Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:50 17.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: абе, да, аманови [re: parvaty]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано21.02.11 23:42



мдаа, сложно е, затва и не искам още да отговарям на стрейнждъра, щото и аз не знам, как бих ртеагирал. знам само, че нищо няма да е същото вече... а за самата реакция.. не знам.

а и както си писала вече в темата - за мъж да шари е по-нормално, все пак. може да звучи егоистично. има си и изследвания по случая. но и тва е сложно... :)

смешното е, че аз съм си малко шарко, но подобно поведение на моето (почти) не толерирам.

само да вметна - както вече се спомена, зависи си и от нивото, до което е връзката. но често се въздържам, може би някакъв флирт и толкоз. не че съм толкоз неустом де.



и не - бъркане с език до сливиците, стрейнджъре, не е флирт.

Редактирано от yetti на 21.02.11 23:44.



Тема Re: Доверието към партньоранови [re: Ghanima]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано21.02.11 23:44



Точно това е. Ако съм убедена, че е за първи и последен път, бих дала шанс на връзката ни. Но веднъж сторено, никога не бих била сигурна, че няма да се случи пак.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: ами, де да знам...нови [re: parvaty]  
Автор FACKTI (I love sex)
Публикувано21.02.11 23:46



Не е трудно да ми стане ЯСНА работата!!!
Този ми се вижда поне на мен изключителен малоумник!
Абе да си го кажем както си е-ако не беше нямаше да му се налага да чука на вратата. Един мъж на място ако не е желан НИКОГА не чука на вратата!!!
А ти как мислиш-ако една жена която е желана и обичана ако "изцежда" мъжа си напълно и той не е пълен идиот пак ли би и изневерил?

Passione senza limiti...


Тема Re: ами, де да знам...нови [re: FACKTI]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано21.02.11 23:48



mdaaaa, има го и тоямомент (с жената)



Тема Re: Доверието към партньоранови [re: pyrvata]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано22.02.11 00:38



Думата "изневяра" не фигурира в речника ми. Темата е за доверието и бих направил всичко за човек, който успее да го спечели и задържи. Абсолютно всичко!

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Доверието към партньоранови [re: The Stranger]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано22.02.11 00:43



как точно го задържа, като се целува с други по барове и иска да ходи с тях за уйкенда някъде си? тва е малко като подигравка...
или спечелването е еднократен и необратим процес?

имаше един лаф за доверието че се налива капейки, а се излива като водопад. или нещоподобно.



Тема Re: Доверието към партньоранови [re: The Stranger]  
Автор Galeon ()
Публикувано22.02.11 01:00



При Жените е въпрос на възпитание , при мъжете на дума))

останалото е мижи да те лажем-дет има една приказка))))

Tell me a Story....:)


Тема Виж какво...нови [re: saksun]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано22.02.11 01:02



...ако другарчето ни държи на нас и ни обича, може да отиде в планината, в хотел или където и да е другаде и да спи с друг в една стая, дори в едно легло и без да прави секс с него. Но само ако другарчето го пожелае, иначе по дефоут се подразбира какво се случва когато двама души са сами цяла нощ и никой не ги наблюдава.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Доверието към партньоранови [re: The Stranger]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано22.02.11 01:40



Стрейджър, не ме харесвай.


Който някога ме е видиял и е имал лошия късмет да ми флезне в живота, после яко се е пцовал.

Требе да си мноу яко копеуе, брато, само да остискаш мойто присъствие наоколо.


А на пръв и последен поглед съм мишка ненагледна....




Иди на църква и се помоли, и благодари на бога, че не ме познаваш.






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Доверието към партньора [re: !Roxana!]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано22.02.11 01:49



Рокси, защо не ми го каза/написа това по-рано? Сега е късно, чадо "мандалото хлопна", не ме карай да те разхаресвам, макар че не виждам нищо лошо в това. А щом си мишка ненагледна, значи ще радваш едновременно и очите, и останалите ми сетива. Дали да не отида да се помоля да се срещнем по-скоро?
Доколкото съм те чел, харесваш секса и можеш да го практикуваш с мерак, а точно такива жени са способни да ме направят секс-атлет не само в леглото, но и извън него. А че съм яко копеле е ясно, всеки друг би отказал да се срещне с теб, но пък който го е страх от мечки - да не ходи в гората. А аз все в гората ходя и се оглеждам за мечка, която или ще ми изяде главата, или ще ми вземе душата и здравето със секс...

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.