Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 03.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Оглупяване в кокошкарниканови [re: !Roxana!]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано03.05.11 23:40




O, Рокс..аз не съм изчела всичко, но мисля и, че не е необходимо.
Както казах - всяко чудо за 3и дни - темите се въртят и изчерпват - има достатъчно инфо в библиотеката - ние тук тепърва няма да открием топлата вода за секса - той си е бил и преди 10 години, и сега - все един и същ.
Разнообразието идва не от темата, ами от хората, пречупващи я.
Може да превъртим усмивките от старите ленти, на нов глас, но..дотам.
Много е трудно днес да се пише, не само за секса - въобще, повечето неща вече са споменавани, откритията са направени, има някакъв тематичен дефицит..не само в писането на секса, а дори в журналистиката, ако щеш - липса на теми и вдъхновение.
Чак да се чувствам гнусно..де да знам - не се.
Чела съм преди, чета и сега - на мен са ми интересни хората, доколкото тук все още има интересни екземпляри по мое мнение.
Падение - не знам дали е, за мен е просто изчерпване. И няма и как да е друго - преди 15 години темите за секса са били една идея с по - предизвикателно звучене. Особено пък, в зората на създаването на един такъв клуб, в години, когато е нямало дискусии в този формат, когато е набирал скорост. Днес..нещата са доста по - различни.
Иди във фейсбук, сега народите масово са там.



Тема Re: Оглупяване в кокошкарниканови [re: impulce]  
Автор Galeon ()
Публикувано03.05.11 23:46



Ти си ли във ФБ?



Tell me a Story....:)

Тема Re: Оглупяване в кокошкарниканови [re: Galeon]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано03.05.11 23:48




Ами да, пък и не само аз - има и др.другарчета - клубарчета.



Тема Re: Оглупяване в кокошкарниканови [re: impulce]  
Автор Galeon ()
Публикувано03.05.11 23:55



и какво Ви дава)))

аз например нямам)) Губя ли нещо?



Tell me a Story....:)

Тема Re: Оглупяване в кокошкарниканови [re: Galeon]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано04.05.11 00:02




Понякога ме домързява да обработвам и изпращам снимки на приятели, с които сме били заедно някъде - поствам ги и тагвам и толкова, всички си ги виждат. На мен ми е приятно, че се намерихме случайно с много стари познати там, съученици, забравени хора с години или такива, с които просто сме се изгубили- наистина приятна изненада след толкова години. Става и за реклама, ако действаш нещо твое и т.н. Има си плюсове, не зная дали е чак въпрос на загуба или не.



Тема Re: Оглупяване в кокошкарниканови [re: impulce]  
Автор Galeon ()
Публикувано04.05.11 00:13



мдааа, това е да имаш приятели)))))Аз си нямам

)))

Чувал съм че има разни *групи* в които членуваш,да? Има ли *група* --УмрЕм да лижем!, например?)))))

аз имам жиисьем, скайп и мейл)) комуто съм нужен и съмч поискал--ме е намерил))Честно да ти кажа--струва ми се малко показничко това)))Също съм чувал че имало доста хора, които пък в последно време си триели ФБ-то, защо ли?м?

Tell me a Story....:)

Тема Re: Оглупяване в кокошкарниканови [re: impulce]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано04.05.11 00:13



Дам, ама после във Фейсбука клюката се носи дъъълго, дъъъълго






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Оглупяване в кокошкарниканови [re: Galeon]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано04.05.11 00:16




Нямам идея защо ги трият, предполагам, че тези са онези, които имат в профилите около 5000 "приятели" и "приятели на приятели". И всичкото това "приятелство" ги напаряга в даден момент.



Тема Re: Оглупяване в кокошкарниканови [re: !Roxana!]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано04.05.11 00:19




Ми който не е грамотен и не може да си сложи филтрите за сигурност, да му мисли, хората са дали опции за всичко. А да..който има какво да крие - също да внимава.
На мен не ми е проблем - там са хора, които искам да имат достъп до мен.
Тва е.



Тема Re: Оглупяване в кокошкарниканови [re: lenie]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано05.05.11 11:51



Аз съм ехо от миналото... което няма бъдеще тук.



Днес случайно кликнах на Favorites, на които имах разкошни теми отпреди и водена от носталгията реших да погледна какво става в клуба.
Грешка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.