Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Доверието към партньоранови [re: The Stranger]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано22.02.11 15:31



В момента нямам "другарче"

, ала когато имах, доверието в този смисъл е било най- малкият проблем, пък ако такова елементарно доверие нямам в партньора си, то за мен и връзка няма. От друга страна, не виждам начин, чрез който без да унизя и себе си, да контролирам, ровя, ограничавам лични свободи, които бракът няма силата да отменя, и слава Богу.

Оттам- нататък, ако някой иска да ме нарани, ще го направи. А аз ще си направя моите изводи от отношението му...




Тема Да, бе, да...нови [re: The Stranger]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано22.02.11 15:35



Глупости, извинявай. Това е някакъв странен мъжки предразсъдък. Ако една жена обича секса, то тя не може да бъде вярна...Няма нищо вярно в това. Освен това, можеш да обичаш секса и въпреки това да не го правиш доста време (имам предвид ако си без постоянен партньор), даже и заради това, че държиш на качеството му и не си всеяден (-а).




Тема Re: не видях секса,нови [re: !Roxana!]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано22.02.11 15:44



"Пет минути връзка да е, истинска и нормална да е!"...

Леле, Роксано, много хубаво го каза...



Само дето тези 5 минути как не стигат, ако връзката е такава, мамка му.




Тема Мдаааа,...нови [re: The Stranger]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано22.02.11 15:53



... опитвам се да си го представя. Страдам от сексуална неудовлетвореност във връзката си и съществена липса на разнообразие, поради което търся сексуални връзки с други мъже, целувам се страстно с разни типове по дискотеки и прочие, но държа С ЦЕНАТА НА ВСИЧКО да запазя връзката си...Хм, никакви други причини, освен комерсиални, непреодолимо съжаление към съпруга (примерно), хиперболизирано и малко извратено чувство за дълг или просто невъзможност да заживея сама (икономически, липса на възможност да си подсигуря жилище, имам деца и т.н.), не ми хрумват. На теб?

Защото ако обичам този мъж, със сигурност ще го щадя в някои отношения, ако ме разбираш.




Тема Re: Ами ако...нови [re: !Roxana!]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано22.02.11 15:55








Тема Re: абе, да, аманови [re: The Stranger]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано22.02.11 16:00



Познато мъжко мислене, което води наистина до вечно неудовлетворение в брачното ложе, но не защото то не може да съществува, а защото са си избрали такава съпруга. Не ти знам случая, говоря по принцип, но няма да ти повярвам, ако ми обясниш колко страхотен е сексът ти в къщи, но някак все те тегли в други посоки, извини ме... Или, както казваше един колега и близък приятел след първия си развод с много красивата си съпруга, за втората грозноватичка: "Е, тази поне ще е "моя". Груба грешка. Грозните жени понякога са ужасно амбициозни, особено ако се усетят подценени...






Тема Re: Ами ако...нови [re: The Stranger]  
Автор sexy mamma (добре позната )
Публикувано22.02.11 16:31



Ега ти... нима никой не е имал връзка, която е искал да запази НА ВСЯКА ЦЕНА и с цената на ВСИЧКО ? Ето това имах предвид с темата си...


Ако не те искат, а ти се опитваш и опитваш да запазиш нещо което всъщност не съществува, на края става много грозно да знаеш.



Тема Re: Голяма работа...нови [re: The Stranger]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано22.02.11 17:08



не говорех за ходенето на бар без нас, а за цялостния дентален преглед на нечия чужда уста с език.
а на хижата може и по-подробни прегледи да си направят.

значи за единия секс си готов да се държиш като послушно пале?



Тема Re: Я чакай малко....нови [re: The Stranger]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано22.02.11 17:10



aнджък де, кво доверие може да имаш към някого, който се ебе налево-надесно, и тебе те ебе, макар и страхотно? най-малкото от болести требе да се притесняваш, ако не друго. его, чест, майната им.

те тва ми обясни, както и горе те питах за доверието. май двамата с тебе разбираме тая дума по доста различни начини.

Редактирано от yetti на 22.02.11 17:10.



Тема Re: Голяма работа... [re: paзбиpaм]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано22.02.11 17:13



тука искам да вметна, че нещата изглеждат по много различен начин при кратки и при много дълги връзки.
той я обича, ама тя него? насила ли ще я задържи като я намери?
и аз съм гонил, знам за кво става въпрос. не е като да си плямпам наизуст. и аз съм прощавал простотии. и тва го знам.
тебе те боли и ти е гадно, оная пъшка след 5тия оргазъм, ти я искаш, ревеш за нея. баси, къде е логиката на подобно поведение. аре първите дни/седмици/месеци, докато ти мине. ама некои с години си живеят така.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.