Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:30 29.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Любов във ...нови  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано05.05.11 20:54



Венеция

, този прекрасен град, потъва наистина, но има такъв прекрасен чар, тези кафета забутани в малки , малки пространства, където си така близо до твоят избраник , че усещаш дъха му, парфюма му, ръцете оплетени около тялото ти, о миг поспри ..и запази тази открадната романтика в този забързан свят
след това това прекрасно фризанте, с малки сладки пастички пълни с крем пастичера, този замайващ аромат на канела, ванилия, колко е хубав живота с този дъх на канела, който прониква дълбоко в нашите сетива, обожавам торта с канела и ябълки!

безметежно се бяхме отпуснали в този бар и пиехме фризанте след фризанте в този хубав , секси уикенд...ръцете му обхващаха лицето ми, целувахме се като обезумели, като някакви тийнове на по 19 години...любовта е прекрасно състояние на духа...

нощният полъх идваше от към морето, някак си позамаяни и влюбени излезнахме и се пуснахме по малките тесни венециански улички, толкова безметежни, вековно стари, скрили в себе си силните страсти на обичта и ...омразите хорски

в близост до един от каналите все още намерихме отворен малък магазин, продаваха традиционите венециански маскизакупихме си два броя за спомен и продължихме разходката си...и така до към полунощ, обиколихме целият град спирайки тук и там в тези хубави места за да утолиме жаждата си, след целувките:) с хубав, студен сприц с аперсол и бяло фризанте вино и мноого лед

най накрая преди да се приберем в хотела , небрежно разположен до канале гранде, се спряхме и се качихме "незаконно" в една гондола...
вятърът лъхаше така секси ...бях с пола сложихме си маските

правили ли сте секс с маски внециански?уоу така е възбуждащо, адски порочно и уникално ддддааа секси , колко е секси да поемаш с устни пениса с маска ...някак си е екстремно и ...невероятно, след това да ти целуват гърдите с език и с тази маска, уоу, така невроятно бе, бързо:), на публично място, "забранено" и секси, секси до безбожие

идва лятото



Тема Re: Любов във ...нови [re: dymo]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.05.11 23:13



чакай сега, Димо, що пък да идва лятото?

Димо, много време сте отделили в ядене бе?



Ето ти една 'талиянска диетка:
Сутрин (с дъх само на паста за зъби) - секс за събуждане. После - закуска, малко паметници на културата, обяд, връщане в хотела.
Уж почивка следобяд, а то - пак секс. Ама няколко пъти. После идва волна програма - може пазаруване, може паметници, може ходене на мач. После вечеря, после кафе дженсинг или кафе дорзо и пак в хотела. Тогава се къпеш и почваш секса от банята. Продължаваш го в стаята и аха да го продължиш и на терасата, ама хотела има такива идейни щори, че се сещаш в последния момент, че баш не е практично да ходиш на терасата, а по-добре да ги затвориш и да опиташ матрака колко е хубав.
За лека нощ след филма пак секс. И целувка за лека нощ - с дъх може би на кафе, любов или .... вино!
И хубаво вино де, не може тази диета без 'талиянско вино.

Вино, любов и кафе - егати 'талиянската диета, нали?


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Любов във ...нови [re: dymo]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано05.05.11 23:16



Димо, много Лаура Ескивел и Никълъс Спаркс и много малко секс.

Моля, доразвий мотива с венецианските маски, тъкмо започна да става хубаво.


Редактирано от PipilotaV. на 05.05.11 23:16.



Тема Re: Любов във ...нови [re: dymo]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано05.05.11 23:17



Аз тфа го правихме в момента.


Отидохме да гласуваме на местните избори, и се целувахме като пубери под дърветата, баси




Пихме едно вино като се прибрахме, сега ще се къпем един след друг или заедно, както дойде, и после леганто и спанто


Какви целуфки отпрахме пред избирателната комисия, май се поколебаха да ни дадат бюлетините




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Любов във ...нови [re: !Roxana!]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.05.11 23:20



Рокси, какво избирахте бе?




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Любов във ...нови [re: LadyMorgana]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано05.05.11 23:25



Бе локалните избори бре...как ме разконцентрираш




Аз съм избирател в локалните избори, но не в парламентарните. За парлиамото се изка да си събджект на кралицата, а аз не съм такъф, само съм европейски изборател на локално нифо


Партнера гласува не ми каза за какво, ама за локалните почти се дублирахме


Баси, колко бехме луди, даже се замислихме даи да не идем на талянски рестурант, тука има един такъф леко не съвсем, ама с претенции...е все пак де. Обаче, аз се върнах от работа и малко бях уморена и скапана, и решихме да си лягаме рано...


Ех, който си ляга рано....нали знаеш




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Любов във ...нови [re: !Roxana!]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.05.11 23:27



с Димо сме като менгеме, Рокси, с тези талиянски теми за тебе. Утре ще те изръчкаме така и на талянски ресторант - помни ми думата

А там какво цункане може да заформите, не ми се мисли.


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Любов във ...нови [re: LadyMorgana]  
Автор moreol ()
Публикувано05.05.11 23:29



Седят бухал и менгеме на един клон. След дълго мълчание бухалът казал:
- Буху, буху!
Менгемето отвърнало:
- Браво бе, дай да ти стисна ръката!



Тема Re: Любов във ...нови [re: LadyMorgana]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано05.05.11 23:31



Ех, каква паста моем да готвим, кой не изпраска една рецепта утре, НА!








Я дай малко талянска музика...че ми се е дуслушало




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Любов във ...нови [re: moreol]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано05.05.11 23:53



менгемето е много идейно, нали?




Major e longinquo reverentia


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.