Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:14 26.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Мъките на КлинтъНнови [re: PipilotaV.]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано31.08.11 17:51



На мен ми беше весело,ама и с мен се осра,Клинтъна.Махам се от темата му!





Тема Re: Мъките на КлинтъНнови [re: KлинтъH]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано31.08.11 17:52



Ми като е*ете всеки ден и сменяте мацките на две седмици (нали така беше?

), как искате после да вземете девствени? Оставям настрана въпроса за какво точно са ви, защото всеки има право на предпочитания, ама реализъм малко вкарай. Сичкото мъж искате хем малко употребявани, хем младички, е ми няма толкова много 18-27-годишни девойки на тоя свят, бе, бате, че да ви стигнат на всичките мъже между 18 и 60 години и за чукане през две седмици нова, и за женене. Даже и само за женене няма да ви стигнат, аз затова ти писах в друга тема, че се уреждат отличниците. Разбрах, че се имаш за такъв, де, ама дори и за обикновен отличник са ти малко завишени изискванията.

Редактирано от Mиpa_M на 31.08.11 17:58.



Тема Re: Виж сянови [re: KлинтъH]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано31.08.11 17:53



Ти не си истински, бе! Аз като ви казвам!





Тема Re: Мъките на КлинтъНнови [re: Francuzoikata]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано31.08.11 17:55



Споко де, и ти няма как да ме обидиш, няма как някой с университет под топ 30 в света да ме обиди, а щом си във Франция, не си в таргет листата ми, просто там не са топ университетите



Иначе беше ми в таргет листата де, много симпатична докато не разбрах, че гаджето ти е Тцърен

От тогава ми се отщя

Простете за искреността, аз съм си такъв, не мога да лъжа никой, каквото мисля си го казвам, обещавам от утре да се променя Ламби и да почна да омайвам жените и да не казвам каквото мисля



Тема Re: Мъките на КлинтъНнови [re: Francuzoikata]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано31.08.11 17:56



Ами, какво да ти кажа, Френчи. Простотията си е простотия, ако ще и все някак да се е сдобила с диплома

. Споко. Не си струва.
Освен ако не сме участници в една пиеска на абсурда с лоша драматизация.


Редактирано от PipilotaV. на 31.08.11 18:08.



Тема Re: Виж сянови [re: Mиpa_M]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано31.08.11 17:57



Що бе, не си истински звучи като комплимент, чак ми хареса!

Кажи ми, че си завършила един от топ 30 университети в света също, че си между 22 и 28, слабичка си, и веднага ти взимам пръстен с диамант за 10хил долара



А и да не си правила секс с неДри, ако усетя съмнение ще те мина на детектор на лъжата



Тема Re: Мъките на КлинтъНнови [re: KлинтъH]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано31.08.11 17:58



Проблемът е не в казването, а в мисленето. Ако го имаше, би трябвало да се извиниш, но... надали. Там явно дипломите не помагат.




Тема Re: Виж сянови [re: KлинтъH]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано31.08.11 18:00



Само на последното изискване отговарям. Жалко.

Ами ако е спала с бял, който обаче е спал с негърка, пак ли ще ти е гадно?



Тема Re: Виж сянови [re: Mиpa_M]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано31.08.11 18:03



Не бе наистина тук не се шегувам, принципно много обичам да си правя гъргара с хората, и да се шегувам, ама това е истина.
Просто тя е от Ню Йорк и там има адски много Тцърни (Също като Френчито е, мисля дори на същите години, и всичко мотамо същото, хубаво момиче) и просто някак си, може би проблема е, не толкова, че е спала с черни, колкото, че ме лъже, защото бога ми, сигурно всяка седмица се дразгаме на тая тема, скандали е имало между нас и все ми разправя как не е била с черни.......ама аз не вярвам, защото жените подсъзнателно харесват повече по-Тцърничките
А аз просто искам да си признае, че е правила секс с черни.......



Тема Re: Виж сянови [re: Mиpa_M]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано31.08.11 18:06



Не, така няма да ми е гадно. Аз също съм бил с тцърна.....тоест за мъжете е ок.
Обаче жените трябва да спазват положение.
Все пак ние сме мъже, на нас ни е простено да пробваме от всичко.


А не е проблема там, проблема е, че аз усещам, че тя ме лъже.
И от там стават скандалите между нас......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.