Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Доверието към партньоранови [re: impulce]  
Автор Galeon ()
Публикувано22.02.11 21:26



Тузара ,викаш си набарала ,м?



Tell me a Story....:)

Тема Re: с риск да обидя някогонови [re: parvaty]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано22.02.11 21:26



Смея да твърдя, че познавам отблизо далеч по-хубави мъже, които имат и живот в погледа. А пък аз много държа на това.
Но, Парвати, това е въпрос и на вкус.


Така че, окей, приемам. Но бих предпочела да беше показала Крисчън Бейл- нестандартен мъж, а нестандартното крие винаги изненади, да не говорим, че е по- излъчващо.




Тема иииии,нови [re: PipilotaV.]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано22.02.11 21:29



нЕма ми пипаш Крисчън, че сега станАхме на кълбета!!!

След като гледах "Батман 4" трябваше да ме отлепят от столчето в киното, да ти кажа... него го харесвам още от Американски психар...



Тема Re: Доверието към партньоранови [re: Galeon]  
Автор Лaмa ()
Публикувано22.02.11 21:31



Стига с тоя "Кекса и глада" де, аааа!

Тузаря беше много неприятен, но пък Кери беше куха лейка, така че ок. От Импулската очаквам малко повече вкус





Тема Re: Доверието към партньоранови [re: Лaмa]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано22.02.11 21:38



То е май и до самоусещане, освен всичко друго.


Някак, когато човек се чувства на мястото си, не се натяга - ако има някаква неравнопоставеност - в най - широк смисъл - напрежението е и по - голямо. Тогава, когато съм се притеснявала прекалено за одобрението отсреща - най не ми се е получавало това спокойствие.
А и историята..разбира се. Едно е да си с човек, за който само подозираш, че би те хлъзнал (защото аз мисля, че всеки, абсолютно всеки е потенциален снукърждия, без оглед на пол и ала бала)- друго е да го усетиш реално в някакво направление. Човек попива тези впечатления и после..върви разправяй, че нямаш сестра. И нищо да няма - все си мислиш, че те пързалят. Така връзка не вирее, макар, че някои го правят - ама те си имат поводи - я финансово зависими, я деца, я възраст, я нещо др.



Тема Re: иииии,нови [re: parvaty]  
Автор Galeon ()
Публикувано22.02.11 21:40



нЕма ми пипаш Крисчън, че сега станАхме на кълбета!!! След като гледах "Батман 4"

Подпикна ли ?



Tell me a Story....:)

Тема амиии...нови [re: Galeon]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано22.02.11 21:42



... не точно за такова подмокряне говорех...





Тема Re: защо "ме ползва",нови [re: yetti]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано22.02.11 21:43



щото не му дреме... тва имах предвид


Е тука е ключа от бараката, чини ми се на мен.

Ако ти дреме за връзката, няма да проиграваш така евтино доверие и чувства.


Ако пък не ти дреме и я подкараш през просото, ясно е какво следва. Финал.



То е толкова просто и логично, че не знам за какво спорим.


Като видиш, че някой нема спирачки, морал, доверие, разбиране и чувства, какво по-естествено да му теглиш шута? за какво ти е такъв човек в живота ти, да ти губи времето и чувствата?




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Доверието към партньоранови [re: Лaмa]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано22.02.11 21:44




Ще те разочаровам, вероятно - но на мен тоз сериалец ми е доста истински като звучене, житейски много актуален и изненадващо реалистичен с темите си, от които се вълнуват всички женоря, всички! (връзките, сексът, гаджетата, несполуките, самотата, изневярата, децата или пък липсата им, бракът, приятелките, кокошите партита и пр.)и не го намирам по - глупав от някои др.
Не зная защо много хора не го харесват - това са теми, които са нон стоп актуални, чувала съм, че много жени го отричат и винаги съм се чудила защо го намират за плосък..досега никой не ми е обяснил, не че съм питала, де..
Та ..това си е истината за нас.
Спермата им понякога наистина има гаден вкус, мамка му..



Тема Re: Доверието към партньора [re: impulce]  
Автор Kaнeлeнa ()
Публикувано22.02.11 21:45



Щото е пълен с клишета.Например.






Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.