Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 26.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано23.01.11 22:27



Е не мога и не мога с мъж. Абсолютно винаги трябва да се дооправя сама, желателно без присъствието на мъжа. Използвам момента, когато е отишъл да се поизкъпе след потния и мазен секс. Това е в случаите, когато изобщо имам настроение, а те са редки. Другите случаи са по-страшни - толкова ми е досадило клатенето, че имам желание просто да легна и да заспя на тъмно и тихо, без изобщо да чувам и усещам досадника.
Вече съм се отвратила от секса, честно. 20 мин ебане ми се виждат като мъчение. Засичала съм - след 5та минута почвам да се чудя накъде да гледам, да не вземе да забележи, че вече ми е писнало. "Писнало" е много много много меко казано.
Обмислих кофти ситуацията и стигнах до не много достоверни два извода:
1. трябва да наблегна на фетишистките си наклонности, ако искам да свърша - забелязала съм, че ако не друго, то поне се възбуждам по-лесно. Някак се надявам като правят нещо друго, освен да ме люшкат, ще ми задържат интереса и ищаха до заветния край 20 до 60 мин по-късно.
2. трябва да правя секс само с хора, които са предизвикали у мен обилно сокоотделяне само с вида си

Първото става със себеподобни, каквито, честно казано, намирам рядко. Второто на практика е почти невъзможно, не заради личните ми капризи и високи изисквания (дори да имам такива, ги престъпвам в почти всяка връзка), а защото такива мъже просто не срещам... Това е някакво излъчване, което малко хора притежават и, интересно, обикновено са с хармониращи с моите фетишистки нагласи, и за мое съжаление - просто са ангажирани моногамни.

Имали ли сте такъв проблем, дами?

Не че ми пречи, даже ми е много добре така, да не съм постоянно като разгонена еблива курвентийка, която се слага на всички. Обаче стигна ли до секс, направо си умирам. Да има как, бих се включила на стендбай режим, докато досадникът приключи с удоволствието си - дотолкова не искам да участвам в клатенето, а то за мен си е точно тъпо целенасочено клатене.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 22:30



Това е някакво излъчване, което малко хора притежават и, интересно, обикновено са с хармониращи с моите фетишистки нагласи

Какви са ти фетишистките нагласи? Питам, защото се опитвам да те разбера и евентуално да кажа нещо, което би ти било полезно. Отговори, ако имаш желание.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано23.01.11 22:32



Даааа... мисля, че най-накрая си стигнала до екзистенциалната истина, че най-важното е да те изчукат в мозъка, а не между краката

т.е. да правиш секс само с мъже, в които ако не си влюбена, то поне си почнала да се влюбваш... а не за спорта

Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор borecom (сам летя)
Публикувано23.01.11 22:32



Добре де .. защо изобщо го правиш с мъже ? Изложението ти е толкоз ясно. Не разбирам защо продължаваш да опитваш.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: paзбиpaм]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано23.01.11 22:33



Оооооооооо любима

Виждам че все още си в любимото ни клубче Чест и почитания!!!

Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: _Sexy_]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 22:35



Да бе, аз съм верен човек. Принципно.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: paзбиpaм]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано23.01.11 22:39



аз от време на време - криввам от правия път... ама после следва: Завръщане на блудната сестра

Та ето ме пак тук!!!

Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано23.01.11 22:40



Няколко въпроса:
-някога изобщо кефила ли си се на секса?
-правила ли си секс с човек,който обичаш? (или поне си била влюбена в него)
-какви са ти фетишистките наклоности?
-на колко си години?



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: borecom]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 22:40



Ти пък какво искаш да кажеш?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: paзбиpaм]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано23.01.11 22:40



Пф, наистина ли искаш да знаеш?
А който каза защо продължавам да опитвам с мъже - хетеросексуална жена със сравнително нормални сексуални желания с какво да опитва?

***
пол - Ж

*Подпис*



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.