Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:26 22.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Тема Как и се набил...нови  
Автор FACKTI (I love sex)
Публикувано24.01.11 16:15



Влизам в отдела на едно застрахователна компания за завеждане на щети по автокаско. Вътре две мацки. Първата леко пищна(казвам леко), симпатична от тези, които с изпитателно–перверзен поглед, те преценяват оглеждайки те три пъти от главата до петите, без да им мигне окото. Плътни устни, леко разтворени, голям бюст и щедро деколте. Абе от тези на които 99% от мъжете го подават веднага за френска и вероятно почти толкова за всичко, но все пак не я видях изправена.
Втората беше по-красива, но по-студена, не излъчва така очевадно секс. Разгледа ме, но не така явно.
Викам им абе аз да не обърках вратата-що бе ти за кво си(пита първата). За щета. Тогава си при нас(хили се), кво стаа...Абе сутринта пред мен един капут с един камион, като дигна един камък с гумата и прас стъклото. Те смях. Викам къв смях бе. Втората-това е нищо, току що си тръгна една, където толкова години четем щети, ама такова чудо...и тримата смях-викам си тия двете май...
Взима първата един лист-това което е написала тая дето си е тръгнала и чете:
Карам си колата и телефонът ми звъни-дигам- моя и точно тогава тоо педерас пред мен, такава спирачка наби, че тегличът му ми се наби докрай отпред...Направо се сцепих от смях, а тая пак го чете и само повтаря как и се е набил...
Викам абе мацки, вие не разбрахте ли защо тая му вика педерас и защо е бесна? Що? Еми щото си го е набил отпред а не отзад...Тия двете направо паднаха, а на тая с циците почти излезнаха напълно.
Викат ми-ти си луд бе, ще ни умориш от смях. Не бе първо стъклото...
Как и се набил...



Passione senza limiti...

Редактирано от FACKTI на 24.01.11 16:21.



Тема Re: Как и се набил... [re: FACKTI]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано24.01.11 21:53



От такива може просто да ми се пригади....нещо като диспечерка в Окейсупертранс.



Тема Re: Как и се набил...нови [re: FACKTI]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано24.01.11 23:06



бате кво друсаш бе, да го еба.



Тема Re: Как и се набил...нови [re: yetti]  
Автор FACKTI (I love sex)
Публикувано24.01.11 23:53



Благодаря ви пичове и на двамата с METHOD, за коментара. В тая тема няма какво да се коментира. Всичко е БЕЗ коментар! Просто не можех да спра да се смея и реших и друг да се посмее(разбира се, на който му е смешно).

Passione senza limiti...


Тема Re: Как и се набил...нови [re: FACKTI]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано25.01.11 00:13



да беше ползвАл методи от 6ти клас, като нови редове и параграфи. на места и нови изречения... че то голем смех верно, ама на друга тематика.

тва за хакването - ок. ама се разми смеха след чекиджийското описание на големите изскачаи бомби. все пак реши последно - да лъскаме ли на тоя текст или да се хилим. че така половинчато... нали ме разбираш?

Редактирано от yetti на 25.01.11 00:22.



Тема Re: Как и се набил...нови [re: yetti]  
Автор FACKTI (I love sex)
Публикувано25.01.11 00:28



Това за параграфите хич не се бех сетил. А за другото-на кой какво му душа иска:

Passione senza limiti...


Тема Re: Как и се набил...нови [re: FACKTI]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано26.01.11 00:01



Темата ти е окей, не се гипсирай. Тук съм чел какви ли не глупости. Направило ти е впечетление писал си. Аз като напиша за задниците другия път да не забравиш да коментираш





Тема Инови [re: METHOD]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано26.01.11 11:27



кво-о за задниците?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Как и се набил...нови [re: METHOD]  
Автор FACKTI (I love sex)
Публикувано26.01.11 19:07



Давай темата.

Passione senza limiti...



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.