Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Оглупяване в кокошкарниканови  
Автор lenie (непознат )
Публикувано01.05.11 10:19



Чета клуба от 10-ина години, чета, почти никога не пиша. Нямам вътрешна потребност. Четях защото имаше какво да се прочете. Хората си задаваха истински въпроси, даваха си смислени отговори, упражняваха си чувството за хумор и всички се подиграваха на Файла. Към днешна дата в кокошарника са останали най-истерясалите кокошки,които се кълват една друга и си обясняват взаимно защо са без петли. Успехи на всички.



Тема през всичкитенови [re: lenie]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано01.05.11 10:40



10 години ли беше злобен или иззлобя напоследък?

Никой не е длъжен да се грижи за забавленията на редовно четящите, как разбираш кокошарника си е твоя работа, а дали жените са без мъже - ти няма как да знаеш!



успехи и на теб!



Тема Re: през всичкитенови [re: parvaty]  
Автор lenie (непознат )
Публикувано01.05.11 11:04



Няма капка злоба в думите ми, уважаема. Нямам причина да съм озлобен към вас(кокошките) или когото и да било. Носталгията в тона ми е адресирана към времето, когато клуба беше забавно място, а не срещу настоящите обитатели. Риспект.



Тема Re: Оглупяване в кокошкарниканови [re: lenie]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано01.05.11 11:09



Здравей. С интерес бих изслушала конструктивни предложения за поумняване на кокошарника. Доколкото схващам, важна точка от дневния ред е да започнем наново да се подиграваме на Файла (сори, аз нямам спомени, защото тогава не съм писала тук), но явно той няма инспирацията да снабдява клуба с актуални материали.

Ако толкова отдавна четеш в клубовете тук, би трябвало да си проследил, даже и с небрежен поглед, някои процеси, които даже и кокошките понякога забелязват. Не се коси обаче, интернет- пространството е огромно и съм убедена, че неща, които да си заслужават четенето, свързани с изкуството на секса, има на достатъчно на брой места. Успех.






Тема ами,нови [re: lenie]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано01.05.11 11:10



явно вие двамата със Сага не ме долюбвате, не знам по каква причина, но да обидиш жена на "кокошка" първо не е джентълменско, и второ... не се сещам за второто, първото ми е достатъчно! вече нищо не е като "едно време", ако не си забелязал, но аз или другите потребителки нямаме вина за това! на мен ми е забавно - тук и навсякъде в нета, а ти намери как да промениш мисленето си, вместо да живееш в миналото! Това е живота - тук и сега!





Тема Re: Оглупяване в кокошкарниканови [re: PipilotaV.]  
Автор lenie (непознат )
Публикувано01.05.11 11:20



Не ми подскачайте, момичета. Просто казах, че клуба вече не е забавно място. А иначе ето ви първия конструктивен съвет - ако нямате какво да кажете, не го казвайте.



Тема ама ние имаменови [re: lenie]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано01.05.11 11:24



какво да си кажем! това, че ТИ не се забавляваш е ТВОЙ проблем - това се опитваме да ти намекнем с Пипи!





Тема Re: Оглупяване в кокошкарниканови [re: lenie]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано01.05.11 11:27



Не ти подскачам- реагирам на твоето огорчение, изразено посредством леко навлизане с бутонките, все пак.

Клубовете от доста време не са това, което бяха и са били, това нежно искам да ти подскажа. А ако всички казваме само онова ново, неочаквано, свръхинтересно, екстраординерно и прелюбопитно за секса, което сме преживели, тормозело ни е въображението или искаме да ни се случи, клубът хептен ще изгуби и малкото му останал живец. Никой никому тук не отнема нито пространство, нито възможност да изрази радостта си или нешо друго, свързано със секса. Така че, аз искрено не разбирам твоя проблем с "кокошките". И, повярвай ми, не ти скачам- може да съм кокошка, но по- добронамерена и незлоблива, рядко ще срещнеш.






Тема по- добронамерена и незлоблива, рядко ще срещненови [re: PipilotaV.]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано01.05.11 11:32



абсолютно потвърждавам това! има още няколко такива в дир-а, обаче на автора ще му съобщя никовете само срещу определена доза усмивки! че не искам да му гледам киселите постове!





Тема Re: ами,нови [re: parvaty]  
Автор lenie (непознат )
Публикувано01.05.11 11:33



Ето стана ми забавно. По втория закон на Нютон джентълменщината е равна по сила и противоположна по посока на дамщината, която демонстрирате(говоря в множествено число, нищо лично против теб), така че сама пресметни. Иначе, твърде млад съм за да идеализирам "Златния век". просто злободневна критика. С днешна дата не сте забавни и вместо като истински дами напролет да сте пълни с ентусиазъм, хормони и желание ми киселеете, като ......... . Стига ме хапахте, по-ведро и по секси.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.