Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос към Дамите;-))нови [re: Galeon]  
Автор FACKTI (I love sex)
Публикувано02.02.11 01:41



Абе Галеоне ти си им задал много подвеждащ въпрос.


Нещо от рода на искаш ли свирка с изпразване или всичко без изпразване.
Наздраве с червено:)

Passione senza limiti...

Тема Re: Въпрос към Дамите;-))нови [re: Galeon]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано02.02.11 08:22




Масаж.
Първо, да си призная, толкова малко мъже залитат към масажа, че мислено ще отбележа поне 3,5 точки плюс за него като любовник, само от това, че посяга да го направи. Незнайно защо, представата на мъжовете за качествен секс понякога се съсредоточава в: размера, продължителността и якото темпо. А не винаги това е така. Ние знаем и 2 и 200, правили сме сексове и по - кратки, и по - дълги - никой не е умрял от това. Детайлите са важни - особено, в едни по - продължителни отношения, когато хормоналните бури са поутихнали. Човек може да запази страстите, но трябва да положи усилия. Масажът е едно добро решение - хем е здравословно, хем е нещо различно, пък докосването на тялото на др. може да има само приятни последствия.
Бесна фенка на френската не съм - ако трябва да избирам - не бих заменила класическият секс с френска, нито милувките с ръка - доставят ми по - голямо удоволствие. Не ми е плътно, няма достатъчно контакт с партньора - така както аз го обичам, няма натиск, тяло в тяло и пр. неща, които на мен са ми приятни. Просто е малко по - дистанцирано, а аз предпочитам други сценарии. Може би 69 на лакът донякъде е вариант, но не изцяло.
Обичам да се целувам много, да гледам в очите, да попивам аромат от вратлето и наоколо, пък така няма как.



Тема Re: Въпрос към Дамите;-))нови [re: Galeon]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано02.02.11 10:09



ами... може би френска, но не докрай... защото, като свърша така, и ми е нужно време да се настроя пак на любовна вълнА, или пък още малко френска... а, повечето мъже не отчитат този факт...



п.п. от масажи заспивам, обичайно...



Тема Re: Въпрос към Дамите;-))нови [re: Galeon]  
Автор Любoв Фpeнcka ()
Публикувано02.02.11 10:28



... и цветя!





Тема Re: Въпрос към Дамите;-))нови [re: UbuHtu Man 1Ox]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано02.02.11 11:31



само китайски

Леле какъв фен съм на китайските табиети - сигурно съм преродена китайка - затова не моем тук да им се ашладисаме на Бг мъжовете - нали са си с европеидно мислене


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Въпрос към Дамите;-))нови [re: FACKTI]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано02.02.11 11:32



мнозина са звани, малцина - призвани.

Добра френска се прави от майстор, а не на приказки




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Въпрос към Дамите;-))нови [re: LadyMorgana]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано02.02.11 11:38



от майстор французин, може би?





Тема Re: Въпрос към Дамите;-))нови [re: impulce]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано02.02.11 12:23



Романтична душа. И аз съм същата



***
пол - Ж

*Подпис*

Тема Re: Въпрос към Дамите;-))нови [re: Galeon]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано02.02.11 12:31



Като се има предвид, че от масаж се отпускам до степен заспиване, познай какво избирам!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Въпрос към Дамите;-))нови [re: parvaty]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано02.02.11 12:52



от майстор - да не ни упрекнат после в дискриминация

Ей сега писах и в темата българи vs. чужденци


Major e longinquo reverentia


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.