Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:41 18.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Мъжкото дупенови  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано21.05.11 12:46



Това сигурно ми е 3тата тема за една седмица,ама ще ме прощавате.
Подочух,че скоро идвал края на света и гледам да наваксам със секса (Галеоне,ако туй не е вярно,ти си виновен че вагината ми е в реанимация

)...
Има такива сексове...толкова страстни,мощни,чиито свидетели са два етажа под вас и над вас,защото няма как да задържите този поток от екстаз и всичко просто изригва...Да не се отклонявам-снощи беше такъв случая.След поредната смяна на поза,продължих с френска и бях възбудена до степен,че съвсем неусетно след добра заигравка с топките продължих надолу,надолу...докато не стигнах до онази малка дупчица...за първи път през живота си не само се доближих толкова близко до тази зона,но и се заиграх...Език,език,пръстче (малкото!),отново език..мъжо полудя от кеф (защо по дяволите досега не ми бе казвал???), а аз адски много се възбудих.Та ще ми е интересно да чуя дамите дали имат подобни практики (смешни случки също се приемат) и господата без срам да си признаят дали са фенове!
Май бях чела подобна тема веднъж в клуба,но тогава мъжкото дупе ми беше тера инкогнита,затова отново досаждам.



Тема Re: Мъжкото дупенови [re: Francuzoikata]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано21.05.11 12:54



сигурно е яко, но не съм фен, и не щото ще стана педерас, някак ми е прекалено, както и аналния секс с жена. по-натам мое и да се отвора и аз на анални ексцесии...





Тема Re: Мъжкото дупенови [re: yetti]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано21.05.11 12:59



Ааа,йети,това не е тема на Саг,и аз съм почти девствена в тази област.
Кефя се на език (или пръстче ако съм вече многоооо възбудена) и това не е никак задълже в менюто.Питала съм двама,трима партньори дали харесват,но всеки път отговора е НЕ и снощи просто така се случиха нещата,нито съм го предвиждала,нито съм питала,поех риска.





Тема Re: Мъжкото дупенови [re: Francuzoikata]  
Автор cwrast (непознат )
Публикувано21.05.11 15:24



излъгали са те ,да знаеш.не вярвам да има мъж,на които да не му хареса нещо подобно



Тема Re: Мъжкото дупенови [re: Francuzoikata]  
Автор OSagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано21.05.11 15:50



Господата винаги сме били фенове и никога не сме го крили :-)

--

::

Тема Re: Мъжкото дупенови [re: Francuzoikata]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано21.05.11 16:20



...простено ти е, казва се "федерос" на анала ..



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема е, разбира се,нови [re: Francuzoikata]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано21.05.11 17:11



макар не всички мъже да дават да им пъхаш пръсче там и т.н.... някои са стеснителни!





Тема Re: Мъжкото дупенови [re: Francuzoikata]  
Автор Galeon ()
Публикувано21.05.11 17:21



Интересно, интересно



Tell me a Story....:)

Тема Re: Мъжкото дупенови [re: Джoaннa]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано21.05.11 18:16



...е щом ми е простено...

..мога ли да продължавам да експериментирам в тази област?



Тема Re: е, разбира се,нови [re: parvaty]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано21.05.11 18:17



Ами да ти кажа честно почудих се за пръстчето,но добре че бях на 3 чашки,та не се чудих дълго!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.