Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:36 03.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема кое е по-добре..нови  
Автор sanista (непознат )
Публикувано31.01.11 06:06



Наближавам 50 г.,още не съм в критическа,по стечение на обстоятелствата от 3 г. нямам никаква интимна връзка.Не приемам еднодневни преживявания със "здравословна" цел.
Искам да попитам-кое е по-нормално-да си търпя принудителното въздържание или да се "обичам" сама.
Моля да ми пишат само хора,които са имали подобен проблем...



Тема Re: кое е по-добре..нови [re: sanista]  
Автор *Vortex* (член)
Публикувано31.01.11 10:08



Maстурбирай !



Тема Re: И данови [re: sanista]  
Автор Graefenberg ()
Публикувано31.01.11 11:34



съм имал и да съм нямал такъв проблем, когато при единия вариант фигурира думичката "търпя" със сигурност винаги другият е за предпочитане!





Тема Re: кое е по-добре..нови [re: sanista]  
Автор borecom (сам летя)
Публикувано31.01.11 11:42



Кое за тебе е по-нормално ? И защо 'нормално' ?

За мен ненормално е да не правиш секс /ако е желан от теб/ независимо от формата му. Посочи поне една причина да си го причиниш. Не на мен, на тебе си.

Не знам защо критическата едва ли не се свързва с край .. на секс, на желания, на връзки. Факта че хормоналните прагове се променят съвсем не значи че затриват у нас 'паметта' на кожата, усетите и сетивността у главите ни .. и възможността за секс.

Не върви срещу тебе си .. така мисля. Принудително.



Тема Re: кое е по-добре..нови [re: sanista]  
Автор Фpeди (бунтовник)
Публикувано31.01.11 14:40



кое е по-нормално-да си търпя принудителното въздържание или да се "обичам" сама.

Нито едно от двете. И двете съм ги пробвал, и нито едно не е достатъчно добро, за да го препоръчам.



Задължение на мъжете е да го държат еректирал, докато жените се задоволят!!!

Тема Re: кое е по-добре..нови [re: sanista]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано31.01.11 16:01



и защо нямаш никаква интимна връзка? Женена си и не искаш да изневеряваш, или не си в настроение, което да привлече някого към теб?

Мисля, че нито един от двата обмислени от теб варианта нещо не стават




Major e longinquo reverentia

Тема Re: кое е по-добре..нови [re: LadyMorgana]  
Автор sanista (непознат )
Публикувано31.01.11 16:09



Има ли значение какви са причините? Достатъчно основателни,за да съм в тази ситуация.Здрава съм напълно,просто така се случи.
Сигурно не е достатъчно да се "обичаш" сама и не съм много сигурна дали това не нанася някаква вреда?? НО пък мисля,а и споделям с приятелки,че определено е по-добре все пак да имаш някакво макар и само органично освобождаване,отколкото постоянното състояние на тревожност,нервност и т.н..
Благодаря на всички,които ми отговарят и са съпричастни към проблема..



Тема Re: кое е по-добре..нови [re: sanista]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано31.01.11 17:51



извинявай, че изместих малко встрани нещата. Предлагам ти едно разрешение, което може да не е приложимо за теб, но все пак мисли в тази насока.

Ако имаш стабилни и сигурни приятелски връзки с мъже, на които имаш доверие, може да попромениш някоя от тези връзки и в сексуална насока. За 'отпускане на напрежението'. Имай предвид, че това също носи рискове да съсипе приятелството между вас, но ... мисля че си вече на достатъчно години, за да можеш да урегулираш тези неща.

Все пак по-горе те запитах онези въпроси, защото, ако сама си си наложила целибат и сега можеш да използваш само 'неконтактни с мъж' средства за отпускане на напрежението трябва да го знаем, за да мислим и предложенията си в този план.


Major e longinquo reverentia

Тема Re: кое е по-добре..нови [re: sanista]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано31.01.11 17:57



"Да се обичаш сама" в някои обстоятелства не нанася никакви вреди, стига да не доведе до пристрастяване и пълен игнор на мъжете.






Тема Re: кое е по-добре..нови [re: PipilotaV.]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано31.01.11 18:01



Дай и аз да се разпиша под мнението ти, че съм съгласна с него



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.