Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 03.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: българският мъжнови [re: dymo]  
Автор мakpo (от село...)
Публикувано08.02.11 23:30



Това някакси контрастира с писаното по-рано от теб...



Най-сложните неща в живота са най-простите неща, за които никой, нищичко не казва...

Тема Re:нови [re: dymo]  
Автор мakpo (от село...)
Публикувано08.02.11 23:34



А ти как намираш като такъв чужденеца?
С едната бройка не може да се генерализира...
Иначе ще стигнеш пак до: "оплешивяващи индивиди с бирено коремче"



Най-сложните неща в живота са най-простите неща, за които никой, нищичко не казва...

Тема Re: българският мъжнови [re: !Roxana!]  
Автор мakpo (от село...)
Публикувано08.02.11 23:41



Рокси, и с бг мъжете е така, не се заблуждавай!
Това, че "бай Хуй" от с.Пичи Ръб се възпява постояноо от родните ни "певачки", с нищо не може да навреди на имиджа мъжа - било то с главно, или с по-късичко...М!

Най-сложните неща в живота са най-простите неща, за които никой, нищичко не казва...


Тема Re:нови [re: dymo]  
Автор мakpo (от село...)
Публикувано09.02.11 00:03



Аз контактувам почти изцяло с чужденци в работата си и знаеш ли - на 10 един от тях е нормален....
Стил??? Какво стилно има у един човек с педофилски наклонности? Отговори си сама...
Доста от чужденците, с които работЕх, пропиляха всичко, което притежаваха заради една(дано не се обиди някой) циганска пичка....до тук с прословутата им пестеливост и загриженост за бъдещето! Не говоря само за застарели сладострастници - мъже на по 35 - 40год. също я докарват дотам. А, като свършат паричките, почват приказките - обикновено от "българските" им партньорки - от рода на: "Тоя, еба - не еба, ама аз му ебах мамата!"....


Пък после ми обяснявай, кой е по-вървежен: чужденеца с главно М, или обиграната българска курва....
Айде, стига толкова, че пак се отплеснах от темата!

Най-сложните неща в живота са най-простите неща, за които никой, нищичко не казва...

Тема Re:нови [re: мakpo]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано09.02.11 15:09



мда...жалко, че си контактувал само с чужденци тип: "с педофилски наклонности" и както забелязвам си заобиколен от дами българки тип: "обиграна българска курва", за тозио сегмент от хора определено не ти противореча! поведението явно им е такова!

аз говорех за нормалните средностатистичски хора



що се касае до българските мъже не зависимо от интелекта им и от мястото, което заемат в социома много често притежават за жалост по горните изброени характеристики и ако чужденецът така описан тук от теб е представител на една среда тип работник, или просто един човек например само със средно образование, без кой знае каква култура и познания, то при българският мъж колкото по напред се отива в смисъл образование, работна кариера и т.н то толкова по често се срещат тези характеристики, което според мен е наистина проблем, върху който биха могли да се замислят социолозите: защо това е така?



Тема Re: българският мъжнови [re: FACKTI]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано09.02.11 15:17



въпросът бе за българският мъж нали така


в крайна сметка във всяка страна има добри и лоши, но хараклтеристиките на български мъж за жалост доста се доближават до по горните, казах , ако някоя дама попадне на друг тип мъжи и то българин:) трябва здраво да го държи и никога да не го изпуска



Тема Re: българският мъжнови [re: !Roxana!]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано09.02.11 15:24



да, за жалост и икономическата ситуация в България "помогна" на мъжете да станат такива...
малко са тези, които се ...съхраниха, малко са тези които направиха каквото и да било, по голямата част се пуснаха по наклона тъжно, но факт!

за жените и там ако трябва да започнем темата е същото...но става много дълго заради това спирам, това са работи , които се знаят няма да открия Америка





Тема Re: българският мъжнови [re: FACKTI]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано09.02.11 20:27



Аз съм сигурен, че я подкрепяш. Искам да ти кажа, че и в България има такива мъже. Не си мисли, че няма. Може вие да не сте попаднали, но това не значи, че няма! А ти нали се сещаш някой който не е попаднал на жена ако вземе да пише какви са българските жени! Ти ще му повярваш ли? Всичките ли?
Хора всякакви. Навсякъде има такива. Не е коректно да се правят генерални изводи за всички. Иначе ви разбирам и не ви упреквам а само ви поправям!




Добре бе, Факти....



Аз живях с постоянен адрес в България цели 40 (!!!!!!!!!!!!!) години!


За всичкото това време, да приемем, че е имало такива мъже, ма те никога не дойдоха в моя живот. Без никакво изключение, ама нито даже едно, в моя живот идваха все другите.


Аз все чаках, търсех, опитвах, пробвах. Докога е допустимо една жена да пробва, докато не се превърне в курва ли? и колко требе да е отворена, и очакваща, за да попадне на готиния и положителен мъж?


Така. Аз - максимално отворена, разбираща, прощаваща, и все такива лошите идват в моя живот.


После, за няколко години пребиваване в чужбина, изведнъж за няколко седмици всичко се промени. Както съм си така нали отворена, щото все си очаквам мъж за себе си, и почна да не знам кой първо да избера, те направо ме връхлетяха, един от друг по-готини, по-мили и по-свестни.

Да предположим, че в България ги има също, ма как па един така не ме връхлетя изненадващо? за 40 години живот, баси, една нещастна случайност да не съм имала с готин, свестен, грижлив, добре възпитан мъж, на който му пука за мен, обича ме, грижим се един за друг.....


И как минах границата, ебаси, и орляци такива се връхлетяха върху мен, не просто един и двама!



Как си обесневаш ти тея странни факти от живота ми? м?


Аз .... да ти кажа, на Диоген се бях превърнала в България....все с фенера, къде е тоя мистериозен свестен бг мъш.....


Що не ми се налага ТУК да съм Диоген? ми щото свесните, кат ма видят, и сами ми лазят на колене


Що тука не се налага да обеждавам някого, че не съм курва, че не се налага да си давам заплатата за всичко, касаещо двама ни....че имам права, че не мое да се държи грозно с мен....ебаси, с бившия полиция сме викали, ти знаеш ли какво значи това? що тук не ми се налага да викам полиция, когато общувам с мъже?


Разликата е не просто ОГРОМНА, разликата е фантастично огромна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Дръж си там комарчетата, бръмкащи из въздуха на България от мъжки пол, дето така и не ги видят да бръмкат в моя български живот, и си вЕрвай, че ги има!

Аз, брато, вече на Диоген не сметам да се обръщам....ако го има тоя свестен бг мъж, сам да дойде в моя живот! аз се уморих да го търся, и пръста си нема да мръднем повеке за който и да било бг мъж!



Не ми се налага, разбираш ли, откак света се отвори за мен! ако начина да поканя свестен бг мъж в живота си е да му се моля и да му се влача на колене, еми нема да стане! по света мъже бол! с тях се разбирам с едно намигане, и не се налага да бъда унижавана, тормозена и подигравана!


Никога досега в живота ми не е имало толкова уважение, толерантност и обич, мила, сладка и споделена, както е в момента! що може да се получи това с един британец, а с кой да е българин, цел живот в България, да не може????? аз съм си ХАПЦЕЛУТНО СЪщАТА ЛИчНОСТ И ЖЕНА! даже съм поостаряла....


Когато бях млада, хубава и наивна....усещах това във въздуха и отказвах всеки контакт! дълги години отказвах дори нормален сексуален живот, защото виждах какво се случва зад фасадата! с доказателства и последействия.....


После се уморих, и си позволих няколко хаха, "връзки".....като се обърна назад, само съм се залъгвала, че са били връзки...голо ебане си е било!


Толкова беше празно, та кънтеше!


Що сега не ми е празно? що сега е възможно да си обясняваме на глас, че се обичаме, и че държим един на друг?


Вече не ми и пука. Не виждам сми да се хабя за хора, които гледат на мен с неуважение, и са готови във всеки един момент да ми теглят ножа. Слава богу, пред мен има достатъчно хоризонти и мъже, и не се налага да се моля на кой да е бг мъж, за нещо, което ми се полага по право! да бъда жена, и да бъда уважавана във връзката си!


Всичко останало вече не ми е в кръга на интересите. Така да се каже, веднъж като си си подал носа над оградата,.....и си видял поляните пред теб, кой може да те спре да прескочиш тая омразна ограда, в която те бият, тормозят, унижават, малтретират, и всичко това, само защото си жена? ми нема да стане!


Мерсим!


Дръжте си всичките свесни бг мъже, на мен вече не ми требат!




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: българският мъжнови [re: dymo]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано09.02.11 20:34



Димич, знайни са тъжните статистики




Сега, много им е тъжно, ама така стоят фактите.....


Сега, може да им е обидно, ама сами си го правят....

Аз не моем да превъзпитам цела България, ебаси.....просто си дигнах чукалата.....не виждам ни една причина да трая доброзорно некъф средновековен идиотизъм....


Като се научат на ци-ли-вили-зацион, да заповядат в моя живот, ако не е късно! добре ще са дошли свесните бг мъже...ако съм свободна...ама просто АЗ НИКОГА ПОВЕчЕ НЕМА ДА СЕ СЪГЛАСЯ НА КОМПРОМИСИ ЗАРАДИ МЪЖКИ ПАчАВРИ!


Свет широк, да ходят по света, да се учат, да се тренират, и тогава да се занимават с жени! аз с простаци не сметам да се хабим!




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: българският мъжнови [re: мakpo]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано09.02.11 20:46



Рокси, и с бг мъжете е така, не се заблуждавай!


Аз не се заблуждавам, Макро.

Имаш ли идея защо драсках толкова да си взема детето тук? причернява ми,че мое да се залюби с родна курветина, научена от 13 годишна да си продава путката под път и над път!

Поне ще види свет, ще се пробва, ще се отрака, ще види различни жени, ще му се отвори света и погледа, преди изобщо каквото.


Не искам да го видя в Горно нанадолнище, закован с брачни вериги за селската курва и да се чуди откъде да си оправи най-напред живота!


Ясни са ми и жените, и мъжете в бегето! често говоря за мъжете, защото аз съм жена и това е женската ми гледна точка, ама пък и по отношение на женския боклук колко мога да говоря!


Не се живее нормално, брато, в тоя боклук, НЕ!


Дръжте си боклуците, радвайте им се, ебете се взаимно и си се менкайте, мен ме нема вече в тая картинка! само мисълта, че съм се отървала от бг боклука, вече ми докарва сълзи на щастие!

Не че няма боклук, но България се превърна в боклукчийската кофа на света! боклуци коли петнайста употреба, боклуци жени два мильона и 900 хиляди употреба....на по 15 вече с 9 аборта...айде холан! мъжете, реват и чакат жени да ги оправят....какви мъже са това?????


Айде, сиктир, мен ме нема! не смятам да доказвам, че съм нормална, на луди и откачени хора! на пропаднали алкохолици и нещастни отрепки!


И всякакви други боклуци, да не правя списък на антисоциално поведение, и на лични екзистенциални проблеми и комплекси!


Откак се измъкнах, просветна ми! защо тук ме разбират и жени, и мъже от половин дума? защо не се налага да живея с полиция около мен?


Сиктир.....






Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.