Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:46 17.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема И какво, ако са ми асиметрични "срамните" устни?нови  
Автор Лaмa ()
Публикувано03.05.11 21:45



Четох списание днес или вчера, знам ли. Случва се чат-пат да чета някви неща, макар и доста рядко. В това списание има такива малки статийки от типа на "Защо еди си какво си е еди си какво" и едната беше "Защо жените казват, че не си харесват краката". Привлече ми вниманието, защото един друг път като бях чела нещо, се случи да прочета, че Сандра Булок не си харесвала ръцете и си казах "ай стига бе, кой си мисли такива щуротии и кой идиот ходи да прави статии от това?".

Така де, ставаше въпрос, че жените никога не си признавали какво наистина не си харесват (глупости, на жените само им дай да мрънкат за дупетата, носовете си и какво ли не). Ала-бала, тинтири-минтири, следват редове безинтересна информаци докато се стига до списък с нещата, които жените наистина не харесват. Беше нещо такова "кой иска да слуша за целулит (изреждане на други работи, ала-бала, тра-ла-лала) или пък за асиметрични срамни устни". "Срамни" е в курсив, защото не ме е срам от устните ми, независимо на какви географски ширини се намират.

Добре, това пък защо? Аз официално си признавам, че южните ми устни са силно асиметрични и никога не ми е хрумвало да го смятам за дефект или въобще да мисля кой знае колко по въпроса. Напротив, едва ли на стандартни устни са им обръщали толкова внимание колкото на моите. Обикновено се чува "хаха, имаш асиметрични малки устни" и няма как човек да не се заиграе с тях.



Та да ви питам: наистина ли универсално асиметрични малки устни се смятат за козметичен дефект, наравно с целулита, откога е така и защо никой не ми е казал



Тема Re: И какво, ако са ми асиметрични "срамните" устни?нови [re: Лaмa]  
Автор aqvamarin (син кит)
Публикувано03.05.11 21:56



без значение е асиметричността на устничките.

много по-важното е как се чувства като ти го вкара.

сега гаджето ми казва-не ме гледай там, но, като й го вкарам, и двамата забравяме за всички подробности.



Тема Re: И какво, ако са ми асиметрични "срамните" устннови [re: aqvamarin]  
Автор Лaмa ()
Публикувано03.05.11 21:57



А тя какво не си харесва "там"?



Тема Re: И какво, ако са ми асиметрични "срамните" устннови [re: Лaмa]  
Автор Aгaпия ()
Публикувано03.05.11 21:58



Един от любимите ми автори казва "Забелязал ли си колко приличат на орхидеи- очарователни са!"





Тема Re: И какво, ако са ми асиметрични "срамните" устннови [re: Aгaпия]  
Автор Лaмa ()
Публикувано03.05.11 22:00



Направо "магнолии" може да използваме наживо: едно че никога не мога да запомня какво е орхидея и какво - магнолия, следователно си приличат

друго, че звучи яко поетично



Тема Re: И какво, ако са ми асиметрични "срамните" устннови [re: Лaмa]  
Автор aqvamarin (син кит)
Публикувано03.05.11 22:02



били й големи малките устнички, баси.

подробности, които забравям като си помисля колко е тясна.



Тема Re: И какво, ако са ми асиметрични "срамните" устннови [re: aqvamarin]  
Автор Лaмa ()
Публикувано03.05.11 22:03



Кажи й, че й приличат на магнолии или орхидеи





Тема Re: И какво, ако са ми асиметрични "срамните" устннови [re: Лaмa]  
Автор Aгaпия ()
Публикувано03.05.11 22:05





Погледни линкчето.



Тема Re: И какво, ако са ми асиметрични "срамните" устннови [re: Aгaпия]  
Автор Лaмa ()
Публикувано03.05.11 22:08



А, това дето е на прозореца в кухнята. Супер, мерси, за следващите десет минути ще знам





Тема Re: И какво, ако са ми асиметрични "срамните" устннови [re: Aгaпия]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано03.05.11 22:09



е са па излезна, че приличат на тестис

бах мама муташак работа.

Veni, vidi, vici

Редактирано от мapдyk на 03.05.11 22:09.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.