Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:04 26.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:Да допълня.нови [re: aqvamarin]  
Автор aqvamarin (син кит)
Публикувано30.08.11 20:40



В началото на 90-е бяхме на екскурзионно летуване-5 дни на Златните, 5 дни край Бургас и 5 дни в Боровец.
Във Варна, край Делфинариума, жена ми получи асматичен пристъп. Грабнах я на ръце, отнесох я до колата, вкарах я в колата, после и децата, и с мръсна газ към Варна.
Тогава получих първите си два бели кичура.
Спрях пред една аптека, купих необходимото лекарство за жена ми. Зад мене спря кола на КАТ и искаха да ми съставят акт. Не можаха.
В Сарафово, жена ми след асматичен пристъп, не можеше да се движи бързо, боляха, я, естествено, гръдните мускули.
Бяхме пуснали големият в малка, детска надуваема лодка, която постепенно се отдалечи от брега.
В един момент малкият беше съборен от една вълна и потъна.
Хвърлих се към него, извадих го от водата, хванах го за глезените и го обърнах с главата надолу, докато не изхвърли погълната вода.
Освен това жена ми се беше счупила от един камък големият пръст на единия крак и съвсем не можеше да се движи бързо.
Оправих се с малкия и скочих в морето, за да извадя големият. Плувам отлично, защото, като млад, дълго тренирах водна топка. Стигнах до него, упокоих го и го върнах на брега.
Ти, можеш ли така да се грижиш за семейството си?

Редактирано от aqvamarin на 30.08.11 20:41.



Тема Re: Мъките на КлинтъНнови [re: KлинтъH]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано30.08.11 22:45



добре де - намери жената за себе си, а не поколението от жени, които мислиш че са за теб! Капиш?


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Мъките на КлинтъНнови [re: KлинтъH]  
Автор Villy. (Dzver)
Публикувано31.08.11 08:49



Тоест възможно е нали някой 33годишен да се ожени по любов за 25годишна?

Възможно е, но като те чета, това не си ти.



аз си държа жената за която ще се оженя и ще имам семейство да не е на повече от 27-8... ми добре, ама нал се сещаш, че след 1-2 години и тя ще стане на 29? а то нали все повече ми се струват дърти и все по рядко жена над 29-30ме привлича. кое ти гарантира, че твоята няма да е като тях? Или брака за теб е 1-2г. приключение и после пак?

Тази разлика от 5-7 макс 8 години много ли е, и тоест жената наистина ли ще бъде с мен заради мен си или просто поради други причини главно финансови ще предпочете някой с 6-7години по-стар от нея......?
Ти я търсиш по красота, тя ще те търси по пари ... ти защо не си с нея заради самата нея? Каквото повикало, такова се обадило, баце ...



Тема Все някога...нови [re: PipilotaV.]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано31.08.11 09:15



... човек стига до тия прозрения.

Не се притеснявай да заподозреш, няма да го приема за нетактичност, давай. Естествено е след серия сблъсъци с противоположния пол, иначе казано от негативен опит. Е, някой не стигат никога, но светът е шарен.

Иначе не казвам нищо по-различно от това, което ти твърдиш, така че не разбирам несъгласието ти. Просто отправната точка на разсъждението ме е друга, но изводите същите.
Ако не си такъв (да "играеш" себе си), че да се оправиш с жената по естествен начин, ако играеш роли, винаги се нахендряш. Това казвам по-горе, прочети го.



Тема Неколко съветанови [re: KлинтъH]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано31.08.11 09:37



1. Жена за вечни времена (брак) - е основното оръжие на жената. Дори да те обича безкрайно, това може да се промени винаги, но брака остава. Затова внимавай дали и с кого сключваш брак. Не бързай и не го търси, то само ще дойде, за мъжа и 50 г. не е късно.



2. Никога не цитирай майка си! Това отблъсква жените и разсмива мъжете. Освен ако не искаш да минеш за смотан, често е печеливша позиция, за бъдещи атаки.

3. Никога не казвай "ХОП" преди да си скочил. Тия заявки за джипове и розов живот, само привличат утайките.

4. Въпреки по-горните ми съвети, не губи чистата си душа и блясъка в очити, който съм сигурен, че имаш, въпреки че не съм те виждал.

5. Направи живота си по твоя начин!!!



Тема Re: Неколко съветанови [re: ЛAMБИ]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано31.08.11 09:57



Особено ми харесаха точки 3, 4 и 5.



П.П. Само дето мисля, че малко преувеличаваш с това, че за мъжа и на 50 не е късно, но да го приемем не буквално. Тъй като иначе ще се получи друга тема.


Редактирано от PipilotaV. на 31.08.11 10:43.



Тема Re: Мъките на КлинтъНнови [re: Villy.]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано31.08.11 10:12




Здрасти, мое алтер его!

Аморалност - осъзнаване и приемане на различностите.

Тема Re: Неколко съветанови [re: PipilotaV.]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано31.08.11 10:44



Нездрав ми изглеждаше напъна на младежа да се жени. Като го чета, ми звучи като стара мома бързаща да се задоми. Първо трябва да се отпусне и да погледне на отношенията си с жените по-спокойно, затова му казвам, че и на 50 г. може да има мераклийки...





Тема Re: Неколко съветанови [re: PipilotaV.]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано31.08.11 10:47



малко преувеличаваш с това, че за мъжа и на 50 не е късно

Що, за трети брак изобщо не е късно, дори е малко раничко.





Тема Хмм...нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано31.08.11 10:56



Май си права.
Щото за първи на 50 г. или трябва да е много държелив, или да е твърде отчаян...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.