Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:53 26.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ех, Клинтъне...нови [re: The Stranger]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано01.09.11 00:04



Не човек не мога да си позволя нищо аз съм бедно студентче!


На въпроса
Do you live under a rock? :-D
Аз отговарям с - Yea



Тема Re: Ех, Клинтъне...нови [re: KлинтъH]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано01.09.11 00:04



Не, бе, глупчо, не държа да ми отговаряш, ама не е лошо поне да прочетеш колко жалък изглеждаш, обиждайки наляво и надясно хора, които добронамерено откликват на тъпата ти тема. Алооу, сам си я пуснал. Имаш проблем не само с връзките и редовния секс, имаш проблем в това изобщо да бъдеш мъж. Тъй като реакциите ти не само са тип "ощипана госпожица", ами и нямаш елементарното достойнство да реагираш адекватно даже на аргументирана критика.

Трябва да си доста зле с ориентацията, ако си въобразяваш, че искам да ти привлека вниманието. Мъже като теб са ми тотално безинтересни, освен като форумен обект за психологически експерименти или виртуално забавление.




Тема Re: Ех, Клинтъне...нови [re: PipilotaV.]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано01.09.11 00:09



Вярвай ми аз проблеми нямам по скоро като ти гледам реакциите на моите входни сигнални импулси - ти си тази с проблемите - щом вече веднъж се е развеждала



Аз си свиркам пея и се наслаждавам на целогодишното хубаво време, птичките пея, морските лъвчета си играят а китовете в далечината на Санта Круз правят фонтанчета. Аз съм в рая бе моето момиче - мен не ме мисли теб си мисли

Ох, колко мъка има по този свят - я кажи как е живота ти - работа после се прибираш в къщи - в панелния блок най-вероятно........еднообразно всекидневие......убива ли те.......виждам през теб и като ти виждам живота ти ми става малко тъжно за теб.......и се чудя с какво аз заслужавам живота който аз водя - а много хора от страни от третия свят - се мъчат с бездомни кучета, просещи хора, просташка среда........и така



Тема Re: Ех, Клинтъне...нови [re: KлинтъH]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано01.09.11 00:23



Клинтъне, ти ми беше най- просташката среда за днес, макар и единствено виртуално. И слава Богу.

И съм се развеждала, и пак ще се разведа.

И по никакъв начин не можеш да ме притесниш с този факт, моето момче- не се хаби с бездарни опити за удари в любимата ти подпоясна област. За разлика от теб с жените, аз имам проблема мъжете да искат да се женят за мен. И на мен ми е мъка като те гледам самотен, унил, не познал женска ласка, просещ си внимание, неориентиран, изтъкан от селски комплекси, пък с големи претенции, претендиращ за образованост, пък неспособен да разбере простичките житейски истини в някои постове, ама какво да се прави, такъв е животът. Както си го направиш. Някои просто живеят неталантливо... Но се надявам, че все пак ще ти пристане някое скромно булче от село, ще заспиваш вечер доволен до женски хълбок и ще се кротнеш.


Редактирано от PipilotaV. на 01.09.11 00:23.



Тема Re: Ех, Клинтъне...нови [re: PipilotaV.]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано01.09.11 00:26



Ми аз съм си от село, ти да не се гордееш, че си Софиянка нещо?


Не може всички да сме столичани, ей нъц - вече ще ви говоря на Вие........като на VIP персона



Тема Re: Ех, Клинтъне...нови [re: PipilotaV.]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано01.09.11 00:28



П-П - Само за протокола сигурно съм с поне 5 поколения по-стар Софиянец от тебе

Така, че онова за селето можеш да го кажеш на теб, или на вашите, или на бата ти

Хахха да желаят да се женят, повярвах ти С тоя твой характер на нещо средно между крокодил и пинчер



Тема Re: Ех, Клинтъне...нови [re: KлинтъH]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано01.09.11 00:34



Правилно решение... Нямаше нужда да ми поясняваш откъде си. Толкова си ми ясен, моето момче, колкото не можеш да си представиш. И колкото повече ми се дръвчиш, толкова по- ясен ставаш. И не само на мен.

Хайде, оставям те с мъките ти. Влече ме душ и възглавница, отегчена съм да си общувам с теб.

П.П. И искрено и лично те съветвам: не гадней с разни подкръстни маневри- на един истински мъж не му отива. Знам, че не ти е ясно какво е това, но няма да е лошо да го научиш най- после...Пък на Френчи какви ги наприказва във връзка с мъжа, когото обича, нямам думи... Иначе, трябва да ти е ясно, че на мен лично ми пука на жилетката. Такива екземпляри като теб нямат ни най- малък шанс да ме притеснят като жена, ако ме разбираш- най- много да ме раздразят или да ми досадят. Чао! И умната.






Тема Re: Ех, Клинтъне...нови [re: KлинтъH]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано01.09.11 00:38



С такива "сладури" като теб съм винаги готова да бъда ротвайлер на квадрат, скъпи. Особено след като се постара да обидиш някои готини хора тук- ей това трудно понасям.

За протокола: не ми дреме откъде си- селото се в вкопчило здраво в теб. Онова, дето не е географско понятие, ако се сещаш. От него оттърване няма.






Тема Re: Ех, Клинтъне...нови [re: PipilotaV.]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано01.09.11 00:47



Спокойно по начина на обиждане се познава човек. Аз не обиждам аз намеквам за човек какъв е. А ти не можеш и го правяш директно.



Толкова си сладка в желанието си да си говориш с мен, като едно малко пиленце което мърда крилца и плачка, че не може да излезне от блатото

Но както ти казах вече - аз не съм в твоята категория просто.......съжалявам, че ще те разочаровам ама не си ми интересна - дори за секс пък камо ли за повече по скоро дори и за свирка





Тема Re: Ех, Клинтъне...нови [re: KлинтъH]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано01.09.11 00:53



Позна. Не си ми в категорията. Интелектуално си категория "муха". Лека нощ.

П.П. Обещавам ти да не се включвам в следващата ти тема " Вече втора година на сухо- какво да правя?", за да не си въобразиш прекалено много, че искам да помагам.

Хайде, кажи си сега последната дума да се успокоиш.




Редактирано от PipilotaV. на 01.09.11 00:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.