Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:09 15.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: ами,нови [re: !Roxana!]  
Автор FACKTI (I love sex)
Публикувано02.02.11 22:49



За нищо не споря

. Казвам само че съм абсолютно независим от цигарите.Обаче съм абсолютно зависим от жените.

Passione senza limiti...

Тема Re: Абе, защо...:-)нови [re: LadyMorgana]  
Автор moreol ()
Публикувано02.02.11 23:34



Сори, аз секс за пари не правя

, аз ще съм режисьора



Тема Re: ами,нови [re: FACKTI]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано03.02.11 15:04



Ц, моеш да откажеш тая зависимост САМО ако изпитваш желание да я откажеш



Твоя случай е безнадежден, публично призната зависимост и без никакво намерение да се поправиш от лоши навици, лошо ти се пише










Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Абе, защо...:-)нови [re: moreol]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано03.02.11 15:41



a az - сценариста, шото съм същата като тебе. Та .... айде да направим кастинг за актьорите!


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Абе, защо...:-)нови [re: LadyMorgana]  
Автор moreol ()
Публикувано03.02.11 18:24



Кастинга е за мен, аз ще ги тествам.... ех бизнес, бизнес... На теб ще ти дам да тестваш мъжете.... все пак не мога всичко аз да върша

. А ти напиши някакъв пикантен сценарии, само да не включва фитнес инструктори и кучета щото това е клише



Тема Re: Абе, защо...:-)нови [re: moreol]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано03.02.11 23:20



взе ми го от ума. Никакви фитнес инструктури - както и кучета. Да ти кажа - и магаретата бих ги прескочила .... добре, аз ще направя кастинг на мъжете. Тъй де - да е по ефективно като разделим задачите.

А имаш ли претенции нещо друго да не включваме?




Major e longinquo reverentia

Тема Аз сега четох,нови [re: impulce]  
Автор Лaмa ()
Публикувано03.02.11 23:24



че маркетинга и рекламата се били изчерпали и марките се опитвали да го дават дискретно





Тема Re: добър въпроснови [re: LadyMorgana]  
Автор Лaмa ()
Публикувано03.02.11 23:59



Как ги вкара всичките в една щайга

Аз нямам много богата база данни, но ми се чини, че всеки има свой собствен стил... досега... не са ми се падали дори двама еднакви. Но разбира се, за разлика от някои участници, не съм пробвала с еднояйчни



Тема Re: Абе, защо...:-)нови [re: LadyMorgana]  
Автор moreol ()
Публикувано04.02.11 14:17



Зависи, като те знам тебе, малко ме съмнява, че ако не предевя прентенции после може да съжалявам

. Така че уточни се какво имаш в предвид да не после да си чукам .... главата в масата



Тема Re: Абе, защо...:-)нови [re: moreol]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано04.02.11 14:45



човеко, хитър си като стадо лисици бе

Ние филм ли ще правим или домашно .... филмче


Major e longinquo reverentia


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.