Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:19 26.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Няма свършване + досада +прекалена продължителност  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано23.01.11 22:27



Е не мога и не мога с мъж. Абсолютно винаги трябва да се дооправя сама, желателно без присъствието на мъжа. Използвам момента, когато е отишъл да се поизкъпе след потния и мазен секс. Това е в случаите, когато изобщо имам настроение, а те са редки. Другите случаи са по-страшни - толкова ми е досадило клатенето, че имам желание просто да легна и да заспя на тъмно и тихо, без изобщо да чувам и усещам досадника.
Вече съм се отвратила от секса, честно. 20 мин ебане ми се виждат като мъчение. Засичала съм - след 5та минута почвам да се чудя накъде да гледам, да не вземе да забележи, че вече ми е писнало. "Писнало" е много много много меко казано.
Обмислих кофти ситуацията и стигнах до не много достоверни два извода:
1. трябва да наблегна на фетишистките си наклонности, ако искам да свърша - забелязала съм, че ако не друго, то поне се възбуждам по-лесно. Някак се надявам като правят нещо друго, освен да ме люшкат, ще ми задържат интереса и ищаха до заветния край 20 до 60 мин по-късно.
2. трябва да правя секс само с хора, които са предизвикали у мен обилно сокоотделяне само с вида си

Първото става със себеподобни, каквито, честно казано, намирам рядко. Второто на практика е почти невъзможно, не заради личните ми капризи и високи изисквания (дори да имам такива, ги престъпвам в почти всяка връзка), а защото такива мъже просто не срещам... Това е някакво излъчване, което малко хора притежават и, интересно, обикновено са с хармониращи с моите фетишистки нагласи, и за мое съжаление - просто са ангажирани моногамни.

Имали ли сте такъв проблем, дами?

Не че ми пречи, даже ми е много добре така, да не съм постоянно като разгонена еблива курвентийка, която се слага на всички. Обаче стигна ли до секс, направо си умирам. Да има как, бих се включила на стендбай режим, докато досадникът приключи с удоволствието си - дотолкова не искам да участвам в клатенето, а то за мен си е точно тъпо целенасочено клатене.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 22:30



Това е някакво излъчване, което малко хора притежават и, интересно, обикновено са с хармониращи с моите фетишистки нагласи

Какви са ти фетишистките нагласи? Питам, защото се опитвам да те разбера и евентуално да кажа нещо, което би ти било полезно. Отговори, ако имаш желание.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано23.01.11 22:32



Даааа... мисля, че най-накрая си стигнала до екзистенциалната истина, че най-важното е да те изчукат в мозъка, а не между краката

т.е. да правиш секс само с мъже, в които ако не си влюбена, то поне си почнала да се влюбваш... а не за спорта

Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор borecom (сам летя)
Публикувано23.01.11 22:32



Добре де .. защо изобщо го правиш с мъже ? Изложението ти е толкоз ясно. Не разбирам защо продължаваш да опитваш.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: paзбиpaм]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано23.01.11 22:33



Оооооооооо любима

Виждам че все още си в любимото ни клубче Чест и почитания!!!

Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: _Sexy_]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 22:35



Да бе, аз съм верен човек. Принципно.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: paзбиpaм]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано23.01.11 22:39



аз от време на време - криввам от правия път... ама после следва: Завръщане на блудната сестра

Та ето ме пак тук!!!

Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано23.01.11 22:40



Няколко въпроса:
-някога изобщо кефила ли си се на секса?
-правила ли си секс с човек,който обичаш? (или поне си била влюбена в него)
-какви са ти фетишистките наклоности?
-на колко си години?



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: borecom]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 22:40



Ти пък какво искаш да кажеш?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: paзбиpaм]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано23.01.11 22:40



Пф, наистина ли искаш да знаеш?
А който каза защо продължавам да опитвам с мъже - хетеросексуална жена със сравнително нормални сексуални желания с какво да опитва?

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 22:42



Ами да, искам да знам, казах ти защо, ако искаш, може на лични. Стана ми тъжно като те прочетох.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: borecom]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано23.01.11 22:42



А защо сексът с мъже трябва непременно да е сведен до най- тривиално клатене? Въпросът ти сякаш е продиктуван от това, че този "факт" трябва да се подразбира по дифолт.






Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: PipilotaV.]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано23.01.11 22:47



Ами точно, че НЕ ТРЯБВА да е най-обикновено клатене, но някак не мога да го почувствам по друг начин


И най-големият ми проблем дотук е че не мога да изтрая повече от 5 мин. Не очаквам оргазъм, свършване или както там щете го наречете, така че не мога да си държа вниманието върху самия секс повече от тези 5 мин. След това се появяват мисли като "айде де, няма ли да свършиш най-сетне", които, за щастие, още не съм казвала на никого, но ако продължава така, някой ще го отнесе.

***
пол - Ж

*Подпис*

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: paзбиpaм]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано23.01.11 22:48



Най-общо подчинено-мазохистични, но са толкова променливи, че досега съм срещнала един човек, който що-годе им пасва. И той е вече зает.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 22:50



някак не мога да го почувствам по друг начин

Ама винаги ли е било така?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 22:51



Благодаря, че го сподели, но не мога да ти помогна в тази посока.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: paзбиpaм]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано23.01.11 22:51



Ми като стигнем до съществената част, сиреч ебането - да, винаги.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано23.01.11 22:52



Разбирам чудесно за какво говориш, ала е възможно или да не си попадала на точния за теб човек, или сексът да не е бил в контекста на някаква емоция помежду ви, или пък понякога нещата да се нуждаят просто от деликатно подсказване на желанията.

А мисълта за... свършване, обикновено е пречка пред свършването

.

Може би просто имаш нужда от любов, тъй като написаното от теб съвсем не звучи в този смисъл...




Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 22:52



А била ли си с някой, с който силно се привличате?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: _Sexy_]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано23.01.11 22:54



т.е. да правиш секс само с мъже, в които ако не си влюбена, то поне си почнала да се влюбваш...

Ейй, браво! Най-сетне един човек да наблегне на секса, който се прави само тогава, когато си влюбен. Че бях започнала да се чувствам странно и встрани от клубната настройка вече.



И моят отговор, Ганима, щеше да е сходен.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: PipilotaV.]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано23.01.11 22:55



Бе то... аз да го привличам, окей. Ама идеята май е той много много много силно да ме привлича.

Иначе и аз съм си мислила, че не съм попадала на човек, но...

Любов? Пхах. Не. Честно казано, там, където е имало любов, е имало най-голяма досада.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано23.01.11 23:00




Не, не съм имала проблема ти.
Може би, защото никога не съм считала, че оргазмите ми трябва да ми ги доставя някой друг. Те са си моя отговорност от доста време, преди всичко.
Прави ми впечатление, че говориш само за себе си, сякаш няма др.участващи там - не говориш за секса ви, а за секса ти. Другото, което ми е странно е..че правиш секс машинално, по навик, или задължение, защо?
Не разговаряш ли с партньорите си, не си ли показвате какво ви харесва, не комуникирате ли? Те откъде да знаят какъв ти е проблемът и, че имаш такъв?
Ти, пък, защо го правиш..след като не ти е приятно, а е досада, насила?
Делото на давещите се..
Жалко, много жалко, че има все още такива истории.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано23.01.11 23:02



Някак не ми се връзва любов и досада в секса, тъй като любовта означава някакво разтваряне на границите и възможност за пълна свобода в сексуалното общуване. Сигурна ли си, че е било любов или е било някакъв неин заместител или просто си се залъгвала?

Споделяла си някога с човека до теб в някаква форма, че искаш нещо повече в сексуалното ви общуване от това, което се случва? Имаш ли идея какво искаш ? Представяш ли си го? Тъй като е трудно някой да откликне на нещо, което за самата теб има неясни очертания, ако ме разбираш...




Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: impulce]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано23.01.11 23:03



Да му е кеф на мъжа. Въртя се в затворен кръг - отказвам заради тази особеност, а като почнем все пак... пак стигаме до там. СтигаМ.
Говорим, да. Гледат ме и почват "Ама аз не те задоволявам, ама искам да свършиш, ама не може пък хептен да не свършваш, ти сериозно ли..."
Комуникация между половете, my ass...

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема НИКОГА!!!нови [re: Ghanima]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано23.01.11 23:05



аз си умирам за пенис, и дори да попадна на калпав любовник - ше го тръшна по гръб, за да си взема своето, но освен с пишка не мога да свърша по друг начин... пък и не ми харесва с друго... вибратори и прочие щуротии са за губене на време и просто част от любовната игра (ако се ползват!!!)... "секс" за мене е секса с кур (сори за израза!)...



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 23:07



Да му е кеф на мъжа.

Абе стига и ти!

Ако това е причината наистина ... не го прави просто, по-добре да търсиш някой, с който наистина ще си паснете, отколкото така да натрупваш напрежение и негативизъм. Това още повече ще те "задръсти".

Комуникация между половете, my ass...

Случва се, да ти кажа. Повярвай в това.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано23.01.11 23:08



При положение, че познаваш собственото с тяло, значи би трябвало да знаеш и кое те кара да стигаш до оргазъм най- успешно. Това в случай, че някой не се сеща...

А пък за такива подкани към свършване, нямам думи... Адски е тъпо, пък и ...бездарно.






Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: saksun]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано23.01.11 23:08



че как иначе?!?!?

то иначе направо да си вземем по един надуваем гумен биг Джон и ... така

Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Re: НИКОГА!!!нови [re: parvaty]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 23:09



Е добре де, ти си така, ама тя е иначе пък. И аз не мога освен с пишка, ама кво да правим сега?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: _Sexy_]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 23:10



Намерихте се двете лъвици!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: paзбиpaм]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано23.01.11 23:12



ама ти помниш?!?!??!?!?


Впечетли ме ама то Теленцата сте си умнички по природа

Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано23.01.11 23:13



Нещо настройката ти...
Щом свършваш сама, значи чисто физиологично - всичко е ок.
Защо не се опитваш да не се натоварваш с мислене и да се фиксираш, а просто да се отпуснеш, без напрежение. Освен това, щом си имаш партньор, може би е редно да споделиш за фетишите си..човекът отсреща откъде да знае, че ти чакаш шамарчета, той може да си мисли, че искаш да те гали..


Казвала ли си в прав текст точно какво и как искаш, показвала ли си?



Тема Re: НИКОГА!!!нови [re: paзбиpaм]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано23.01.11 23:14



Пък аз мога пък..и с ръка, и на крак закачена..





Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: paзбиpaм]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано23.01.11 23:15



Друго си е със съмишленик.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: _Sexy_]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 23:16



Това не е ум, бе.

Че ти помня оная рокличка във Варна как се самоповдигаше докато не ти оголи дупето с прашките насред града и то ли е ум?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема да й посъчувстваме,нови [re: paзбиpaм]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано23.01.11 23:17



евентуално? хъм???

бахти, плюх в пазва, честно! то бива, то може... ма , такъв пост... добре, че не съм мъж!!! нЕмаше да ми стане поне три дни след такова откровение кат се сета колко ли моми , евентуално, са поглеждали към тавана!!! (сори към авторката, изби ме на смях!)



Тема Re: НИКОГА!!!нови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 23:18



Ти си късметлийка, пък аз - под вечното иго на пишките.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: НИКОГА!!!нови [re: impulce]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано23.01.11 23:18



Тук ще замълча.




Тема Re: да й посъчувстваме,нови [re: parvaty]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 23:19



Ами аз й съчувствам.

Точно затова ти написах, че ти си така, ама тя не е.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: paзбиpaм]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано23.01.11 23:24



малееее



Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: _Sexy_]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 23:25



Много ли съм изпростяла откак ме познаваш?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: НИКОГА!!!нови [re: PipilotaV.]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано23.01.11 23:26




Мхм, струва ми се, че хората подценяват възможностите на човешкото тяло да носи удоволствие. Едно хубаво втриване на здраво бедро си носи същият клиторен оргазъм както и обичайното заиграване с пръсти...дори бих казала, малко по - наситено поради натиска и плътното прилепване на телата - да не говорим, че устните са наблизо, ръцете са свободни и върви както в легнало, така и в изправено положение..
Поза подивяла коала.
Мне, шегувам се за името на позата..
Но не и за другото..ако има за довършване нещо - аз го ползвам този метод, ако е напечено положението, а партньорът се съвзема все още. По - резултатно ми е от френската любов, примерно.



Тема Re: НИКОГА!!!нови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.11 23:27



По - резултатно ми е от френската любов, примерно.

Е как не! Френската е слаба ракия.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: НИКОГА!!!нови [re: impulce]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано23.01.11 23:29



Така, така, Пенлива, чета те с удоволствие и... пълно разбиране.






Тема Еха, само бяхнови [re: Ghanima]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано23.01.11 23:33



чувал за вас!





Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: paзбиpaм]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано23.01.11 23:40



ти пък?!?!? все същата - готина и по-готина и супер готина



Всичко е въпрос на вкус, желание и усет

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор Bruce. (пич)
Публикувано24.01.11 00:18



В психиката ти е ключето. Най-вероятно имаш дълбоко вкоренени скрупули, затова и можеш да изпиташ удоволствие само ако си в ситуация на "насилване", т.е. в която се предполага да изпитваш болка.

Може да опиташ да си представяш, да вкараш фантазия по време на "досадата".
Но след като спиш с някой, който си позволяваш да наречеш досадник, ми се струва, че може би правиш нещата машинално без емоция. И се чудя по принцип ли си така в живота - да гледаш от рационалната практична страна на нещата. Защото и тук не прочетох нищо за каквото и да било чувство. Не казвам, че нямаш емоции, а по-скоро, че ги отцепваш или си ги контролирала толкова старателно в миналото, че ти е станало автоматично и вече става несъзнателно...

Също първият ти път може да има връзка... Или първият път, когато си научила какво е това секс... някой травматичен спомен.


Може би би изпитала страхотна вина и затова не си позволяваш да ти хареса.

Консултация с психотерапевт или терапевт-сексолог би била от полза.



Live Free or Die Hard.

Тема Прочетох само твоите постинги.нови [re: Ghanima]  
Автор himbееr (седмият елен)
Публикувано24.01.11 00:32



Мисля че трябва да му кажеш в еднозначен текст какво искаш.

Човек прави най-добре онова, което му харесва. Ако се вижда че това е твоят начин, със сигурност и на него ще му допадне и няма да има против.

До сега не съм видяла мъж, който да не може да направи място за женски желания



by himbeer

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано24.01.11 01:26



Гати речника!
Ако наистина си жена, и ако наистина си искрена (имам сериозни съмнения), не бих поискал да стигна до интимност с теб. Което пък значи, че ако се стигне до такава ситуация, не би ми пукало много за твоето свършване. От което пък следва, че вероятно и мъжете на които това им се случва, реагират по подобен начин.

съжалявам че обсъждам човека, а не проблема, но в случая са неделими нещата....

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителнови [re: Ghanima]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано24.01.11 08:02



Ти беше високата мацка, нали?

Интересно ми е защо всъщност правиш секс тогава? Нали идеята е да е приятно и на двамта - то твоето си е мъчение, и ако партера разбере ще е неприятно и за него...... Така има шанс да се отвратиш от секса! По добре изчакай някой дето ще ти насърце и ще те свършва само с поглед :)
Как стои въпроса с френската - нека пробват да те свършат така ако мислиш че ще стане..... при всички положения като си мълчипш няма да се оправят нещата!
Искай си това което те кефи и което те свършва, а ако няма такова сменяй партнера..... просто така ми звучиш ужасно.......

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Аз пък не разбирам многонови [re: Ghanima]  
Автор Koм (член)
Публикувано24.01.11 08:35



ама ми се струва, че ти си тежък случай на фетишист. То - ти и сама си го казала, де. Според мен имаш само 2 избора - да намериш някой със същия фетиш, което - както казваш ти е изключително трудно или да идеш на сексолог/психотерапевт/и-аз-не-знам-какъв-но-почни-от-някъде.



Впрочем имаш и други избори, де - да не правиш секс или да симулираш цял живот, ама те не са удовлетовяряващи.

Като странична забележка - напоследък ми прави впечатление, че в България има много жени с подобни на твоите наклонности - мазохистично-подчинителни. Не знам дали е някакъв пик само в моите познанства, но е отчетлив.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор Taigun (тандем-вълчица;)
Публикувано24.01.11 09:17



Ганима... добрЮтро, девойко! Споделянката ти много ме натъжи

. Направо не знам какво да кажа - четох, четох приносите на колегите и мога само да се присъединя към съвета на Брус (гински;) и Ком: ако имаш възможност - потърси специализирана терапевтична-психологическо-сексологична помощ (или както баш се води по формулировка)! Клубарите тук едва ли ще сме в състояние ефективно да ти помогнем, макар и даващи най-добронамерени съвети и предложения. Стискам ти палци!!!

П.С. А репликата:
Не че ми пречи, даже ми е много добре така, да не съм постоянно като разгонена еблива курвентийка, която се слага на всички.
ми говори, че отхранваш яка мизантропия... не само мъжемразие и женомразие, а най-вече себемразие - нИдей така!





Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор pyrvata (пристрастен)
Публикувано24.01.11 09:21



...ти като, че ли сега осъзнаваш различието си... и това си е веротно нормален процес... може би просто трябва да потърсиш кръг от хора с подобни на твоите сексуални нагласи и предпочитания....сигурно има такива общества... казвам това, защото виждам, че познаваш тялото и сексуалните си желания, щом не си спряла да опитваш значи все още искаш да имаш партньор... къде да го намериш незнам... има много възмоности... макар, че виждам, че още се бориш с насадения ти традиционен сексуален модел, явно, че не ти пасва...когато приемеш, различието си ще ти олекне:)) в това няма нищо нередно, не се раждаме всички с еднакви желания ...



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: pyrvata]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 09:53



Закачам се за последния.
Както казах, проблемът ми не е, че не свършвам. Не ме бърка дали ще изпитам оргазъм или не, на мен ми е приятно усещането, че съм с този човек, но само до време.
ПРОБЛЕМЪТ е, че не трая на продължителен секс.
Очаквах подобно развитие на темата, че ще ми съчувствате, защото не свършвам, но аз си свършвам, само дето не е с мъжа.
А партньорите ми знаят за наклонностите ми и се опитват доколкото могат да се съобразят.
Споделяне? Ето как протича горе-долу споделянето:
Аз - Имам един малък проблем, не мога да свърша с мъж, но това не ми пречи, не искам да се притесняваш и да се панираш. И освен това, не си падам по много продължителен секс, ако не те затруднява, може ли да се опиташ поне понякога да ограничиш сесията до 10на минути? (по-горе споменах 5 мин, но ако кажа това нещо в очите, ме гледат съвсем като инопланетянка) А също и не се кефя много на лизане, но ако поискам, ще ти кажа веднага (със смигане).
Той - репликите варират от психологични анализи за травми в детството "Милата, ще се постарая да свършиш" до коч-изказвания "Бебчо, не си случила на правилния, но аз съм класен мъж, ще те вдигна на седмото небе."

Т.е. те изобщо не възприемат изречението за продължителността, въпреки че ми е много важно и се опитвам да им го втълпя. Мислят само как да ме докарат до оргазъм.
Начи, разбирам, че това им влияе на мъжкото самочувствие, но на мен наистина ми е приятно просто да съм с мъжа, а не непременно да се мятам в луди оргазми с него.
Последната изцепка беше "О, според последните изследвания нормалните жени свършват по няколко пъти, преди и мъжът да свърши."
Не мисля, че имам нужда от терапевт, но, както казах - комуникация между половете - ъ, кфо е това?



Изобщо, стане ли дума за секс, на мъжете им е достатъчно жената да свърши, а често и на това не обръщат внимание. Еми има и други нужди освен едното свършване. По-скоро те имат нужда от терапевт, но първо да идат на УНГ да им прочистят ушите!

Edit: Говоря си открито за фетишите и сексуалните настройки, в това проблем с говорене и разбиране не съм срещала, изпълнението малко куца... най-вече откъм продължителност.

Едит 2: Ама то си Е клатене, хора! Пича се настанява някъде около мен, вкарва го и това е. Вътре-вън. Не е казано да ме шамари и нарича курва постоянно, но вътре-вън наистина адски писва, когато няма някакво допълнително действие да го разнообразява. Предварителната настройка и любовна игра не влизат в списъка с допълнителни действия. Или ми се чука, или не, и не ми трябва някой да ме гали и навива 5 часа, за да си вдигна краката, но като ги вдигна, искам нещо интересно, а не само половин час възвратно-постъпателни движения. И пак да кажа - това не го искам с цел да свърша, а с цел да не се чудя къде да си дяна ръце, крака и накъде да гледам, за да не забележи господин мъжът, че едва се сдържам да не стана да си търся друго по-интересно занимание.
***
пол - Ж

*Подпис*<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Ghanima на 24.01.11 10:08.</EM></FONT></P>

Редактирано от Ghanima на 24.01.11 10:11.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор pyrvata (пристрастен)
Публикувано24.01.11 10:09



... ок, де, имаш ли идея как изглежда един удовлетворяващ те сексуален акт, едно чукане, което да те изкефи и да ти задържи вниманието, та и да свършиш с човека...ако с това си наясно, проблемът е наполовина решен:)) иначе няма как да променим комуникацията между половете... явно е, че напоследък последната страда...



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: pyrvata]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 10:14



Имам


Май наистина не случвам на човек, сигурно трябва да напиша по точки и минути какво да прави:
мин 1. - вкарване
мин. 2 - няколко мръсни думички
мин. 3 - плясване по дупето като от оня порнофилм
мин...
мин. 10 - изпразване с гълтане / по циците / в банята

Чувствам се неразбрана

***
пол - Ж

*Подпис*

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителнови [re: Ghanima]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано24.01.11 10:16



Аз да попитам че пак не разбрах, обичаш да е къс акта, или предпочиташ да е къс, защото ти е скучно?

Опитай да разнообразиш нещата ти примерно, вземи се самообслужи посредством мъжа един вид, незнам далечно ми е това .......


При всички положения ще трябва мнооого да обясняваш на мъжете си какво точно искаш, как точно го искаш и че наистина точно това искаш!!!!! Знам, ще е много досадно, много, но така поставени нещата - така ги виждам.....

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителнови [re: kikimor]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 10:21



Ми самообслужвам се, нали това казвам :( Последният път пак ми изявиха желание за секс, ама... инициативата от мен, изпълнението от теб - така идва работата. Ако откажа - се сърдят. Ако им кажа, че не свършвам - се депресират. Ако им кажа, че в конкретния момент са почти пълни дървета - направо си взимат шапката и си тръгват.
И при всички положения аз излизам виновна, че не знам какво искам, след като сме говорили и "комуникирали". Отде накъде!

За късото - предпочитам да е къс, защото ми е скучно, направо ми е тъпо.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано24.01.11 10:43



Няма да забравя за един епизод на двама мъже и половина. Чарли и годеницата му правят секс. И той я пита дали е успяла да свърши. Тя отговаря за малко!
В желанието си да разбере повече и да може да поработи следващия път над въпросната поза повече той я пита аз какво правех през това време.
Тя му отговори: Взимаше си бира от хладилника ...



Имаш още неща да си изясняваш за себе си ...
това с клатенето наистина е кофти - да те хваща морска болест от секс

Експериментирай!

I wanna do bad things with you

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано24.01.11 10:55



Аз те разбрах. Мъжете защо не успяват?! Мисля, че беше ясна и в предните си постове.

Може би трябва да наблегнеш на това, че за теб не е проблем, че не свършваш винаги с мъжа, че това не го прави по-малко значим, че се радваш и изпитваш удоволствие да си с него. Че по-късият акт ти е достатъчен. А и не виждам какъв е проблемът да те пошляпне по дупето, след като знае, че ти харесва?! То си е възбуждащо и за него.

Ама казваш, че си обяснявала винаги, а те пак не разбирали?! Ще се намери достатъчно съобразителен и тактичен мъж и с по-малко обяснения ще проумее.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Идеално тогаванови [re: Ghanima]  
Автор himbееr (седмият елен)
Публикувано24.01.11 11:10



Намери порното, той да си го отбележи най-после в главата и да се придържа към инструкциите

да към инструкциите, предиобяд не е моето време хах!

Ако продължава да игнорира какво му говориш, трябва да станеш по-брутална. Това за съжаление действа. Някои се усещат само ако/след като го отнесат.

by himbeer

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителнови [re: Ghanima]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано24.01.11 11:19



Ми щом ти е скучно - вземай байрака(инициативата) и покажи как ти виждаш нещата. Показвай(казвай) какво искаш. Не може ли да проведете един сериозен и откровен разговор, като големи хора:
1 това искам аз
2 това искаш ти
3 това мога да дам аз
4 това можеш да дадеш ти

Ако се срещнете някъде - ок, ако ли не - да не си губите времето поне
Секса с любим човек е страхотно изживяване, а това което чета от теб ме хвърля в тъча......

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор Deneris (Авантюристка)
Публикувано24.01.11 11:49



Ти какво правиш спрямо неговите възвратно - постъпателни движения?



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор TCNQ ()
Публикувано24.01.11 12:12



Проблемът си е изцяло твой, в края на краищата ти си избираш мъжете, пред които си разтваряш краката. Вместо все другите да са виновни, глухи, меркантилни, чукачи и прочие, мисля е крайно време да вземеш да се опиташ да отсяваш силния пол някак си по-различно. Щото то си е за теб.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор pyrvata (пристрастен)
Публикувано24.01.11 12:16



...не го генерализирай този проблем... май ясното е,че се търси човека... този, който не те разбира, не е този , който ти трябва:)) секса далеч не е само едно приятно преживяване заедно с някого:)) той е удоволствие, разтърсващо, удовлетворяващо и зареждащо:)) след, което ти иде да обичаш целия свят, както много правилно се изрази една клубарка...:))



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Deneris]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 12:18



Хубав въпрос. Докато не ми омръзне, се занимавам с него. Като ми омръзне, - ръкоблудствам, ако позата позволява.

^^ Така е. А как точно да ги отсявам? Да се еба наред, с по трима на час, докато попадна на някой, който не се хваща за главата, че не съм била свършила с опитен като него, вместо да обърне внимание на конкретната ми молба да не се прави на много издръжлив?
Имах и случаи, в които човекът се старае да "работи" колкото може по-дълго, заблуден, че липсата на оргазъм при мен е следствие на твърде кратък полов акт.

не разбирам защо мъжете не изкоментираха заблудата на собствения си пол, че единственият ми проблем е, че не свършвам. Ами почнаха да говорят за терапевти и т.н. Че и имаше признания, че с мен не би се пробвал, забравих кой... Не се заяждам, интересно ми е просто. Доказвате необходимостта от темата ми по този начин.

***
пол - Ж

Редактирано от Ghanima на 24.01.11 12:21.



Тема Дааа...нови [re: Ghanima]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано24.01.11 12:53



Неочакван изблик на искреност! Поне за мен.
Сега си обяснявам и не без разочарование разбирам позицията ти в темите из форумите тук...

Очаквах повече от теб.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор TCNQ ()
Публикувано24.01.11 12:57



Ами вземи малко порастни/поумней най-накрая! Защото не ебането е критерия, което и ти самата го казваш, а чуваемостта. И все си мисля, че това не е никак трудно за установяване доооста преди секса.



Тема Благодаря,нови [re: _Sexy_]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано24.01.11 13:02



аз да питам за всеки случай, щото доста глупости говоря, та ...

Може ти пък да си се вкултурила повече, си викам.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: TCNQ]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 13:05



Именно. А той, който и да е, кога ще го разбере?

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Дааа...нови [re: ЛAMБИ]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 13:06



Това не го разбрах



***
пол - Ж

*Подпис*

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор Deneris (Авантюристка)
Публикувано24.01.11 13:12



Извини ме, но начинът, по който разбираш мъжете и секса е погрешен.



Тема Re: Аре дее..нови [re: paзбиpaм]  
Автор Graefenberg ()
Публикувано24.01.11 13:46



...и никога не сте се...хм..."пипали"?





Тема Пипалинови [re: Graefenberg]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано24.01.11 14:00



сме се и сме видяли, че е безсмислено.

За себе си говоря.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Пипалинови [re: paзбиpaм]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано24.01.11 14:20



Начи ти просто адски ме радваш!!!





Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Deneris]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано24.01.11 14:23



Моля ти се понапиши какво според теб трябва да се прави спрямо неговите възвратно постъпателни движения.
Усещам, че има какво.



Тема Енови [re: Lady Likes Sex]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано24.01.11 14:26



кво пък толкоз? Аз го намирам за свой фабричен дефект - да не можеш това, което малките момиченца могат.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Наглонови [re: paзбиpaм]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано24.01.11 14:39



от ваша страна на няколкото оргазменички тука



И го знаете! Пада ви се вечного иго на пишките!!

По-точно на хуевете! Обяснявано ми е, че пишка било пикало, а хуй било ебало.



Тема Re: Енови [re: paзбиpaм]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано24.01.11 14:40



Менкам ти фабричния дефект отма за какво искаш за него?





Тема Няма свършване, но без останалотонови [re: Ghanima]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано24.01.11 14:45



Да, познавам лично проблема с няма свършване от класическото ебане.

Казах ти по-горе, масов е този проблем при жените, тука извадката жени е твърдо непредставителна,

навремето се поразпитахме в анкетка и докато половината жени тук свършват от член без допълнителна стимулация, в реала са една трета зорлем.

Ти искаш ли да свършваш с мъж само от члена му?



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителнови [re: kikimor]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано24.01.11 14:49



Е, много зависи разговорът да не е толкова делови и все пак да щади мъжкото достойнство, тъй като там, където си изпляскал някакви неподходящи думички, трудно после можеш да търсиш страст, ерекция и отклик на съкровените желания.






Тема Искамнови [re: Lady Likes Sex]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано24.01.11 14:53



доживотна гаранция за наличие на пишки, по възможност с поносими носители.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Deneris (Авантюристка)
Публикувано24.01.11 15:00



На теб ли да го обяснявам?





Тема Re: Да ударим еднонови [re: paзбиpaм]  
Автор Graefenberg ()
Публикувано24.01.11 15:42



клише сега:

"Мастурбацията е да правиш секс с човека, когото най-много обичаш!"



Кво значи "е безсмислено", че ми стана интересно? Не можеш да се докараш до оргазъм сама с пръстчета???



Тема Re: Да ударим еднонови [re: Graefenberg]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано24.01.11 15:45



Клишето нещо не се връзва.



Кво значи "е безсмислено", че ми стана интересно? Не можеш да се докараш до оргазъм сама с пръстчета?

Не мога и зверски се изнервям. За какво се мастурбира - за облекчаване на напрежение. Когато то се увеличава, не е ли безсмислено?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителнови [re: PipilotaV.]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано24.01.11 15:57



Така де, идеята е това да е крайният вариант - ако не вдява от друго..... но е важно да се получат отговорите на тез въпроси.......

И вместо да казва " по бързо приключвай" да каже " направи го по интересно"!

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Да бе ясно,нови [re: paзбиpaм]  
Автор Graefenberg ()
Публикувано24.01.11 16:38



че нема смисъл да се продължава ако положението се топорчи още повече.



Просто за пръв път срещам някой, който не може (не да не иска или прави по една или друга причина) сам да се свърши, а само с партнер. Повечето са обратното, нъл тъй. Което само по себе си също би било още един (полу)уникален случай, щото това за мен означава, че получаваш само т.нар. вагинални оргазми?

Ама верно не може хич - с играчки, филми и всекви други стимулатори?



Тема :-)нови [re: Ghanima]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано24.01.11 17:10



Има две обяснения:

1) Лесбийка си...
2) На път си да станеш лесбийка...





Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор TътeнoтГpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано24.01.11 18:19



здравей!


знаеш ли,че товето поведение с високи стандарти е много вероятно
да предизвиква у мъжа само обратни реакции.
веднъж като ми убиеш желанието се получава така - само ще се възползвам,
и бегай да те няма!
погледни по-критично на своето поведение
имах дълга връзка с жена подобна на теб и я излекувах,но
се иска много търпение и разбиране нуждите на другия,а и най-важното е
да си влюбен



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Deneris]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано24.01.11 18:36



Ако това ще те накара - да на мен И аз искам да го изчета

Иначе, за темата



Тема Re: Да ударим еднонови [re: Graefenberg]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано24.01.11 18:38



Чекиите не са секс и това ти го знаеш.

Чекиите са си чекии и толкова.



Тема Преориентирай се ..нови [re: Ghanima]  
Автор borecom (сам летя)
Публикувано24.01.11 18:52



Не съм експерт по хетеросексуалност но .. ?!? тез твърдения



не мога и не мога с мъж
желателно без присъствието на мъжа
след потния и мазен секс
без изобщо да чувам и усещам досадника
докато досадникът приключи с удоволствието си


Ако горните са твърдения на хетеросексуална, сравнително нормална жена, то аз с жена не съм го правил и никак не ми се вързват с това ..

защо продължавам да опитвам с мъже - хетеросексуална жена със сравнително нормални сексуални желания с какво да опитва?

Мисля че въпросителната на последното е излишна за хетеросексуалните, но за теб е много верна. Един добър въпрос си си задала. Отговори си.



Тема ВЕРНО!!нови [re: Graefenberg]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано24.01.11 19:00



А добро ютро! Събуди се и подуши кафето



Да има и такива хора, и така са си, както ги е създал твореца, без да си влагат собствената интелектуалщина в творбата му! Да са живи и здрави..



Тема Re: Искамнови [re: paзбиpaм]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано24.01.11 19:08



Имаш я!!

След като има мъже на 85, които овдовяват и пак се женят "защото аз съм мъж у сила, жена си ми трябва", гаранцията я има.

Виж, ганимите по света какво ще ги правят, нашите дъщери да нямат такава чекиджийска нагласа

че бял ден с мъж няма да видят..

Вярваш ли й на темата?



Тема Чакай бе миланови [re: Ghanima]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано24.01.11 19:29



Какво точно е питането ти в темата ти? Какъв е проблема на темата?

Горе питаше имат ли жените подобен проблем. Всъщност май това не е, че не свършваш с мъж, а че мъжете имат подобни очаквания, и освен това ебат твърде дълго.

Отговориха ли ти на питането в титулния пост?

А каква е тук заблудата на мъжете? не разбирам защо мъжете не изкоментираха заблудата на собствения си пол, че единственият ми проблем е, че не свършвам. Е ли заблудата им, че мислят, че е в тяхна власт да свършиш? Или заблудата им е, че това, че не свършваш с тях, е проблем?

Всъщност това ли е основния проблем на темата, че мъжата очакват да правиш секс с тях, както те с теб?

Надявам се да пишеш в отговор, защото се изплашиха всички баси...



Тема Re: :-)нови [re: nikie]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 19:30



Алоу! Не ме шокирай, ще получа удар!



***
пол - Ж

*Подпис*

Тема Re: :-)нови [re: nikie]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано24.01.11 19:31



Може пък да е фройдово-фригидна

но определено звучи като сексът с мъж не я кефи.. дотука.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 19:33



Ще ме разбереш ли, ако ти кажа нещо?
Ако жените обръщаха внимание на високите си стандарти, половината мъже на планетата щяха да умрат девствени, а половината от другите щяха да си направят сефтето с уморена от красавци 60-годишна.
Разбираш ли?

И стига с тоя оргазъм, деба маа му. Искам кратък секс!

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано24.01.11 19:39



Не разбирам, искаш кратък секс - защо?????

Защо по дяволите не искаш хубав секс, защо не искаш да ти е интересно, защо не искаш такива неща? Ако искаш кратък секс защо въобще искаш секс?????

Не се заяждам, просто се опитвам да те разбера?

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано24.01.11 19:42



За да се получи хубав секс, желанията с партньора ти задължително трябва да се срещнат обаче. А и хубав секс не става за 5 минути- това просто не е секс и ако това е, от което имаш нужда, то тогава опира ли до друг човек изобщо?

Замисляла ли се наистина дали не те възбуждат жените?




Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор TътeнoтГpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано24.01.11 19:45



ако е дума с опасно значение,а ти не бива повече да я употребяваш!
ако ти кажа,че аз също имам стандарт на живот и също така съм взискателен
към всяка една жена с която се срещам,и за нищо на света няма
да падна толкова,че да престана да бъда такъв.
вероятно заради това и нямам твоите проблеми.
както казах вече вземи си обърни внимание на мисленето и поведението

Искам кратък секс!
старай се повече





Тема Re:нови [re: Ghanima]  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано24.01.11 19:48



Някъде беше писала за последната си връзка - че за немалко време бил легнал на твоите плещи, издържала си го, помагала си му, и т.н. Помисли дали не се обвързваш с определен тип мъже. Това, че не чуват желанията ти, означава, че винаги си се оказвала в едно легло с егоисти, които мислят само за своето удоволствие и за своето его, които не държат на теб и не се грижат за твоето удовлетворение, а карат така, както на тях им е комфортно и удобно (като този последния, който си издържала, а той е нямал нищо против).

Не се обиждай на съветите за психотерапевта, не са злонамерени - може да опиташ, ако досега не си могла да си помогнеш сама. По-добре ли е през целия ти останал живот оттук нататък да се луташ и да се мъчиш?





Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: kikimor]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 19:50



Искам интересен секс, много ясно. Замисляш ли се ти защо искам кратък секс? Защото досадникът няма с какво да запълни времето на секса, освен с вкарване и изкарване. Това ли е интересният и вълнуващ секс? То.. тогава наистина по-добре да не правя и да отказвам. Както казах - като откажа, съм виновна, досадникът се сърди, че няма кой да го задоволи. Ми мен има кой - ръце собствени два броя.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 19:53



Сега, не се обиждам на съветите, но какво ще ми каже този терапевт? По-конкретно - какво ще ми каже, което реално съм в състояние да направя? Ще даде съвети, но ако съветите касаят лично усъвършенстване, спазване на високи изисквания, въздържане от секс, докато не сметна, че това е ТОЙ - ми всичките съм ги спазила. Файда йок.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано24.01.11 19:55



Мислиш ли, че ако отделиш повече време на партньора, извън възвратно- постъпателните движения, няма да ти отговори със същото старание? Аз мисля, че би го направил.




Тема И аз точнонови [re: kikimor]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано24.01.11 19:56



това искам да разбера, но не аз да предполагам, а да го прочета.

Една от причините да ти е твърде дълъг секса, от личен опит пиша, е когато възбудата ти не се вдига повече от едно ниво, и ти е нужна промяна някаква.. в поза, в стимулация, някаква промяна на нещата.. Ако по някаква причина такава промяна не е възможна или не се получава от парньора, може да е стане тегаво..

Може би се стига до определена степен на възбуда и толкова, и абсолютната автосугестия, че така и така няма да стигне до оргазъм, да предотвратява по-нататъшен ръст на възбудата...

Все пак всички ще се съгласим, оргазмът е мегамотивация





Тема Re:нови [re: Ghanima]  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано24.01.11 19:56



Както си прецениш, просто изказах мнение.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: PipilotaV.]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 19:59



Мисля и винаги се старая всичко от моя страна да е наред. Не съм получила оплаквания по другите параграфи. Всъщност, докато не започна аз да се оплаквам, и за секса не съм получавала оплаквания.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re:нови [re: Ghanima]  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано24.01.11 20:02



А не си ли се замисляла, че проблемът може да се корени някъде другаде, а не в секса сам по себе си?...

А правила ли си секс с някой, в когото си била лудо влюбена, както и той е бил лудо влюбен в теб и те е носил на ръце? Ако да, как беше?



Тема Re: И аз точнонови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 20:02



Ан тъй! Това се опитвам да кажа, но някак го пропускате. Той просто не го прави. Няма промяна. Няма вълнение. Няма разнообразие. Пробвал е смяна на позата. Ефектът беше НУЛЕВ. И сега някой да пита защо? Ами защото той продължава вътре-вън, вътре-вън. Не бутва никъде другаде, няма клитор, няма цици, няма коса, няма лице, шия, ръце... Дори това не прави. Е и на мен ми писва по някое време да се занимавам с неговото тяло.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re:нови [re: Ghanima]  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано24.01.11 20:04



Дървье.





Тема Re: И аз точнонови [re: Ghanima]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано24.01.11 20:04



Ами, подскажи му, че го искаш, бе, човек. Все трябва да има начин.






Тема Терапевтанови [re: Ghanima]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано24.01.11 20:05



вероятно е да те обърне да се вгледаш в себе си повече, отколкото ти се иска понякога.. и тя или той заедно с тебе.. По-скоро до какво е довело до тази негативна нагласа към взаимния секс, и може ли да се острани или омекоти или изолира ефекта му, да се отвориш към взаимност и получаване в секса, не само даване. Подобни неща..

Вярвам, ще се съгласиш, не е на добре такава нагласа и възприемане към секса, и ти не би я искала в себе си? Все пак си е проблем да не те кефи секса с мъж, колкото мастурбацията, щом си хетеро.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано24.01.11 20:07



Добре де, ако ми се яде сладко - казвам "искам сладко" а не "искам малко солено" - така никога не бих получил нещо сладко!
По този начин едва ли ще получиш вълнуващ секс.

Извинявай, но звучиш странно за моите разбирания ( признавам че съм старомоден) да не се приема за заяждане........

Първо, ако аз правя секс с момиче, колкото и да не я обичам примерно, щом спя с нея значи намирам нещо в това момиче и без значение как е в секса не бих си позволил и да си помисля дори за нея като "Досадницата" . Това показва че нямаш отношение към личността на пенисодържателя - би следвало тогава да не очакваш нищо по различно от това което получаваш! Явно това не е човек който те кефи и дърви - ми не се мъчете и двамата! Кой от където е, и минаваш на ръчна докато не срещнеш интересният и дървещия младеж, който няма да е вече пенисодържател и който най напред ще те секси в главата, пък после другаде......

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: И аз точнонови [re: Ghanima]  
Автор Deneris (Авантюристка)
Публикувано24.01.11 20:08



Споко, това на всеки се е случвало поне веднъж и е поправимо.



Тема Re: Терапевтанови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 20:12



Пипилота, аз не подсказвам, казвам в прав текст - харесвам това, това и това. Харесвам го като част от любовната игра и като част от секса. Проблем едно - тези неща не стигат по-далеч от началото на самия секс - в самия секс ги няма. Проблем две - тези неща изчезват и от предиграта след 2-3 изпробвания. Държа да кажа, че пробите бяха обещаващи и не съм имала критики, партньорът беше похвален.

Нагласата ми към секса принципно е доста добра, докато не започне. Едно и също...

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Терапевтанови [re: Ghanima]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано24.01.11 20:15



Тогава има един изход само - сменяй го, попаднала си на егоист!

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Терапевтанови [re: Ghanima]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано24.01.11 20:19



Ами, започвам да мисля, че Кикомор е прав. С човека вероятно просто имате някакво генерално разминаване в областта на чувстването и за да не те повреди това

, по- добре... той го е написал вече... Просто има хора, които имат сензитивност и усет към секса и други, които нямат. Може би някой може да я провокира у тях, но трбва да срещнат точния за тях партньор. Това не е твоят човек явно.




Тема Е разгеленови [re: Ghanima]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано24.01.11 20:20



Разбрахме поне проблема, благодаря ти!! Прекрасно го разбираме, на мен ми се е случвало..

Вътре-вън-вътре-вън не е гот, освен ако не си вече тръгнала да свършваш

Тогава само да промени нещо, и.. не знам как оцелява

Има всякакви ебачи. И неебачи.

Но явно сме далече от тая фаза на свършека, и затова да, права си, не е гот. Особено ако не ти се вдига възбудата и тегавее... той не винаги усеща, мъжката неврохимия е различна и прилива на възбудата ги отнася тотално.. и е много по-голямо усилие да ти обърнат нужното съзнателно насочено внимание, отколкото ти на тях по време на секс.. Дето се вика, от седмото небе трябва да слязат, за да се занимаят с клитора ти, и повечето не обичат да се занимават с него, докато ебат здраво както ги е създал твореца..

Мда. Затова ето един вариант, не може ли като парватито да го изчукаш пък ти, както все едно мастурбираш? Може да си приближите седмите небета..



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор steinbock (рогата)
Публикувано24.01.11 20:23



Четох цялата тема и не разбирам наистина защо повечето хора не разбраха за какво пишеш. Може би защото даваш информацията доста разкъсано и по малко

Но не мисля, че тук има някакъв прецедент - доколкото те разбирам искаш по-доминантен секс - шляпване, коса, шия Ами и на мен ми харесват тези неща, просто открий дали и твоя пич си пада по това. Опитай да му разкажеш някоя фантазия, има си начини да му подскажеш, без да става сериозен разговор от това. По-добре е по положителен начин да му кажеш какво искаш вместо да става разговор, в който да се упреквате, да се оплакваш и пр. Аз си мисля, че като че ли повечето мъже си падат по такива неща



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано24.01.11 20:25



Искам кратък секс! - Вземи си го



Стига ми прочит до тук - единственото, което разбрах е, че не познаваш собствената си сексуалност и на всичко отгоре си мързелила и без въображение. Каквото си искаш от мъжете - това получаваш. И си мисли, колкото си искаш, че си фетишистка - ако искаш ще го свършиш един мъж на 5-тата минута и няма да ревеш като вдовица за кур, че ти е скучно.

Бахти мрънкалото

________________________________
Може да съм зла, ама съм обична!

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: kikimor]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 20:28



Четеш ме през ред. Досадник е, докато се пъне върху мен, без да разбира, че на мен ми е досадно това, което прави. Без да разбира и че като му кажа, че харесвам и искам нещо точно определено, наистина го харесвам и искам, а не само ей-така за проба. Ако е за пробване, ще кажа, че не съм опитвала, искам да опитам.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re:нови [re: Ghanima]  
Автор pyrvata (пристрастен)
Публикувано24.01.11 20:28



... ще каже важни неща, и най- вече ще осъзнаеш какъв е проблема... боя се, че не те разбираме скромните последователи на традиционния секс... и това, което не разбираме е, защо се мъчиш толкова ... това са естествени и спонтанни неща, секса, възбудата, оргазмите, сексуалното привличане, любовната игра, те си следват едно след друго и нямат нужда от коментар и обяснения... не разбираме,как се прави секс с досада, не си и представяме че това, което наричаме секс се свързва с понятията гаден и мазен... има нещо, с което си по различна от нас... помисли върху това... не нападай мъжете, верно е че не са много комуникативни когатто правят секс, верно е, че тичат да се доказват колко най, най-.... ма това с възбудата и собственото ни желание за секс с тях няма нищо общо...



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: steinbock]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано24.01.11 20:28



Жената каза, че обявила официално желанията си, но той пак си кара по своята възвратно- постъпателна схема.






Тема Re: Терапевтанови [re: PipilotaV.]  
Автор TътeнoтГpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано24.01.11 20:29



с това може да се сложи точка на цялата тема!



Тема Леленови [re: troy@]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано24.01.11 20:30



как си се ядосала.. милост, мила!

Вярно е, че звучи агресивно, но може би само така звучи, а историята да е истниска, тежка и реална, хората просто имат разни стилове на писане..



Тема Re:нови [re: pyrvata]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 20:30



На мен ли ми се струва, или ти се обиди? От какво?

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Леленови [re: Lady Likes Sex]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано24.01.11 20:33



хахах

няма милост

ако имаш впредвид мен - да, сигурно съм агресивна
ако имаш впредвид писането на авторката на темата - не, не ми звучи агресивно, а лигаво

________________________________
Може да съм зла, ама съм обична!

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: PipilotaV.]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано24.01.11 20:35



Е да, обявила е - текста на обявлението е страхотен, особено, ако го казваш на някой льоло, който ще те клати 30 минути докато заспиш



________________________________
Може да съм зла, ама съм обична!

Тема Re:нови [re: Ghanima]  
Автор pyrvata (пристрастен)
Публикувано24.01.11 20:37



... не, не... от какво, няма от какво... опитвам се да обясня защо не те разбираме... напротив , само се старая да съм внимателна, за да не засегна теб, но явно се получава обратния ефект... не мила, не съм... не се мъчи, това искам да кажа с две думи, секса е удоволствие, не е мъка:)



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: troy@]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано24.01.11 20:39



Да заспиш в такъв момент ми се вижда твърде... неподходящо, ако и ритъмът да е "приспивен".






Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: PipilotaV.]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано24.01.11 20:41



неподходящо е, но явно се случва



________________________________
Може да съм зла, ама съм обична!

Тема Сега оставанови [re: saksun]  
Автор Koм (член)
Публикувано24.01.11 21:00



да си легнеш с нея и да изпълниш инструкцията. Тогава ще разбереш защо "мъжете не я разбират", или по-скоро, че тази инструкция не е БАШ това, което тя иска.





Тема Ми, защотонови [re: Ghanima]  
Автор Koм (член)
Публикувано24.01.11 21:10



Ти пусна постинг, в който говориш за друг проблем. Трудно е да се разбере "хайде, бе - еби ме, ама гледай да е по-бързо, щото на мен ми става досадно". Хората се сексят, за да си доставят удоволствие един на друг. Коментара е по повод това:

не разбирам защо мъжете не изкоментираха заблудата на собствения си пол, че единственият ми проблем е, че не свършвам. Ами почнаха да говорят за терапевти и т.н.

Сигурно ще намериш много мъже, на които няма да им пука дали си свършила. Има и много, които ще свършат за 5 минути. Друг е въпроса дали ще останат с теб и ти дали ще останеш с тях.



Тема Re: Ми, защотонови [re: Koм]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 21:16



Ама и ти четеш между редовете.
Като разбираш какъв ми е проблемът, защо не споделиш ти с какво разнообразяваш влизането и излизането, та сексът с теб е интересен. Да знам да дам съвети.
Аз правя секса интересен, докато на мен самата не ми омръзне да обгрижвам. Искам и за моя кеф някой да се погрижи, ако не - да се вземе в ръце - с чекии или с раздяла, временна или постоянна - докато разбере, че няма вечно аз да го яхам. Щото и аз да водя, той още по-мързелешката я кара - само си лежи, а аз му се нанизвам. И ми се прави на обиден.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Е, сеганови [re: Ghanima]  
Автор Koм (член)
Публикувано24.01.11 21:23



какви съвети да ти дам. Аз съм съвсем различен човек - това, което аз правя едва ли ще ти хареса, ако е вярно това, което си споделила. Мен не ме влекат мазохистично-садистично-подчинително-господарски отношения. Това не значи, че го вкарвам и изкарвам в една поза и с едно темпо в продължение на половин-един час, докато ръцете ми са някъде другаде.


Но - ако имаш конкретен въпрос - ще ти отговоря, де - да не кажеш сега пък, че те отсвирвам.



Тема Re:нови [re: Ghanima]  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано24.01.11 21:25



Лошото е, че гореописаната ситуация не е такава само в рамките на леглото ти, а и излиза извън него... Имам предвид последната ти връзка, която беше описала и бившият, който не полагал никакви усилия, нямало работа за него, нямал пари, лежал на твой гръб. И в леглото е същото - ти ги яхаш, обръщаш им внимание на телата, говориш какво харесваш, първо, трето, пето, те не взимат бележка и само ръгат навътре и навън... Не знам.



`Щото и аз да водя, той още по-мързелешката я кара - само си лежи, а аз му се нанизвам. И ми се прави на обиден.` На следващия етап ще ти се разсърди, че не си взела бонус към заплатата за месеца...

Редактирано от Hungry eyes на 24.01.11 21:30.



Тема Re: Е, сеганови [re: Koм]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 21:30



Остави садо-мазото. То е второстепенно. Оргазмът също. Писах вече 10 пъти какво искам. Ама наистина нищо чудно, че той/те не показват да ме разбират, в темата е същото



***
пол - Ж

*Подпис*

Тема Re: Е, сеганови [re: Ghanima]  
Автор Koм (член)
Публикувано24.01.11 21:34



Разбираме те, бе жена. Искаш мъжа да си направи чикия с теб и да те остави на мира. Разбрахме. Ама не ти вярваме - не само мъжете - и жените не ти вярват. Даже - най-вече те.
Иначе - ето ти конкретен съвет: Като усетиш, че ти е писнало, изнизваш се, лапаш го и го свършваш - какво толкова трудно има да се направи това. Има и вариации - може и чикия да му направиш, я с ръце, я с цици. Сега ще кажеш, че си пробвала и е работило 1-2 пъти, което пак ни връща в началото - не ти вярваме, защото сме различни.





Тема Re: Е, сеганови [re: Koм]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 21:37



Грешка. Искам един хубав секс, в който всеки се радва на другия и не гледа само собственото си удоволствие.
А за чекии да ползват магистралките :)

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Е, сеганови [re: Ghanima]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано24.01.11 21:41



Ето това вече е друго нещо!!!!!

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Е, сеганови [re: Ghanima]  
Автор Koм (член)
Публикувано24.01.11 21:42



Последно - кое от двете искаш:
1. Да ти повярва, че искаш да свърши за 5 минути и да не се старае да ти достави удоволствие/оргазъм?
2. Хубав секс, в който всеки се радва на другия и не гледа само собственото си удоволствие?

И двете са твои цитати.





Тема Re: Е, сеганови [re: Koм]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 21:44



2.
Но за едно пропускаш една цяла тема, в която имам поне 5 мнения защо искам кратък секс. А именно - защото сексът не е този от т.2. Аз съм пренебрегната и съм използвана точно за чекия и това половин час. Не съм доволна. Ма никак не съм доволна.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Е, сеганови [re: Koм]  
Автор Taigun (тандем-вълчица;)
Публикувано24.01.11 21:46



Последно - кое от двете искаш:
1. Да ти повярва, че искаш да свърши за 5 минути и да не се старае да ти достави удоволствие/оргазъм?
2. Хубав секс, в който всеки се радва на другия и не гледа само собственото си удоволствие?

И двете са твои цитати.


'звиньети... вий дан'стье ут ЦьеРиУту

?!?

Но иначе - отвъд лигнята ми глупава - поздравления!




Тема Re: Е, сеганови [re: Ghanima]  
Автор pyrvata (пристрастен)
Публикувано24.01.11 21:48



... хехе, видя ли сега, кога те разбраха, когато си каза направо какво искаш... и във връзките и секса е така... разочароващо и неромантично, ама това е положението:)



Тема Re: Е, сеганови [re: Ghanima]  
Автор Koм (член)
Публикувано24.01.11 21:50



Добре, де... ама ти каза, че това ти се случва ВИНАГИ. После каза, че не те разбирали, защото имаш еди какви си наклоности и желания. Е, защо се учудваш, че ти препоръчахме терапевт???
Ми - както го обясни в началото - на света имало само 1 човек, който донякъде те разбирал, ама той вече бил зает.



Сега ще те питам един интимен въпрос - на колко си години? Звучиш като жена, която още не познава себе си в сексуално отношение.



Тема Re: Е, сеганови [re: Koм]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 21:53



24. И, Бога ми, НИКЪДЕ не съм казала, че съм неразбрана, защото никой не искал да ми реализира фетишистките фантазии. Потърси някъде от първите мнения в темата, писала съм, че за тях срещам пълно разбиране... А от последните мнения, че прави това-онова, но само като предварителни занимания, а в самия секс не ги включва - не само фетишистки неща, ами и съвсем елементарно докосване например. И че след 2-3 пъти екстрите изчезват и от предиграта.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Е, сеганови [re: Taigun]  
Автор Koм (член)
Публикувано24.01.11 21:53



ух, ми няма да е лошо да ми плащат и от там, като се има предвид къф съм талант, де.





Тема Re: Е, това е друга тема.нови [re: Ghanima]  
Автор Koм (член)
Публикувано24.01.11 21:56



"Баси мъжете, кви са дървета, не могат да ебат и т.н."

Да я беше пуснала така - щеше да има съвсем други отговори от дежурните мъже-мразки.

А те - заблудени се опитваха да ти помогнат дори.



Тема Re: Е, това е друга тема.нови [re: Koм]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано24.01.11 22:00



Ама аз наистина имам нужда от помощ


Като за начало как да казвам меко, но очеизвадно, че е дърво и да вземе да се разкърши. Хем да не се обиди много, хем да вземе бележка и да се поправи.

***
пол - Ж

*Подпис*

Тема Re: Е, сеганови [re: Ghanima]  
Автор pyrvata (пристрастен)
Публикувано24.01.11 22:02



... говориш с правилния човек, аз му се падам нещо като ПР, по скоро сама си присвоих правата... но, както и да е, с малко мъже може да се говори и да разбереш мъжката гледна точка или по точно как мислят мъжете.... с този може:)
..дали ще ти хареса е друг въпрос... но нали ставаше въпрс за опознаване и взаимност...



Тема Re: Е, това е друга тема.нови [re: Ghanima]  
Автор Koм (член)
Публикувано24.01.11 22:11



Много ми харесва като правиш така.

Замести така с нужното.





Тема Хм....нови [re: pyrvata]  
Автор Koм (член)
Публикувано24.01.11 22:13



"персонала" ми набъбва без да се усетя дори. Почвам да приличам на федералното правителство.





Тема Re: Е, сеганови [re: pyrvata]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано24.01.11 22:43



Записвам се в агитката като четяща Ком и в други клубове...





Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано24.01.11 22:45



дали не се ебеш с прекалено много (като бройка) и прекалено начесто (с многото като бройка)?



мисля, че "дамите" от клуба спокойно могат да те посрещнат с добре дошла в клуба на незадоволявките.
па от мен - чиститу.

Редактирано от yetti на 24.01.11 22:49.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано24.01.11 22:50



не бързай с изводите (за себе си).



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: kikimor]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано24.01.11 22:54



Изключила е своя оргазъм от програмата, някой горе го каза... Не иска да е дълга чикия, иска да е кратка, иска да знае, че някой получава удоволствие от нея, независимо от нейните усещания, щото явно не иска да се грижат за нейното свършване и не иска да го остави в чуждите ръце и пенис. Има връзка с фетиша, но едва ли е толкова сериозна, повече е самовъзприятие. Въпросът е каква психологическа нужда прозира под всичките тия думи и нещо някъде в съзнанието ми се заформя като отговор, но още не ми е ясно...



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано24.01.11 22:58



Пробвай да не се замисляш предварително и да не се стараеш много извън най-необходимото. Бъдете спонтанни, сменете мястото за секс (друга стаи/мебели, природа, рискови ситуации край публични места), пътувайте.

Редактирано от Roxy на 24.01.11 22:59.



Тема Re: Хм....нови [re: Koм]  
Автор pyrvata (пристрастен)
Публикувано24.01.11 23:39



... докато има все още петрол и страни от третия свят, ще можеш да ни търпиш наоколо си, после, съкращения в държавната администрация:)) споко, няма да искам нищо от тебе, шефе, аз така мисионерската само:)) а това, че т.нар. персонал набъбва , без да се усетиш е хубаво, не мислиш ли:))

Редактирано от pyrvata на 25.01.11 00:51.



Тема Re: Искамнови [re: Lady Likes Sex]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано25.01.11 00:36



Вярваш ли й на темата?

Вярвам, що да не вярвам.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано25.01.11 00:39



Ако жените обръщаха внимание на високите си стандарти, половината мъже на планетата щяха да умрат девствени, а половината от другите щяха да си направят сефтето с уморена от красавци 60-годишна.

Това се отнася и за мъжете с високи стандарти, ако и да са ужасно малко.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор free_mod ()
Публикувано25.01.11 00:47



Четейки темата ти в първия момент си помислих, че си неосъзната лесбийка. Ясно е, че не е така.Не знам до колко мога да съм ти полезна, ще се радвам ако наистина съм успяла да разбера проблема ти и да дам адекватен съвет.
Казваш, че фетишът ти е да бъдеш жертва, партньора ти да доминира над теб.В този смисъл ако човека до теб не е както казваш ти от "твоята порода" едва ли би те разбрал веднага, дори да сте разговаряли по темата.Има неща, които много хора не възприемат първоначално, но това не изключва възможността с времето да ги приемат, опитат и харесат.Това важи с особена сила при секса.И го казвам от личен опит.
В твоя случай ти искаш да бъдеш жертва и предполагам, че очакваш инициативата да бъде в ръцете на партньора ти, след като предварително си обяснила какво, как харесваш и искаш.
Обаче точно тук се крие ключа на проблема ти.Мъжете няма как да разберат какво точно ти харесва ако ти самата не им го покажеш точно и ясно.Вземи инициативата в свои ръце, разгърни въображението и фантазията си.Направи го точно така както на теб ти харесва, бъди мръсница и не се упреквай, че си такава.Вслушай се в съвета на Рокси - смени мястото, използвай играчки, предизвикай го, говори му мръсотийки, мъжете обичат това.Бъди первезна, уверена в себе си, знаеща точно какво иска жена.Мъжете искат курва в леглото си.Последното го написах по повод на твоите думи за "разгонена еблива курвентийка".
Усещам, че изпитваш някаква вина? Така ли е или бъркам? Или не искаш да си я признаеш пред себе си?
Предполагам, че си възпитана консервативно и различията, които намираш в себе си те карат да се чувстваш виновна пред самата теб.Така усетих аз проблема ти.Ако бъркам някъде, съжалявам.Ти най-добре знаеш как се чувстваш.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано25.01.11 01:02



Как така сексът е скучен, а е мазен?

--

::

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: paзбиpaм]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано25.01.11 01:14



Уморена от красавци или уморена от бой за красавци, защото всепризнато красивите хора не са чак такова мнозинство, повечето са такива "в очите на гледащия" и с чар...

За критериите на мъжете може би ще трябва да се жертва известна част от силиция на планетата и да се забави техническия прогрес...



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: PipilotaV.]  
Автор juanito (ex seek-er)
Публикувано25.01.11 01:59



Да бе .... тоя ше да е много здрав в кръста и стабилен психически





Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор Фpeди (бунтовник)
Публикувано25.01.11 09:50



След това се появяват мисли като "айде де, няма ли да свършиш най-сетне", които, за щастие, още не съм казвала на никого, но ако продължава така, някой ще го отнесе.

Ако някой го отнесе точно по този начин, съвсем сериозно ти казвам, че ако е по-чувствителен, можеш трайно да го травмираш.

От друга страна пък, ако той е достатъчно чувствителен, едва ли щеше да се стигне до това състояние. Достатъчно чувствителен мъж, по мое мнение, би усетил как стоят нещата, и ако не е готов да се постарае да ги промени, не би се занимавал, а ако е готов да изтърпи нужното за промяната им, едва ли би ...

Като те чета май мъжете карат през просото с теб. Къде живееш, ако не е тайна? Имам предвид държава, ако не си в БГ, а ако си в БГ, имам предвид регион.

Ако не желаеш да пишеш публично такива неща за себе си, недей.

Задължение на мъжете е да го държат еректирал, докато жените се задоволят!!!


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Deneris]  
Автор Фpeди (бунтовник)
Публикувано25.01.11 10:06



А мен някога ме обвиняваха, че пиша неща от типа "Зная ама няма да ви кажаааа...".

Задължение на мъжете е да го държат еректирал, докато жените се задоволят!!!


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Фpeди]  
Автор Deneris (Авантюристка)
Публикувано25.01.11 10:20



Разбираш ме...



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор TCNQ ()
Публикувано25.01.11 11:42



не той, а ти трябва да разбереш и избереш мъж, който "става". Ако не се интересува какви филми предпочиташ, коя е любимата ти музика и т.н. значи няма да се интересува и какво ти е интересно в леглото. Баси, толкова ли е трудно да се схване?



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: free_mod]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано25.01.11 11:46



Не съм възпитана изобщо консервативно, родителите ми ме оставиха хем малко на самотек, хем ми дадоха чудесен пример за следване - подчертавам за следване, а не за "каква не трябва да стана". Мисля, че станах човек с що-годе широки разбирания.
Отначало, като почнах да те чета, си помислих, че не си схванала идеята на проблема, но като се замисля - май действително проблемът е, че не е от моята порода - първо. Второ, както писа и Фреди - човекът не може да усети, че на мен нещо не ми е наред, или, ако усеща - не си дава зор да промени това. Защо - тук вече не знам.

Ще повторя - сексът е досаден. Ако аз съм отдолу, единствената допирна точка между мен и него е междукрачието. Нито ме гали, нито нищо. При другите поз просто самата поза го принуждава поне да ме подхване някъде да не се изплъзна - и това е.

И май почнах да разбирам защо си фантазирам тройки, въпреки че шансът да се навия е 1:10000.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор pyrvata (пристрастен)
Публикувано25.01.11 12:23



... ти още ли си с този човек?

... толкова ли е важен за тебе?



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: pyrvata]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано25.01.11 12:48



Не, разбира се.

Нали за любов говорехме...

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Сега оставанови [re: Koм]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано25.01.11 13:25



Като дочетох постовете на авторката, ясно е какво точно желае.



Непродължителен секс, наситен с целувки, докосвания, тук-там пощипване, потупване. Убедена съм, че партньорът й също е разбрал прекрасно, но му е приятно да прави само каквото той иска. Другото му коства усилия и той си ги пести.

"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор pyrvata (пристрастен)
Публикувано25.01.11 13:33



... хм... ами, малко трудно ще се случи по този начин тази любов:( ... но можеш и да опиташ с ясно казване и показване...незнам... ще замълча.. извини ме, че реагирах спонтанно преди малко:)...



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Deneris]  
Автор Фpeди (бунтовник)
Публикувано25.01.11 13:43



Може и да те разбирам, но когато те попитат съвсем директно... може би трябва да напишеш, все пак.

Задължение на мъжете е да го държат еректирал, докато жените се задоволят!!!


Тема Re: Сега оставанови [re: saksun]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано25.01.11 14:31



Точно.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано25.01.11 15:39



Намери си точния човек, иначе си е жива мъка както го описваш, а да го караш само на собствени пръсти не е най-убавия екшън от таз ми ти емоция - дори и ноктите не може си изпилиш при тва триене дето се вика, верно оргазмите са винаги и по-бързи, ама требе си пич да те разбърка яко



Мисля в движение

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор Galeon ()
Публикувано25.01.11 16:25



И кво са? Нито лиже ,нито масажчета ти прави ,докато не се размажеш?верно ли?Косата не обича ли да ти оправя докато те чука или те гледа?

бахмааму)



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Фpeди]  
Автор Deneris (Авантюристка)
Публикувано25.01.11 16:30



Може би си прав. Но проблемът на Ghanima не е в липсата на технически умения, а по - скоро в неумението да обича себе си. А темата е нейна, все пак.



Тема Re: Сега оставанови [re: Ghanima]  
Автор TътeнoтГpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано25.01.11 17:04



привет!


има ли развитие или си държиш на своята мирова скръб?
за толкова дни все един от всичките съвети да беше приложила
със сигурност щеше да изпаднеш в множествени оргазми!

п.п.
знаеш ли,че и проститутките имат същия проблем?



Тема Re: Сега оставанови [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано25.01.11 17:09



При проститутките е професионална деформация. При мен какво е?
И сега съм сама, между другото. Вече.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: според меннови [re: Ghanima]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано25.01.11 17:40



твоят проблем е КЛИТОР
ти трябва или ТОЙ трябва да ти стимулира клитора
по време на секса в писаната



Тема Re: според меннови [re: dymo]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано25.01.11 17:43



Ама вие продължавате да разисквате липсата на оргазъм :)

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Сега оставанови [re: saksun]  
Автор Koм (ентусиаст)
Публикувано25.01.11 19:24



Ама ти май сериозно си вярваш, че той се стиска от пъклени помисли?
Партньора и просто толкова може (за сега), защото и за нея важи същото - и тя толкова може.


Ще пораснат и двамата. Пък и ти, де.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор free_mod ()
Публикувано25.01.11 20:14



Ще повторя - сексът е досаден. Ако аз съм отдолу, единствената допирна точка между мен и него е междукрачието. Нито ме гали, нито нищо. При другите поз просто самата поза го принуждава поне да ме подхване някъде да не се изплъзна - и това е.

Добре, за него ясно.Но къде си ти в тази игра? Освен да зяпаш тавана, броейки колко още остава, докато свърши, нещо друго правиш ли?
Опитах се да ти обясня точно това, че понякога трябва да си водещата в секса.Да му покажеш точно какво искаш и как ти харесва.Особено когато искаш нещо по-нестандартно, извини ме за думата, не обичам да я употребявам, но за партньорите ти явно твоите предпочитания в секса са такива.И най-нетрадиционното може да бъде нещо съвсем нормално ако и на двамата ви харесва. Как да разбере човек какво точно искаш ако не му покажеш? Покажи му, смело, без притеснения и задръжки.
Друг е въпроса ако го направите така както ти харесва, но за него не е ок.


И май почнах да разбирам защо си фантазирам тройки, въпреки че шансът да се навия е 1:10000.

Споделяш ли фантазиите си с човека до теб?



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: free_mod]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано25.01.11 20:27



За трети път в тази тема казвам - четещ между редовете.
Споделям.
Инициативна съм.
Галя го и го докосвам така, както искам мен да ме галят.

И трите съм ги казала в темата.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор free_mod ()
Публикувано25.01.11 20:36



Последното го написах по повод на това, че казваш че едно и също се получава с всеки твой партньор.
Когато нещо се повтаря отново и отново, човек трябва да се замисли къде евентуално той самия греши.
Споделих това, което аз виждам, не ти го натрапвам по никакъв начин.

Имаш нещо подтиснато дълбоко в себе си, ти си знаеш какво е.



Тема Re: според меннови [re: Ghanima]  
Автор Galeon ()
Публикувано25.01.11 20:51



Сто човека ти написаха --говори,искай си своето,имай предвид че не всички могат да съобразяват дадени неща)

имай предвид,че как там го каза --курветина ли разпоретина ли ,както и да е --та такава ще си ако лежиш по гръб и сменяш пьртньорите очаквайки да попаднеш на някого който ще се опита да те усети отколкото ако говориш)))пък и не се чукате в такси за да се притесняваш че някой ще те чуе))))



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано25.01.11 21:04



хаха, ебахти комплексарката, от първия ти ред съм те усетил, начи не греша в преценката си принципно.
e da, ама следващото поколение щеха да са само "красавци", та - докога ще повишавате нереалните си очаквания, па същевременно ще предлагате само едно недобре измита минджа?

докато останат само "богове" ли? нищо че повечето че са кухи, като тия с твоите идеи.
ми грозните жени?
некой пръцкаше че не се спорело с дами, къде ги тия дами бе, мосю? я спри да си биеп чекии и излез навънка. :) (до той си знае кой)

Редактирано от yetti на 25.01.11 21:05.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: yetti]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано25.01.11 21:06



йети, колко човека ти пишат от профила? Утре ако те попитам какви си писал, пак ще кажеш "аа, аз съм се объркАл, сори".

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано25.01.11 21:09



извинявай ама дърво в леглото... то мъж да ти се оплаче - едва ли. все пак неква дупка има там, нема да си реже сам клона. ама едва ли е много щастлив.
знам такива доста (дървенца). те и в общуването са сакати и смотани. заспали някак...

а тва оня със 700те лева ли е или "нов"? и ако е нов, как така за 1 месец ти писна? е тва ми е интересно, че те питам и на основния ти пост.

Редактирано от yetti на 25.01.11 21:09.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано25.01.11 21:10



а тва оня със 700те лева ли е или "нов"? и ако е нов, как така за 1 месец ти писна?

заеби, некой се раждат верно пенсионери...



Тема Re: според меннови [re: Ghanima]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано25.01.11 21:12



Липсата на оргазъм е в заглавието на темата ти. Това едно.

Всички четат, но комуникацията ти е разнопосочна и объркана. Важно е да се опита поне да се постави въпросът еднозначно, а не да ги виниш, че не четат или четат през ред. От темата ти и аз не разбрах въпроса.

Освен това в основата на проблема звучи като да е именно липсата на ръст на възбудата ти, което най-вероятно прави сексът скучен досаден и твърде дълъг. Често проблемът на жени с нарастваща възбуда по време на акта е по-скоро обратния, не й стига дължината, за да свърши..

И накрая, участието на клитора може да попромени малко тази липса на растяща възбуда. Това иска да ти каже димото с тези три думи.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано25.01.11 21:12



ще ме разбереш ли ако ти кажа - не мъжете, ами жените щеха да си умират девствени, ако обръщат внимание на високите си стандарти (респ. и мъжете в случая), обикновено изисквания без да може да се предложи нещо насреща (700 лв. годишен приход, примерно

).



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: yetti]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано25.01.11 21:13



Я пак това с пенсионерите?

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано25.01.11 21:14



кажи нещо по поста, опитай се да пренебрегнеш обидите, кажи по основното. стига к.ски номера. :)



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано25.01.11 21:15



стига отклонява основното...



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: yetti]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано25.01.11 21:16



Ще отклонявам основното, докато ти го правиш.
Курвенските номерца не ги пиша с цензура.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано25.01.11 21:17



и все пак не разбрах тва същия ли е или нов?



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: yetti]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано25.01.11 21:19



Същият е.
Какъв ще е сега акцентът в анализа ти?

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано25.01.11 21:21



проблемът все пак при вас не е ли извън секса?

тука ти говореха за клитори, пръсти, душене, пляскане, млатене и пр.
ама май е другаде ключо заровен, не знам де. тва май най-добре ти си го знаеш.

Редактирано от yetti на 25.01.11 21:22.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: yetti]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано25.01.11 21:23



просто се самоанализираш чрез нашите мнения, няма лошо и аз го правя.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: yetti]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано25.01.11 21:25



Сексът можеше да единственото хубаво нещо, което да ми остане от него, ама не. Тъкмо разправям на лична, че единственият път, когато имаше шанс да свърша наистина, той си ебеше, аз си се галех, той се кефи, че му мачкам и топките заедно с това и... накрая вика не мога повече и се обърна на другата кълка.



***
пол - Ж

*Подпис*

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано25.01.11 21:32



според мен при вас проблемът е другаде, изобщо не е в секса, но ти си знаеш най-добре. така ми изглежда



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано25.01.11 22:46



горе май се попвторих, а... както и да е.
опитваш се да компенсираш липсата на едно или много нещша с нещо друго. welcome to the club - не стаа...

(горчива усмивка, щото и аз съм го пробвал). еби тая хава и давай другото блюдо, тва само че люти.
пак да кажа - тва си е мое мнение.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: yetti]  
Автор FACKTI (I love sex)
Публикувано26.01.11 02:13



Обикновено намирам някоя да свърши тази работа:) При такова чудовищно предлагане все си мисля, че не е добре да изземвам чуждо удоволствие.
Няма да хабим материала;) А относно споренето с дами да ти кажа не е добра идея. Доколко някоя е дама или не всеки сам си преценява.

Passione senza limiti...


Тема Re: Сега оставанови [re: Ghanima]  
Автор TътeнoтГpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано26.01.11 10:59



ако не вземеш крутни мерки ще се преобразува от инцидент в
пожизнена деформация.
всъщност само с един определн човек ли ти се случва
да не получиш това от което се нуждаеш в секса?
щом си сама в момента имаш прекрасен
повод да подготвиш въпросник към следващия кандидат за твоето сърце





Тема Re: Сега оставанови [re: Koм]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано26.01.11 11:26



Има мъже, които никога не порастват в това отношение. Остават си такива с всичките си партньорки.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Ghanima]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано26.01.11 13:18



Ако си спомням правилно ти беше доста висока и здрава девойка. Може би затова смятат че трябва да те клатят до посиняване и позеленяване? Помоли да те третират като малка крехка и первезна порцеланова статуетка. А ако не разберат желанието ти - да бъдеш перверзен иска знания ум и усет. Перверзията се отглежда внимателно иска редовна работа над нея и подръжка. Пробвай да си култивираш перверзник. Шанса да улучиш на подготвен клони към нула. Пробвала ли си след секск да поискаш да ти разтрият петите и да ти разкажат някой извратен вариант на Снежанка или Червената шапчица?



Тема Re: Сега оставанови [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано26.01.11 13:25



Това е идея :) Направо мога да се местя на квартира с 10 котки тогава и да чакам да умра стара мома :)

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: lnfinity]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано26.01.11 13:27



да бъдеш перверзен иска знания ум и усет. Перверзията се отглежда внимателно иска редовна работа над нея и подръжка.Пробвай да си култивираш перверзник. Шанса да улучиш на подготвен клони към нула.

Много вярно!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: lnfinity]  
Автор mis-la (минаващ)
Публикувано26.01.11 13:31



Рядко се впечатлявам , но това ме впечатли много , много ми хареса , като четях и аз мислих в същ

ата насока , напълно подкрепям .



Тема Неманови [re: Ghanima]  
Автор Жeлязko Дeмиpeв (иманяр)
Публикувано26.01.11 18:38



я кака ви Далинда да земе ви подбере с гьостерицата сите спецове тука



Абе не видите ли, че това е дете вчерашно? Има-няма две години стаж, дето се казва? Колкото нейния акъл, толкова и на партньорите ... Я ти марш на дискотека Психотерапевт, сексолог, сериозни разговори, лелее, излагация

На тия години въпросът за младежите не е "Как" ами "Колко?". Колко мацки прекарах? Колко "тека" направих? Колко време "помпах"? (Цайо - де си бре?) Колко текили обърнах? Усещането какво точно и как и защо точно правиш май по-късно идва. (е, при някои никога не идва, ама някои до живот си остават зелени)

А засега какво правят - впечатляват се едни други. И като се впечатлят, тичат за още впечатления. Ама дали са правили секс или са се били с възглавници, или са си пускали лафчета, все тая. А пък ако седят заедно, седят, за да си пишат заедно домашните и за да се показват взаимно на околните. Засега. Още година две, и ще стане ясно, че сексът не е "ебане", а нещо, което може да те върже за някого за двайсет години напред, че й доживот, нищо, че свещта прокапва и се превива, а кандилцето пресъхва.

Сега още не е ясно. Затова момчурляците клатят като на лежанка, а на девойката й е скучно от петата минута. Добре, още година най-много.

Но през това време има за учене. Ученето е интересно. Бебчо, сексът се случва, ама се и прави. Трябва да се случва и прави по твой сценарий. Е, отсрещната страна иска по негов сценарий, но и ти многомного искаш и повече искаш, и като стане въргалът в кревата, се получава накрая общ сценарий с двама актьори и двама режисьори. И става.

Като ти е досадно, кажи му "Скучно ми е" е, ще му падне пишокът може би и ще се вкисне , ама ще се замисли. Във всеки случай по-добре, отколкото да чукаш, скучаейки. Чукането на скучаещи навява скука. Синджир марка става.

Ако си тръгне, голям праз. Ако си пада наистина по тебе, ще вземе да се постарае, без да му викаш пипни тук и там, че и да му напомняш. Ама да си падне по тебе, трябва да си го извоюваш. Трябва да му вземеш акъла. Не само с визия, визията е картинка само. Екшън трябва. Обслужвала била. Така и трябва. Ще "обслужваш" така, че да си умиргат за тебе и зарад теб да правят каквото искаш. Но без емоция не става. Без радост не става. Никой не ще слугиня, слугинята е за лъскане на сребърните прибори. Ако го правиш и с мисълта, че "обслужваш", по-добре недей. Това, дет му викаш "обслужване", не е обслужване, тъкмо то е комуникацията, дето я спрягат, то е всъщност управление, можеш да управляваш партньора, ако го правиш както трябва.

За тия работи - разговори, не знам докъде водят - не до много далече. Баси комуникацията денонощна. Ще си комуникирате у фейсбука Никво комуникиране. Вместо това хващаш начи джойстика и се учиш да управляваш. Пробваш това и онова, да видиш какво се случва. Ако управляваш както трябва, ще става, каквото ти искаш, ще свършва и за 3 минути, като ти е кеф, а после ще лиже пода, дето си стъпвала, и ще отпъжда 3 часа мухите от теб или каквото искаш там. Пробвай, може пък да ти се стори интересно

Хай бегай и преди един самосвал п... строшени не се връщай. (Може и да са на един човек бе, не подстрекавам към битово разложение)



Тема Re: Неманови [re: Жeлязko Дeмиpeв]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано26.01.11 18:45



!


Евала!

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Неманови [re: Жeлязko Дeмиpeв]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано26.01.11 19:32



Уау!
Готино.






Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: FACKTI]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано26.01.11 20:02



тебе как още феминистките не са те изяли?

ти си сексист бате, от леко простите.
че и наклони на курове даваш. нещо патологично има тука.
кво пиеш неска?



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: yetti]  
Автор FACKTI (I love sex)
Публикувано26.01.11 20:12



Днеска нема да пием! Ако искаш може тебе да те черпим.

Обаче немам големо разнообразие. Не знам дали ше ти хареса.

Passione senza limiti...

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: FACKTI]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано26.01.11 20:46




не ме кефи когато некой ми отговаря добронамерено на глупостите!



Тема Re: Неманови [re: Жeлязko Дeмиpeв]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано26.01.11 20:50



тва ме разрева, бате, честно.
+1 както викат кифлите по фейсбуко

emocionalen пост, требе да влезе у историята!

Редактирано от yetti на 26.01.11 20:53.



Тема Re: Неманови [re: Жeлязko Дeмиpeв]  
Автор Coнaтa (Ниенор)
Публикувано27.01.11 10:06



Присъединявам се към аплаузите.
Само да добавя, че макар че написано изглежда лесно ученето, никак не е.
За себе си мога да кажа, че съм далече.
Повечето хора наистина си вярват, че го могат това чудо, секса. Блажени!



...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: lnfinity]  
Автор borecom (сам летя)
Публикувано27.01.11 10:48



Мноо убави идейки .. браво. Случвал/а ли си ги .. за някой ?

Мда .. и верно е готина перверзия висока и здрава девойка, да я третирам като малка крехка и первезна порцеланова статуетка. Да си я огъвам, грабвам, връткам, обсебвам повсеместно, тя крехко, отдадено и полепващо да ми попива въображението. И едновременно с тез усети пРоглеждайки .. до мен, под мен, край мен, над мен да е ЯКАТА мома, с яките бедра, едва ли не чоплеща семки /справка първия пост/. Перверзия си е отвсякъде.



Между впрочем и тоз шанс /кат я чета/ клони към нула. Не виждам как ще намери, еле да си култивира перверзник.

А за петичките .. речи ..



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: borecom]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано27.01.11 11:24



Нещата се случват когато човек седне и ги направи жертвайки време средства нерви и каквото трябва. Другото е сополивщини от типа "що така бе миме" и търсене на корен квадратен в лехите с ряпа. Няма физически или психически ограничения възпрепятстващи изпълнението на това или онова желание. Има мързел неразбиране или нежелание. Проблема е човешки създава се от хората и си остава за хората които не могат или не искат да си го разрешат. Дали ги плаши цената или последствията си е техен проблем. Толкоз по темата.



Тема Re: Неманови [re: Жeлязko Дeмиpeв]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано27.01.11 11:27





Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: borecom]  
Автор Deneris (Авантюристка)
Публикувано27.01.11 12:41





ш'та фрасна.... ма с либоФ





Тема Баш ..нови [re: lnfinity]  
Автор borecom (сам летя)
Публикувано27.01.11 13:35



.. си права.

Няма физически или психически ограничения възпрепятстващи изпълнението на това или онова желание. Има мързел неразбиране или нежелание.

Ко е тръгнала да хленчи тогас ми не земе се преориентира. Не е толкоз страшно си осъзнае различната сексуалност.

А що се отнася до 'перверзника' .. нека примем че съм /примерно/ .. и питам се аджаба защо бих бил там с нея ? За ко да я 'направя жертвайки време средства нерви и каквото трябва', ко ще ми даде, семки ли ? Аз добре, ще успея да я грабна, заразя, усетя .. ма защо ми е ? Та то хабер няма даже че 'заразен' усета му за отсрещния.

Мда .. и още нещо, кат съм 'перверзник' дали не знам ко искам. И че от сЕко дърво свирка не става. Бахх са у первезника


Няма си поканя Денерис ми .. ша го оформям тва .. нали ? Денерис.

Редактирано от borecom на 27.01.11 13:41.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Taigun]  
Автор Karea ()
Публикувано27.01.11 15:13



Жената има калпав любовник, а вие дружно я пратихте на психолог.



Тема Re: Неманови [re: Жeлязko Дeмиpeв]  
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано27.01.11 17:08



Евала. Благодаря. Вече с чиста съвест ще казвам право, куме, в очи.



***
пол - Ж

*Подпис*

Тема Re: Неманови [re: Coнaтa]  
Автор Жeлязko Дeмиpeв (иманяр)
Публикувано27.01.11 17:32



Приемам уточнението.

Тука е клуб "Алхимия", и който най-дълго се е опитвал да произведе чисто злато от пернишки чембер, дава акъл на тия, дето сефте или отскоро се пробват в това поприще - с надежда, че поне те ще успеят.



Или като тоя виц:

Голяма канализационна авария. Майсторът слага шнорхела и маската, гмурка се в л... и бърника там нещо. По едно време изплува и вика на чирака, който стои горе "Момче, дай ключ цол и половина". Гмурка се и след 10 минути се показва пак и вика "Момче, ключ намсикой". После си обърсва физиономията и вика "Ей, момче, опичай си ума, да ми грабнеш занаята, инак цял живот ще стърчиш отстрани и ключове ще подаваш"

Редактирано от Жeлязko Дeмиpeв на 27.01.11 17:33.



Тема Re: Баш ..нови [re: borecom]  
Автор Deneris (Авантюристка)
Публикувано27.01.11 20:41



Строг си.

П.П. Ще съм с чудна рокля..





Тема Re: Неманови [re: Жeлязko Дeмиpeв]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.01.11 21:35



Аз, аха, да се излъем да каем какво ми мина на ум






Драго ми е да те видим, скъпа

Дъъъълък цунк от мен


Киро, модератори, не я закачайте, шви се върне на кармата, дееба





В мига, в който Роксана се махне от тоа клуб....мое да ви е тъжно, ма целокупното смислено население също се мааа

Тфа е положението, г-да генерали нема друо




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Неманови [re: !Roxana!]  
Автор Жeлязko Дeмиpeв (иманяр)
Публикувано27.01.11 23:55



Бре, Рокс, що ме взе за женско?



Бай Желязко си е бил мъж отвсякъде и до последно. Чети

Редактирано от Жeлязko Дeмиpeв на 27.01.11 23:59.



Тема Имаш няколко вариантанови [re: Ghanima]  
Автор palamudko (минаващ)
Публикувано28.01.11 12:11



1.Минаваш на анален секс (За съвети към О!Саг)
2.Намираш си някой като теб - да му е скука клатенето, да не обича да лиже и да чака да му направят густо. Ще се спукате от секс, начи.


3.Спираш да люпиш семки по време на клатенето и се включваш АКТИВНО.
4. Приемаш безебието като начин на живот и спираш да ревеш пред огледалото и по форумите.

Гледа се някаква жена в огледалото и си мисли:
"Така му се пада на мъжа ми!"


Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: Karea]  
Автор palamudko (минаващ)
Публикувано28.01.11 12:17



Аре бе! Верно ли имала калпав? Като гледам се е сношила с повечко от един. Се би трябвало да е случила барем веднъж на НЕкалпав. Просто си е мързелива кучка

При това положение - кучета я яли.

Гледа се някаква жена в огледалото и си мисли:
"Така му се пада на мъжа ми!"


Тема Re: Сега оставанови [re: Ghanima]  
Автор TътeнoтГpъм* (Sic fata tulere)
Публикувано28.01.11 12:25



всичко е в твоите крехки ръце!




успех!



Тема Re: Неманови [re: Жeлязko Дeмиpeв]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано28.01.11 12:55



Добре, добре, знам, мълча си




Целуфки от мен, и много поздрави и обич, знаеш за какво е.....липсваш




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Тема Re: Имаш няколко вариантанови [re: palamudko]  
Автор borecom (сам летя)
Публикувано28.01.11 13:56



Точно ..

Ко рИве тук кат си се знае.



Тема Re: Няма свършване + досада +прекалена продължителностнови [re: palamudko]  
Автор Karea ()
Публикувано28.01.11 17:15



Според мен не е мързелива, а отегчена. Или пък ядосана. Или пък и двете.

А и преди време тук стигнахме до извода, че 90% от мъжете са калпави любовници, така че да попаднеш на такъв си е по-скоро правило.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.