Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема нова и последна. обещавам.нови  
Автор lenie (непознат )
Публикувано01.05.11 18:34



сериозно ли, господин бароко и роксана? не им пишете, бе хора. чак толкова ли ви е скучно? и им говорите като на разумни същества?!?!



Тема Re: нова и последна. обещавам.нови [re: lenie]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано01.05.11 18:47



Другото- ясно и без коментар, но защо сюжетите за кратък разказ на Ексте пораждат такова раздразнение у теб? Още повече, тя има тук стабилна фенска аудитория.




Тема Re: нова и последна. обещавам.нови [re: PipilotaV.]  
Автор lenie (непознат )
Публикувано01.05.11 18:52



щото не ги публикува в лит. форум, а опитва да убеди себе си и аудиторията, че наистина живее там, в нейната Nevereverland. не обичам измислячи, които си вярват.



Тема Re: нова и последна. обещавам.нови [re: lenie]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано01.05.11 18:54



Не е обаче никак задължително да вярваш в тези истории- ако приемем, че тя не живее живота си, а го сънува, аз подозирам много сериозно, че съвсем не е единствена, ала други обикновено не превръщат съновиденията си в теми.






Тема Re: нова и последна. обещавам.нови [re: PipilotaV.]  
Автор lenie (непознат )
Публикувано01.05.11 19:01



ами не съм толерантен, ако си луд и идеот намери си клуб " Аз съм идеот и халюцинирам" и пиши та се късай. Искам тук да чета нормални хора с допустими сексуални изкривявания. толкова много ли е?



Тема Re: нова и последна. обещавам.нови [re: lenie]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано01.05.11 19:02



Прииска ми се да пусна тема за допустимите сексуални изкривявания, ама друг път.






Тема Re: нова и последна. обещавам.нови [re: PipilotaV.]  
Автор lenie (непознат )
Публикувано01.05.11 19:05



ти явно приемаш всичко, което е чудесна черта, но я нямам за добро или лошо. какво за изкривяванията?



Тема Re: нова и последна. обещавам.нови [re: lenie]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано01.05.11 19:16



Не, бе, просто ми е интересен въпроса с границите- на всекого са различни, нали така. Има ли ги, къде са, има ли любопитни погледи отвъд тях, при какви обстоятелства се преминават и прочие нещица.




Тема Re: нова и последна. обещавам.нови [re: lenie]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.05.11 19:17



Умният, наблюдателен мъж прави разлика между жените. Би трябвало да усетиш разликата между двете клубарки. Общото - не, защото такова няма.

Не давай съвети кой как да постъпва, защото ти не си наричан всякак, непредизвикано от твоя страна.

На Роксана отговарям по начин, съобразен със скачането й върху мен, откакто съм се появила тук. Но е миролюбив, общо-взето.

С Ексте комуникацията е нормална. Както с всеки клубар, който споделя какво го вълнува и защо.

Ти, като четящ от 10 години тук, бъди обективен. Аз не съм чела изобщо, преди да пропиша в клуба, но с първия ми постинг знаех с кого мога да имам приказка и с кого не. Лошото е, когато заявиш на някого, че не искаш да се занимава с теб, а той продължава.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: нова и последна. обещавам.нови [re: lenie]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано01.05.11 19:22




Лени, ти не звучиш като стар клубар...мдааа..освен това вибрираш някак сеирджийско - подпалвачески.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.