Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:17 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Доверието към партньоранови [re: Лaмa]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано22.02.11 21:55




Мисля, че да - тук в клуба също и въобще..се е превърнал като нещо нарицателно, нещо като Коельо и манекенките..аз понеже не робувам много на анонимността, пък си казвам, че го намирам много истински противно на всички превземки и ощипани хентелигенти, наистина тези типажи ги има в живота, случките в по - голяма или по - малка степен не са непознати на нито една жена, убедена съм..кой каквото да ми разправя.

Ми аз не го гледам, ама съм го гледала едно време. И пак бих го гледала, забавен ми е - както Приятели, Двама мъже и половина и пр.класики разни...



Тема Re: Доверието към партньоранови [re: Лaмa]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано22.02.11 21:58



Това за мъжете не е вярно. Определено.




Тема Re: Доверието към партньоранови [re: Kaнeлeнa]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано22.02.11 21:59




Ейййц...дай сега на човешки език - ама без фръцнята..
Да, бе - въпрос на вкус, спор няма, ама кое точно те кара да си анти - измислени сюжети, нереалистични, кофти актьорско представяне ли, що ли?
А истини някакви има ли вътре?



Тема Re: ами, де да знам...нови [re: !Roxana!]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано22.02.11 22:04



взаимно се потрошихме с нея, но темата е дълга и не е за пред всички.



тя, разбира се, както винаги се получава, постъпи по-мъдро и по-спокойно.

дано следващата не пострада като нея... само тва сакам. па и да пием един чай, за който ти бех казал.



Тема Re: Доверието към партньоранови [re: impulce]  
Автор Лaмa ()
Публикувано22.02.11 22:05



Приятели го знам на изуст и никога не ми омръзва



Още по-зле... за всяка житейска ситуация ми идва да кажа примерно "Ахахаха, спомняш ли си, когато Джоуи... еди какво си?" но напоследък почнах да се сдържам, че наближавам трийсетте и вече не е сладко, а видиотено



Тема Re: Доверието към партньоранови [re: impulce]  
Автор Kaнeлeнa ()
Публикувано22.02.11 22:05





Анти съм промиването на мозъци. Нека е фръцня, няма проблем:-)))



Тема Re: ами, де да знам...нови [re: !Roxana!]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано22.02.11 22:08



не желая да отмъщавам, чак толкова пострадал аз не съм, но знам за кво говориш. и аз съм го мислел.

Редактирано от yetti на 22.02.11 22:09.



Тема Re: Доверието към партньоранови [re: Лaмa]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано22.02.11 22:10




О, аз ще се окажа не чак такава последователна фенка, гаче..не съм запомнила такива конкретни "истини за живота"..от този филм, кефи ме общо, няма начин да се натоваря докато го гледам, свеж ми е..
За мъжете..за жените..да ти кажа, аз мисля, че човек трудно се променя, в същността си. Трябва да му се случи някакъв голям катаклизъм, за да избяга от природата си. Да, всички са склонни на по - големи или по - малко жестове, лудости понякога дори, но истински не зная дали толкова с лека ръка се прескачат убежденията, например, това, в което вярваш и разни такива по - неежедневни неща.
А жестовете - браво, хубаво е, когато не са епизодични или просто показни, ами да идват отвътре.



Тема Re: Доверието към партньоранови [re: Лaмa]  
Автор Galeon ()
Публикувано22.02.11 22:11



ехеее)) Не се променяли? Че то има мъже ,които в панделата са готови да влезат заради жена ,ти някакъв си Китай))

Tell me a Story....:)


Тема Re: Доверието към партньора [re: Kaнeлeнa]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано22.02.11 22:17




Ей не щя да кажеш кое промива мозъкът..ама айде да не спамим повече.
Не се докачай, ама просто са ми интересни такива хора, които казват йок - марули - това не става и дори не могат да обяснят защо, ама конкретно - клише, промиване и дъра - бъра...дай, разбий клишето!

Майтапя се, някой път ще пусна отделна тема - незнайно защо това сериалче буди винаги толкова страсти, нищо, че е толкова старо, това ми е някакъв феномен.




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.