Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 29.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Помощ, извънбрачно изкушениенови  
Автор Lady Wendy (непознат )
Публикувано29.06.11 16:46



И аз съм лош човек като повечето, но напоследък съм по-лоша. Откакто разбрах, че един мой бивш приятел ще се жени, всеки ден нещо ме гъделичка точно под лъжичката и страхотно го желая. Семейна съм, разбира се. Много обичам съпруга си. Да, знам, това сте го чели и преди, но е така. Този гъдел, това няма нищо общо със съпруга ми. Има общо само с въпросния мъж.

С него имахме една история преди 3 години, със страшно много страст. Ама толкова много, че настръхвам като си спомня. Сигурна съм, даже повече от сигурна, че и той така се чувства. В смисъл, бяхме приятели и един ден просто започна сексът. Той обаче се виждаше с друга, на която периодично изневерява. Обяви, че иска сериозна връзка с нея и това е. И тогава, и сега, гледах да не го съдя. Ами аз съм нетърпима. Да, имаме много страст, но ако живеехме заедно, бихме се карали всеки ден, щеше да е много бурно и страдално всичко. Много се обичаме, но и двамата сме избухливи като барут.

Обаче какво си мислех аз, ами мислех си, че той ще се раздели с нея. След изневярата с мен, а преди мен и с други беше и изневерявал.Мислех, че ще приключи с нея, и ще се влюби в някоя друга, с която да могат и да съжителстват. Тази мисъл ме караше да ревнувам, но, честно казано, желая му доброто.
Сега ще се женят и изведнъж не съм на себе си. Казвам си, "Той продължава да е с човека, в който не е влюбен, значи пътят е отворен за мен!"....а има и ревност. Казвам си "Ами аз? Аз искам да съм част от живота му, да го радвам и по един или друг начин да го правя щастлив."

Когато аз се омъжих, той никога не ми честити. Няколко месеца пускаше жлъчни, ама много зли коментари по адрес на съпруга ми. Тогава си мислех, че е грозно от негова страна, ама ще му мине, разбираемо е. Има чувства, страст, приятелство. Наистина, от около година се държи по-добре, всички сме приятели в една компания. И така.

Но сега! Сега го целувам по ъгълчетата на устните като се видим, за "здрасти" и за "чао." Говорим си всеки ден, взаимни комплименти и такива неща. Когато ме гледа, в очите му има една огромна топлина.

Сигурно след няколко месеца ще ми минат всички тези желания, има ли смисъл да имам тайни от съпруга си заради това? Но от друга страна, толкова е рядко да желаеш някой така, да искаш да го целуваш от глава до пети, да ти спира дъха, като де докосне? Още преди 3 години, с него нямах нужда от думи, нито от нищо...само от това да е до мен. Защо пък да не го изживея. Отново.



Вие как мислите?



Тема Re: Помощ, извънбрачно изкушениенови [re: Lady Wendy]  
Автор Lady Wendy (непознат )
Публикувано29.06.11 16:49



Имам и една друга мисъл: "Не пожелавай жената на ближния си, защото тя веднага ще се навие."





Тема Re: Помощ, извънбрачно изкушениенови [re: Lady Wendy]  
Автор Taigun (тандем-вълчица;)
Публикувано29.06.11 17:11



Вие как мислите?

Ние мислим, че ако се нАпнеш още малко - ще оформиш прилична курсова/дипломна работа

... Това - в случай, че ни пускаш по пързалката. Ако ли пък вЕрно те друсат такива хамлетовски вагинално-контракционни двоумения (и триумения;) - ами постъпи както искаш, бре! Путка ти е - воля ти е.





Тема Re: Помощ, извънбрачно изкушениенови [re: Taigun]  
Автор Lady Wendy (непознат )
Публикувано29.06.11 17:16



А може да не са вагинални! Аз мислех за орален секс, според Клинтън не е изневяра!

Това е кръга на шегата.

Не, не ви пързалям. Имам хамлетовски момент.



Тема аз пък не разбирамнови [re: Lady Wendy]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано29.06.11 17:31



защо се жените вие, полигамните, дето се чукате наляво и надясно в тройки, петорки, и "ох, тоя какви устни има" и "ах, тая какъв задник има - ще я скъсам" изобщо сключвате граждански бракове? Че, някои и църковни!!! Защо? Ти да правиш един друг човек рогоносец а той да носи за домашно бацилите, които прихваща от разнообразните контакти с когото му хрумне?!? Какъв е смисъла?!? Или "мир в къщи - любов навън"?!?

Не разбирам аз подобни дилеми! Човека ще се жени - намери си нещо друго за ебане, щом те не кефи мъжа ти, остави го на мира!



Редактирано от parvaty на 29.06.11 17:31.



Тема Re: аз пък не разбирамнови [re: parvaty]  
Автор Lady Wendy (непознат )
Публикувано29.06.11 17:37



Ама аз не съм полигамна. Преди съпруга ми, бях с въпросния мъж, а преди това в една 5-годишна връзка, в която нямах такива дилеми. Която всъщност завърши, защото той ми изневери.

Щях ли да се чувствам виновна, ако това ми беше редовният номер. И аз преди няколко години бих го написала така: не се жени, еби се наляво-надясно, като си толкова зле, като правиш хората, рогоносци, като нямаш самоконтрол. Но се оказа по-сложно.

Ами в крайна сметка, мога да си мисля за него, и да си мастурбирам,има и такъв вариант. Но...ме мъчи мисълта, че пропускам нещо страхотно, подарък от живота.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Lady Wendy на 29.06.11 17:38.</EM></FONT></P>

Редактирано от Lady Wendy на 29.06.11 17:41.



Тема Re: Помощ, извънбрачно изкушениенови [re: Lady Wendy]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано29.06.11 17:48



Да разбирам ли, че той е с жена, в която не е бил влюбен, в момента не е влюбен, а ще се жени за нея?

Скромността изразява точния баланс между крайностите.


Тема на всеки се е случвалонови [re: Lady Wendy]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано29.06.11 17:50



да се раздели с някого, когото БЕЗУМНО харесва, по една или друга причина, особено ако узнае, че има и други маймуни на клончето... и се е случвало секса с този същия да е бил страхотен и единствен, и да си имал усещането, че умираш за него, страстта да е изгаряла съзнанието ти така, че да не можеш да мислиш за никого и за нищо друго... и въпреки факта, че ти си тръгваш, да продължаваш да го желаеш БЕЗУМНО! Обаче, затова сме ЗРЕЛИ хора - за да си упражняваме Воля върху желанията и страстите си! и се е случвало, след като си си тръгнала, той все още иска да се виждате, да ти казва, че те желае... знам колко е трудно да се удържиш и да не се поддадеш на изкушението... При това - аз не съм омъжена - съвсем свободна жена съм, както и той е свободен! НО - човек трябва да мисли с главата си! Има неща, които имат смисъл, и такива, които са безсмислени! А в твоя случай са съвсем безсмислени - да желаеш мъж, който не е твой и не е свободен е безумие!

Пък, ти постъпи както искаш - аз нямам никакво право да те съдя!

Ти носиш твоите обувки и ти ще отговаряш за твоите постъпки ... първо пред съвестта ти!



Тема Re: Помощ, извънбрачно изкушениенови [re: Vitalite]  
Автор Lady Wendy (непознат )
Публикувано29.06.11 17:50



Да, по "практични" причини. Не ми се обяснява. Питах го дали е щастлив с нея и каза "На мен ми е комфортно, а щастието така или иначе не съществува." Нещо такова. Той е с нея от преди дори да се запознае с мен...и си й изневерява. Само че с мен малко по-бурно беше всичко, повече емоции. Поне аз така си мисля, де...Не че за мен това е важното, дали аз съм най-желаната или не. А че той е желаният от мен.



Тема Re: на всеки се е случвалонови [re: parvaty]  
Автор Lady Wendy (непознат )
Публикувано29.06.11 17:53



Не е мой, не е свободен. Но аз мъж си имам. Нямам изисквания към него и не го ревнувам. Много е хубаво.



Иначе за всичко съм съгласна с теб, за волята...ами аз бях тази, която прекъсна връзката ни. Като един час плаках пред него с глас и му казвах: "Аз срещнах друг човек, който ми харесва много и е свободен." Но ето на. 3 години изтраях.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.