Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:32 08.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Доверието към партньоранови [re: The Stranger]  
Автор Megan (драка)
Публикувано21.02.11 20:42



Доверие и толеранс до безкрай. Докато не стане очевидно за какво иде реч, разбира се. Междувременно, който е решил да бъде с някого другиго, може да го направи по всяко време и на всяко място.

Изборите са свободни, и не винаги мои.



Тема Re: Доверието към партньоранови [re: The Stranger]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано21.02.11 20:51










Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Доверието към партньоранови [re: The Stranger]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано21.02.11 20:52








Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Доверието към партньоранови [re: !Roxana!]  
Автор Kaнeлeнa ()
Публикувано21.02.11 20:53



Заеби, душата ми се развръзва немедленно.





Тема Re: Доверието към партньоранови [re: The Stranger]  
Автор Лaмa ()
Публикувано21.02.11 21:05



Не сме сиамски близнаци. Имаме подобен вкус що се отнася до хора, забавления и социален живот и не ни коства усилие да правим неща заедно. Но се случва и да излизаме поотделно, с различни компании, не виждам къде е драмата.

Но това, което описваш е друго: каква му/й е работата да ходи да си пъха езика в чужди усти? Що за пубертетско поведение и инфантилна краста неначесана? Ако забавлението му/й се състои в това да ходи "просто да флиртува" и да се лигави и подпиnва с някви хора по някви барове, вече не става въпрос за това дали ще започне афера с тях, или не. Тук вече говорим за лош вкус, пълно изпростяване и... абе резил. Не одобрявам априори такива пръдливи изпълнения, а и нямам особено желание за нечий чужд херпес.

Другата причина да имам доверие на приятеля си е, че има малко повече стил от това.

Редактирано от Лaмa на 21.02.11 21:18.



Тема Re: Доверието към партньоранови [re: Лaмa]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано21.02.11 21:17



tочно



Тема не видях секса,нови [re: The Stranger]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано21.02.11 21:19



но да речем, че темата е свързана с него... съвместното съжителство е трудна работа, особено ако има и деца - историята знае десетки случаи! Аз лично имам близка приятелка (доста по-голяма от мен), която се разведе след 20 години брак, защото мъжа й се влюби в поредната любовница до степен, че да направи с нея семейство ( а тя, доколкото знам, винаги е знаела, че той си "хойка"!). Инак си прав - даваш, не даваш свобода, един човек като има мераци и демона го човърка - ще си намери начин да си постигне своето!

С други думи - важно е да съжителстваш с човек, който те обича (да се връща) и е разумен (да те пази ((ползва кондоми)) - другото няма как да го избегнеш, ако той си го е намислил!



Тема Re: Доверието към партньоранови [re: The Stranger]  
Автор pyrvata (пристрастена)
Публикувано21.02.11 21:19



... това, че приемаш изневярата спокойно ли наричаш доверие или нещо друго:) не разбрах, все пак....

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Доверието към партньоранови [re: !Roxana!]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано21.02.11 22:11



Рокси, аз пък харесвам кучките... усещам, че сме от една порода, без да се познаваме лично



Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Тема Re: не видях секса, [re: parvaty]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано21.02.11 22:21



Не вярвам да има човек, който би искал да види как другарчето му се чука с друг/а. Секса не може да го видиш, защото се прави на място, където са само двама. Дали е имало секс, или не - можем само да гадаем... но не мисля, че е толкова важно дали е имало или не... Аз лично не бих правил драма ако другарчето ми е правило секс с друг човек, нарочно не използвам думата изневяра, защото тя за мен е безвъзвратно остаряла.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.