Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:37 27.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Мъките на КлинтъНнови [re: KлинтъH]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано30.08.11 16:52



Всеки (Бил) Клинтън си намира своята Хилари

стои си твоят късмет и те чака, не се притеснявай
Да не те плаша, но при едно от приятелските ни семейства ситуацията е обратна. Той беше на 26, а тя на 33. Вече са 10 години заедно и имат дете.

Малко трудно ще намериш кандидатка за сърцето си, при положение, че искаш поне бакалавърска степен, стабилна работа с добри доходи, да те обича заради едното чукане (извинявай в тази тема тази ти част е хайлайт), желание да се обезформи с една бременност и да е само на 21. Виж, за 28-годишните госпожици това е съвсем постижимо. На слука!



Тема Re: А още нещо...нови [re: ЛAMБИ]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.08.11 17:19



Много ти е правилно отношението към жените, но ВНИМАВАЙ!!!

От писанията ти до тук, всичко показва, че ще си стрОшиш главата.

Толкова е правилно отношението на Клинтън към жените, че ще си строши без съмнение главата чак.



Конструктивен съвет му дай, виж колко е объркан човекът.

Като се влюби безнадеждно ли, как ще му отиде главата?

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Мъките на КлинтъНнови [re: KлинтъH]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано30.08.11 17:22



...верно твоята мъка никъде я няма, трябва да ти е ясно че квото си вземеш от чувалчето ,все ще е змия ....така че пази се!!!!



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: А още нещо...нови [re: saksun]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано30.08.11 17:24



И на мен ми се наби в очи нелогичността на същото.


Редактирано от PipilotaV. на 30.08.11 17:24.



Тема Абе опасности го дебнат отсекъде...нови [re: saksun]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано30.08.11 17:27



От влюбване, от липса на любов, от точилката на любимата ... като го чета, със сигурност ще си го намери...

... това вещаят звездите...

Редактирано от ЛAMБИ на 30.08.11 17:27.



Тема Re: А още нещо...нови [re: PipilotaV.]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано30.08.11 17:34



От кога и вие жените започнахте да се дразните от нелогичност...???


Виж ся. Отношението му е правилно, при условие, че може да удържи на тази позиция.
Да не й се вързваш много на жената е печаливша позиция, но малко от мъжете успяват да я удържат. Обикновено им се намира цаката от жените и в крайна сметка го отнасят по-дебело.



Тема Re: А още нещо...нови [re: ЛAMБИ]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано30.08.11 17:42



А много умно казано.

Виж сега аз спях да се връзвам на жените от 23 и няколко години, там.........да не се връзваш на женските приказки и от едното ухо да ти влиза и отдругото излиза - е най-хубавата мъжка тактика. дава резултат.



Тема Re: А още нещо...нови [re: saksun]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано30.08.11 17:49



Споко момиченце правилно ми е - жени колкото искаш......или поне в България.

Ако не е първата ще са следващите 10 по-хубави от нея.......ама нещо май май по вестниците четох че и тоя мъжки рай скоро ще се разруши, защото много Български жени почнаха да се женят за чужденци........лоша работа



Тема Re: А още нещо...нови [re: ЛAMБИ]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано30.08.11 17:52



Не искам да бъда нетактична и да заподозра как и кога точно си стигнал до това прозрение...



Няма схеми, господа. Или "играеш" себе си и имаш зряло отношение към живота и връзките, или стоиш неудовлетворен в миманса и чепкаш сценарии за "жените от Марс- мъжете от Венера" и как трябва да ги употребяваме правилно. Хайде, Ламби, ти поне си мъж и не ти отива.




Тема Re: Мъките на КлинтъНнови [re: Джoaннa]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано30.08.11 17:53



Е има и свестни, не се оплаквам, въпроса е...де да знам и аз, ей така си се намирам на приказка, че ми е скучно тези дни - липсва ми да съм в някоя страна като - България, Тайланд, Виетнам........жените ме привличат в тези страни


Може човек да няма висок стандарт в тези страни - мизерия, просещи хора, мърсотия......панелки.........ама поне си се отебава на воля с красиви жени




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.