Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 29.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема За връзката с по-млад партньор.нови  
Автор saksun (непозната)
Публикувано02.03.11 16:59



От порядъка на 10 и повече години възрастова разлика с човека, когото обичате. Вие сте на 35, а той на 25 години, да кажем. Или по-малко...

Има ли такива между вас? Успешни ли са връзките ви, от какво се притеснявате, виждате ли бъдеще във взаимоотношенията ви?
Това ме интересува.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: За връзката с по-млад партньор.нови [re: saksun]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано02.03.11 17:03



Може да е прекрасно, но е до време. Магията на такава връзка е в това, че дамата е готова да направи всичко, за да се хареса и да задържи колкото е възможно по-младия си партньор, но връзката им е обречена... за съжаление.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: За връзката с по-млад партньор.нови [re: saksun]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано02.03.11 17:04



Иначе, ако мъже е по-голям, там проблеми няма. Или поне аз си мисля, че няма да има...

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Редактирано от The Stranger на 02.03.11 17:04.



Тема Re: За връзката с по-млад партньор.нови [re: saksun]  
Автор Aгaпия ()
Публикувано02.03.11 17:06



Чак с 10 и повече малко не си го представям. Но с гаджЕ, което беше 4 години по- малко от мен, беше ебаси фиестата- нонстоп купон и нито една дума казана накриво или на високо.

Бъдеще се виждаше на къси разстояния.

Наложи се да се разделим, защото той почна да иска да се женим.

кнафн

Тема Re: За връзката с по-млад партньор.нови [re: saksun]  
Автор moreol ()
Публикувано02.03.11 17:17



Разбирам, че си намерила някой такъв, но каквото и да си говорим всичко зависи от конкретните двама души и нищо повече. Така че не търси съвет и мнение за такива неща, а го погледни и го прецени, щом го обичаш значи го познаваш добре (най-вероятно). Нека да няма изрази от рода "времето ще покаже" и най-важното покажи му истинското си аз, с всичките му прелести и недостатъци, каквото и да е то, защото ако има някаква маска в момента, която го заблуждава тя рано или късно ще излезе наяве и той може да остане разочарован. И дори и да е искал да има по-сериозна връзка, че и женитба тази маска може да го откаже.



Се жените значи. Кога ще ядем и ще пием викаш?

Редактирано от moreol на 02.03.11 17:18.



Тема Re: За връзката с по-млад партньор.нови [re: moreol]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано02.03.11 17:38



Се жените значи. Кога ще ядем и ще пием викаш?
На мен думата сватба ми навява асоциации само за секс и за нищо друго.
Затова ще попитам: кога ще чукаме?



Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Тема Re: За връзката с по-млад партньор.нови [re: The Stranger]  
Автор moreol ()
Публикувано02.03.11 17:57



Ех, те хората в днешно време много не се женят. Ти ако чукаш само на сватби...





Тема Re: За връзката с по-млад партньор.нови [re: saksun]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано02.03.11 18:00



За връзка ли питаш, за сватба ли, или за секс?



Ти сама си направи репутация на жена, търсеща сватба и бяла рокла, сега да не се сърдиш, че някой ти е повервал на мечтите?




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: За връзката с по-млад партньор.нови [re: moreol]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано02.03.11 18:13



А ти ако ядеш и пиеш само на сватби, си по-зле и от мен



Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Тема имах една приятелка,нови [re: saksun]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано02.03.11 18:14



която ми беше направила намек, че мъжа, който ме ухажва (това беше преди почти 4 години!) е две години по-малък от мен, значи е за нея, да ги запозная!

А понастоящем живее с 10 години по-млад мъж, и там фрапиращото е, че тя беше на 30, а той на 20, когато се залюбиха, излизаха около една година, и после тя се пренесе у тях! От година и половина не сме приятелки с нея - по ред причини - но, доколкото знам, още са заедно! ТОй много я обича, поне видимо така се държеше, и тя няма проблем с това, че е по-малък, за да има връзка с него и да живее у тях! Според мен, ако двама души си приличат (на външен вид!), и се разбират, това кой кога се е появил на белия Свят няма никакво значение! И, ако нямат предразсъдъци, де! Щото, има и мъже, които не биха признали пред околните, че се виждат с по-възрастна жена, и крият такива отношения - въпрос на възпитание, гледна точка, ценностна система - всеки с разбиранията си! Интересното е, че връзка, в която мъжа е 10 години по-голям се приема от хората нормално, но, ако жената е по-голяма веднага ги сочат с пръст!

Редактирано от parvaty на 02.03.11 18:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.