Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:18 13.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: въпрос към мъжете за цицинови [re: Сарсита]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано14.07.11 22:55



харесвам аналния секс, значи се чукам с голям хуй, чиято глава е плешива.


рядко са добра комбинация аналния секс и големия уй. освен докато не се поразпуснеш отзад повечко. ама тогава съм чувал че почвали проблеми с задържането...

а пък за пръв път чувам че имало и уйове с не плешива глава?!?!



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: въпрос към мъжете за цицинови [re: Villy.]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано14.07.11 23:01



е явно първо ти не си ме разбрала.



целата ти работа ако е такава... така и не каза, в коя тема съм писал, че съм чел психологически книги... аре бегай да си играеш, с идиоти днес не ми се спори повече, тия дни ако пак съм на кеф, пак че те подбъзкам да изтропкаш още некое пасквилче за живота, вселената и всичко останало, щото нали само ти го разбираш живота. :)



Тема Re: въпрос към мъжете за цицинови [re: yetti]  
Автор Villy. (Dzver)
Публикувано15.07.11 08:27



"Уникално си тъп бе Саше", колко пъти трябва да ти обясня, че те обърках с автора на темата, щот сте ми еднакви?


Добре че дишането ти не зависи от мисълта, че до сега да си умрял ве, Саше.

днес не ми се спори повече
За да спориш, трябва да имаш акъл и знания по темата, а не да обиждаш и да задаваш тъпи въпроси на които не разбираш отговорите. Т.е. попрочети някоя книжка, добий някаква обща култура, извън уличният жаргон и тогава ела и спори /спора е за хора, които имат какво да кажат/.



Тема Re: въпрос към мъжете за цицинови [re: Б.Ф. Mюнxayзeн]  
Автор Сарсита ()
Публикувано15.07.11 09:46



рядко са добра комбинация аналния секс и големия уй. освен докато не се поразпуснеш отзад повечко. ама тогава съм чувал че почвали проблеми с задържането...

Категоричността на заявлението говори за болезнен личен опит, което предизвиква съчувствие и съвет да се подмиваш с отвара от смрадлика.



Що се отнася до втория тъй важен въпрос, явно бръснатите клитори и плешиви долни глави не импонират на закърнялото чувство за усещане на дебела ирония от хора, които обичат да се забавляват на чужд гръб.



Тема Re: въпрос към мъжете за цицинови [re: Сарсита]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано16.07.11 20:57





1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: въпрос към мъжете за цицинови [re: fiy]  
Автор FACKTI (I love sex)
Публикувано17.07.11 01:19



Основното ми условие, което имам за да харесам цици е да са естествени!
Смятам че има много жени с относително хубави цици, които впоследствие ги развалят(според мен) слагайки си силикон. Силикон приемам, че може да си сложи жена която е лишена тотално от тази женска черта. Това разбира се е мое мнение!

Passione senza limiti...


Тема Re: въпрос към мъжете за цицинови [re: FACKTI]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано18.07.11 00:22



Ами, много адекватно мнение. Аз всъщност си мисля, че всяка прекомерна фиксация върху телесен атрибут, извън контекста в някакъв смисъл, е свързана с някаква непълноценност- дали чисто- психологическа, дали сексуална, може и двете.

Е, разбираемо е да предпочиташ едно или друго, но то да е определящо за интереса ти към мъж или жена, е неестествено.


Редактирано от PipilotaV. на 18.07.11 00:23.



Тема Re: въпрос към мъжете за цицинови [re: FACKTI]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано18.07.11 09:04



Силикон приемам, че може да си сложи жена която е лишена тотално от тази женска черта.

Такава жена няма

.
Щом е същество от женски пол, с ХХ хромозоми, значи е жена, значи има цици.
Те може да са най-най-най-миниатюрните, каквито са например моите.
Колкото и невероятно да ти се струва, харесват ми ги.
И то победители в живота, както се казва.
(Засега говорим само за циците ми, а не за характера ми, да не се бъркат двете понятия.)

Силикон според мене допустим единствено при реконструкция след операция от рак.
Но май точно тогава жените не са склонни да се подлагат на глупости, защото вече са оценили стойността на живота.

"Умиране няма и задачата има решение" - Ст. Джонсън

Редактирано от Poзмapия на 18.07.11 09:17.



Тема Re: въпрос към мъжете за цицинови [re: PipilotaV.]  
Автор OSagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано18.07.11 20:39



Фиксацията върху ануса си е чиста проба латентна педерастия, нали?



--
::

Тема Re: въпрос към мъжете за цицинови [re: OSag]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано18.07.11 23:09



Особено когато е в съчетание с константно влечение към момчешки тип телосложение и съответното дупе, нещата определно отиват натам.

Но, предполагам, вече си се помирил със същността си.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.