Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:50 22.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Какво цените...нови  
Автор FACKTI (I love sex)
Публикувано05.02.11 01:13



Какво цените най-много в един мъж? Обяснете защо!

Passione senza limiti...


Тема Re: Какво цените...нови [re: FACKTI]  
Автор glezlanka (<!-- Inizio )
Публикувано05.02.11 03:07



Cennoto;)

http://vbox7.com/play:11aec416


Тема Re: Какво цените...нови [re: FACKTI]  
Автор sarahmoris (пълнозърнест)
Публикувано05.02.11 08:44



по-скоро е комбинация от няколко неща...
мн ценно - да е забавен и да умее да ми доставя удоволствие :) - 1.
ценя много и широките интереси у един мъж, доказателствата за наличие на сиво вещество ( да е интелигентен, както се казва) и амбициозността, но си давам сметка че те май са малко по - на втори план...
животът е туу шорт и затова май най-важното си остава 1.





Тема Re: Какво цените...нови [re: FACKTI]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано05.02.11 09:56



Оценявам мъжа по начина, по който ме кара да се усещам. Може да си има всичко необходимо, ако го анализирам, но да не ми въздейства по очаквания начин, ха де

... Когато с един мъж се чувствам спокойно и уютно като цяло и ужасно "неспокойно" в... някои моменти, значи всичко е наред.
Иначе мога да оценявам високо най- различни неща у него.



Редактирано от PipilotaV. на 05.02.11 10:34.



Тема когато срещнемнови [re: FACKTI]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано05.02.11 10:41



истински мъж, ценим даже самия факт... щото, толкова много безсмислени "чукачи" са се навъдили, че направо не мож им хвана бройката! Иначе усещането за присъствие ценя най-много в един мъж... спокойствието, че той е до мен, желанието да го имам, аромата на мъж, който оцветява Живота ми... май, това

!



Тема Re: когато срещнемнови [re: parvaty]  
Автор moreol ()
Публикувано05.02.11 11:03



Колко сте скромни всички





Тема Re: когато срещнемнови [re: moreol]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано05.02.11 11:04



Няма такова нещо- това е всичко, всъщност.






Тема ми, ми,нови [re: moreol]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано05.02.11 11:11



"скромни девойки - двойки, стегнати цици - петици!" - така казваше един наш преподавател в УНСС-то!

пък, ние сме отличнички, рийш ли!



Тема Re: Какво цените...нови [re: FACKTI]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано05.02.11 11:56




Ще изляза много капризна, ако взема всичко да изборявам..
Най - много от всичко ценя откровеността, отвореният, директен подход, етичното отношения, честността и прямотата.
Казвам всичко това вкупом, но всъщност става дума за едно - коректност и жентълменско поведение. Най - болно и най - предадена съм се чувствала от хора, които са ме лъгали, по - голяма подигравка от това - за мен, лично, няма. Ще стисна зъби и ще изслушам много неща, дори и ще ги надживея - но няма нещо по - недостойно за мен от това : мъж, който ми е скъп и който знае това - да злоупотребява с доверието ми, с откритото мое отношение съвсем умишлено и неебателно.

Много приятно впечатление ми прави - когато хората се държат забавно, свободно, не е необходимо да им измъкваш думите с ченгел от устата, когато има отвореност в отношенията, споделяне, без напрежение или някакви тежки драматизми. Защо?Ами защото животът - сам по себе си - е достатъчно сурав и курав..и ако ти с човечето до теб не намираш разбирателство, не успееш да създадеш топлина и уют..все тая, за какво си с него заедно тогава..

Харесват ми момчета, които не са властни, не са ревнивци и не командват - няма да се разберем двама генералисимуси на едно място.

Не зная дали да продължавам още..

Редактирано от impulce на 05.02.11 11:56.



Тема Re: Какво цените...нови [re: sarahmoris]  
Автор FACKTI (I love sex)
Публикувано05.02.11 13:48



Според теб има ли вариант да е забавен, но да не е интелигентен?

Passione senza limiti...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.