-7години по-стар от нея......?

Тоест възможно е нали някой 33годишен да се ожени по любов за 25годишна?



Тема Re: Мъките на КлинтъНнови [re: KлинтъH]  
Автор Ахмед Мерчев (живея в Империя)
Публикувано30.08.11 07:16



Е па ... Връщаш се в Бг за няколко месеца, отиваш в някое малко градче .. Моми много.





Тема :-)нови [re: KлинтъH]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано30.08.11 07:48



Мога само да споделя, че най-добре почакай не до 32, а докато порастнеш - тогава и отношението ти към жените ще се промени - а вероятно и няма да си задаваш такива клиширани въпроси...



Всички мъже, които са ми познати и приятели, кочове над 30 и "дърпат" все към 20- годишните не са видяли хаир.



Тема както ти е казал Ники - фани порасни,нови [re: KлинтъH]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано30.08.11 08:07



време ти е вече , на 29!!!



и, кво? ще станеш на 35, да си вземеш жена на 26-27-28 и това е ЕДИНСТВЕНОТО условие! Ми, тя само след 1-2-3 години вече ще е на 27-28-29, а пък след пет - ууу... ще е минала 30!

Пишеш простотии, да ти кажа, ама аз съм за бой, че те чета, че и ти пиша!

Несериозно е, верно - порастни!



Тема Re: :-)нови [re: nikie]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано30.08.11 08:33



Почти нямам какво да добавя към първото ти изречение. Възрастовата разлика му е най- малкият проблем на Клинтън, ала незрялото отношение към връзките- огромен.




Тема П.П.нови [re: KлинтъH]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано30.08.11 08:41



И още нещо: правиш впечатление на човек с крайно повърхностно отношение към жените и на който сякаш никога нищо наистина не му е трепвало за едно човешко същество от женски пол, освен в областта южно от колана...Мога да правя дълги разбори на писанията ти, които са за мен смайващи със своята наивност и неразбиране на това що е връзка и какво изобщо е важно в нея, но едва ли има смисъл. Но нуждата от израстване в чувствата и житейския опит у теб е много голяма. Казвам ти го добронамерено...




Тема Re: :-)нови [re: nikie]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано30.08.11 08:49



Аз главно я искам за да ми ражда деца, съвсем спокойно има мъже които не искат деца, аз искам и желая поне 2-3деца.
А шанса една на 22-25да роди здрави първо и по-нататашни още деца е по-висок, отколкото една на 30.......малко презряла ми идва заради горната ми цел.
Изследвания в нета колкото искаш - за сравнение за раждания между една жена на 22-25 и една на 30 плюс....

А подметките за израстване ще ги подмина с насмешка.

Въпроса ми е един, голяма ли е възрастовата разлика от 7-8години.
Според моята настояща приятелка дето планираме да живеем заедно (на 21е) не е много.....ма ме е страх да не ме използва поради интереси други.

Но когато се събереме ще почна с детеправенето, ако нещо се дърпа, то е ясно, че гони интереси.



По скоро това е главния въпрос, как да разберем кога някой е наистина с нас заради самите нас



Тема е, то при теб всичко е математиканови [re: KлинтъH]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано30.08.11 08:52



аз я искам да ми роди две три деца, ама тя на 21, май е с мен от материални интереси!

Добро утро!

Прочети пак Пипи - честно, много сбъркано разсъждаваш за Света!





Тема Re: :-)нови [re: nikie]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано30.08.11 08:56



Акъл, порасване и друго закъснеят ли...





Тема Re: П.П.нови [re: PipilotaV.]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано30.08.11 08:57



Пипи, абе задаваш ли си въпроса този човек сирьозно ли ги пише такива?

Щото аз - да.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.