Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:11 27.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Помощ лятото дойде- и края на света!нови  
Автор Deern (ღ)
Публикувано21.05.11 19:09



Сега се прибрах от плажа и много се депресирах!

Бях заспала на пикник-постелката, облякох си дрехите- пола и блуза с гол гръб, легнах на една страна и омотах косата си около главата за да не ми пече слънцето в очите.


Събуждам се и гледам едната ми ръка се опекла, гледам деколтето- цялата съм станала на лунички между гърдите- малки слънчеви петна. Сега като се прибрах, събличам се и гледам на гърба ми един огромен опечен триъгълник, ето такъв V



Сега смятам колко слънчеви уикенда ще има до лятната ваканция, за да опитам да изравня тена.

Някой ако знае как се махат лунички да ми пише, или как се прави секс без да се вижда опеченото отпред и отзад, голям срам



п.п. Лесни сте вие мъжете с космите



Тема Re: Помощ лятото дойде- и края на света!нови [re: Deern]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано21.05.11 19:14



Къде е секса в темата?





Тема абенови [re: Francuzoikata]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано21.05.11 20:15



защо не се оплака на Орангутанов че е антисекс пострадал?



Аз сега отивам във ваната да мисля какво да правя, може да взема 10тина бучки лед. Ако ми мине изгорялото, вече няма да е така очевидно.



Тема Re: Помощ лятото дойде- и края на света!нови [re: Deern]  
Автор Reo Baldessarini (минаващ)
Публикувано22.05.11 03:42



Усмихни се!

Твоите проблеми са лесно решими!

Първо правиш френска, но така, че на тебе много да ти харесва - това не остава неусетено от партньора, в резултат на което се получава много семенна течност, с която добре си намазваш лицето - това много помага за премахването на луничките!

След това използвате мисионерската - за да не ти се види опеченото на гърба!

И накрая една хубава задна прашка - за да не ти се види опеченото отпред!

Every Warrior is a Lover

Тема Oha hehehheнови [re: Reo Baldessarini]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано22.05.11 14:42



Това е цяла програма за критични случаи



Трябва да видя дали ще е съгласен с това:

с която добре си намазваш

и

използвате мисионерската

и

хубава задна прашка с това всъщност сигурно ще е съгласен


п.п. Много по-лесно е да се съобразя с някоя моя хранителна алергия или предпочитание, отколкото с препоръки, които понякога се разминават тцтцтцтц лошо лошо.



Тема Боже,нови [re: Deern]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.05.11 17:17



каква истинска трагедия!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Боже,нови [re: paзбиpaм]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано22.05.11 19:11



Жени, май забравяте за външния си вид, особено наголо



В другата тема чета, че мъжете били с претенции да бъдат с красиви жени, а уж не обръщали внимание на външния си вид. тцтцтц а тук каква я написахме, хм?



Тема Re: Боже,нови [re: Deern]  
Автор Galeon ()
Публикувано22.05.11 19:56



Що за комплекси?)))))

Тялото си има ресурс, не може нито мъжете, нито жените да сме на 40 например с тела на 18 годишни

И нормално разсъждаващите хора разбират тези неща и ги приемат за естествени, Виж, Ненормалните мъже и жени, може би от комплекси, може и да е от неграмотност, след известна възраст прибягват до идиотизма, наречен *пластична хирургия*

Tell me a Story....:)

Тема Oh da!нови [re: Galeon]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано22.05.11 21:02



За мен са най-привлекателни мъжете ( а и жените), които се харесват



Честно да призная нямам предпочитания за и против мъжки косми, май не е важно за мен. Но сега се сетих за една много интересна случка

Преди няколко години се срещам с бившия ( имаме едно общо дете) и аз забелязвам гладките му крака ( той си пада по козметичните неща, но за себе си) и той ми каза че тогавашната му приятелка имала огромни проблеми с това, защото нейните крака винаги са били по-бодливи от неговите


И после се сетих как едно време му беше излязла една пъпка и той ми позволи да му сложа от моята антибактериална пудра за лице В този момент искренно съжалих приятелката му



Тема Re: Помощ лятото дойде- и края на света!нови [re: Deern]  
Автор лaгpyзи (неприятен)
Публикувано22.05.11 21:41



Да ти е за урок... Няма шанс, това лято ще те шибат само текезесари или селскостопантски работници.... Догодина ходи на нуди плаж...

Срам, Срам... Не бих пипнал такъв задник :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.