Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:32 18.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Доверието към партньоранови  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано21.02.11 20:03



Бих искал да науча доколко имате доверие в другарчето си в днешните модерни времена. Например, отива без вас на нощно заведение и се връща в ранните сутрешни часове. От приятели научавате, че вашия човек е бил там с друг/а, танцували са, разменяйки си целувки уста в уста. Ако запитате, ви отговарят, че това е било само флирт и нищо повече. След няколко дни ви заявяват, че са приели предложение от приятел/ка за посещение на хижа в планината с преспиване, което не са могли да откажат, за да не се разсърди приятеля/ката.
Преди време аз бях ужасно недоверчив, но проумях, че никой не печели от недоверието и се промених. Сега живея много по-спокойно, макар винаги да съм бил спокоен и уравновесен човек. Тези мои думи можете да ги приемете и като съвет за по-добър живот. Ако някой е решил да изневери, никой и нищо не може да го спре, дори и вие...

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Доверието към партньоранови [re: The Stranger]  
Автор Kaнeлeнa ()
Публикувано21.02.11 20:05



Е, като цяло си прав. Но ако аз ще съм с други, и той с други, пита се кво правим заедно

Няма смисъл.



Тема Re: Доверието към партньоранови [re: The Stranger]  
Автор Пич Бoжи (приятелче)
Публикувано21.02.11 20:12





---


Тема Re: Доверието към партньоранови [re: The Stranger]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано21.02.11 20:20



мдааа, винаги е по-добре спокойно да приемаш новообразуванията по главата си, отколкото неспокойно.





Тема Re: Доверието към партньоранови [re: The Stranger]  
Автор sarahmoris (пълнозърнест)
Публикувано21.02.11 20:24



да, ако някой е решил, няма да го спреш.
но пък ако усетиш/знаеш, че е решил, колкото и спокойна философски настроена личност да си, едва ли ще му дадеш благословуията си да си развява байряка :)
по-скоро ще се прераз/вгледаш в отношенията ви ... ако държиш на него/нея де...



Тема Re: Доверието към партньоранови [re: yetti]  
Автор sarahmoris (пълнозърнест)
Публикувано21.02.11 20:29



абе той да ми се прибира сутрин по ранинка и да ми бяга в съботно-неделни командировки, пък аз ще си мисля, че образуванията са ми в главата....

имам доверие в партньора, когато правим страхотен секс, когато е често, когато ни е забавно и хубаво заедно, когато ми каже че обожава да ме усеща... има ли тия симптоми, не ми се случва да боледува от прибиране рано сутрин, а излизането късно вечер без мен не ме притеснява особено



<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от sarahmoris на 21.02.11 20:29.</EM></FONT></P>

Редактирано от sarahmoris на 21.02.11 20:30.



Тема Re: Доверието към партньоранови [re: sarahmoris]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано21.02.11 20:31



абе той да ми се прибира сутрин по ранинка и да ми бяга в съботно-неделни командировки, пък аз ще си мисля, че образуванията са ми в главата....


рогите имаше предвид според мен





Тема Re: Доверието към партньоранови [re: The Stranger]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано21.02.11 20:33



Ще го прави известно време, докато се убедя, че не съм му вече в класацията.


После, и аз ще преразгледам некои нещица




Така разкарах бая народ, който спокойно издевателстваше и си мислеше, че аз никога нема да реагирам


Кучка съм аз, кучка.....и доста народ е разбрал тежестта на лапата ми


Аз не спирам никого. Ако не му е кеф повеке с мен, да дойде и в очите да ми каже, не ми е кеф веке.


Но мръсни номера зад гърба ми, не толерирам







Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Доверието към партньоранови [re: reborn2008]  
Автор sarahmoris (пълнозърнест)
Публикувано21.02.11 20:34



недопрочел



видя ми се "в главата"

така де, рогата винаги убиват, ако ще и да си писал учебници по философия цял живот



Тема Re: Доверието към партньора [re: The Stranger]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано21.02.11 20:38



Аз харесвам открити и ясни отношения.


Ако някой не може да понася откритост и яснота, ИЧ да не флиза в живота ми, щот шму излезне през носа





После, и да ме псува, ще е късно







Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.